Aranżacja i Projektowanie Wnętrz Online

Dom Mieszkanie Łazienka Kuchnia Pokój

Udostępnij

Często przez względy bezpieczeństwa, ale również po to, by zaoszczędzić czas, nasi klienci wybierają oferowane przez nas projektowanie online. Na czym ono polega, czym się różni od stacjonarnego i ile kosztuje? Na te i na wiele innych pytań odpowiemy w poniższym artykule na temat zdalnej aranżacji wnętrz.

Aranżacja wnętrz online jest jak najbardziej możliwa. Co więcej – jest ona równie wysokiej jakości, jak ta wykonywana na miejscu. Może się w niej znaleźć każdy element z dostępnych pakietów. Jeśli są Państwo zaintrygowani naszymi usługami, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem projektowym.

Projektowanie Wnętrz- nasze biuro projektowe

Jesteśmy profesjonalnym biurem projektowym, które działa głównie na terenie województwa mazowieckiego. Nasze pole działania to głównie miasto Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Piaseczno i okolice. Jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu naszych klientów nie zamieszkuje tego terenu, a chciałoby skorzystać z naszych usług. Jest to jak najbardziej możliwe za sprawą naszej oferty na projektowanie online. Zdalna aranżacja wnętrz jest usługą jak najbardziej jakościową i w niczym nie różni się od stacjonarnego projektowania, z tą różniącą, że projektowanie wnętrz online jest bezpieczniejsze, a sama współpraca przebiega nieco sprawniej, ponieważ nasi klienci mogą być z nami w kontakcie praktycznie zawsze – w przerwie od codziennych obowiązków. To właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć nasze usługi każdemu klientowi, niezależnie od jego miejsca zamieszkania lub lokalizacji inwestycji. Za sprawą komunikacji online działamy na terenie całej Polski i Europy.
Nasze biuro projektowe Machina Snu to zespół pasjonatów pięknych wnętrz. Ze względu na to, że aranżacja to nasza pasja, nasi architekci charakteryzują się przede wszystkim znajomością największych światowych trendów wnętrzarskich. Dzięki temu wraz z doświadczeniem, jakie posiadają, są w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagający projekt wnętrz online. Dzieje się tak z prostej przyczyny – mamy doświadczenie, wiedzę i narzędzia do tego, by sprostać najbardziej skomplikowanym zadaniom. Stale weryfikujemy nasze działania, słuchamy i doradzamy naszym klientom, o czym świadczy wiele pozytywnych opinii o naszej pracowni.
Specjalizujemy się zarówno aranżacją domów, jak i mieszkań o różnej wielkości i pojedynczych pomieszczeń. Warto nam zaufać, ponieważ charakteryzujemy się uczciwością, rzetelnością i dbaniem o stały kontakt z klientem na każdym etapie realizacji zamówienia. Nasza renoma opiera się również na tym, że niezależnie od tego, który pakiet wybierze nasz klient, do każdego zadania podchodzimy niezwykle indywidualnie, a każda nasza aranżacja jest inna.

Projektujemy domy online

Jak już wcześniej wspominaliśmy, specjalizujemy się w takiej formie jak projektowanie domów online. Co to oznacza? Że nie ma dla nas domu, którego nie bylibyśmy w stanie zaaranżować, niezależnie od jego powierzchni czy też lokalizacji. Zdajemy sobie sprawę z tego, że większość naszych klientów buduje domy poza województwem mazowieckim, zatem właśnie dla nich stworzyliśmy taką opcję jak projektowanie domu online. Aby dowiedzieć się dokładnie, jaki będzie koszt projektowania domu online można skorzystać z formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Zapytanie o ofertę jest niezobowiązujące i całkowicie darmowe, a na odpowiedź nasi klienci czekają nie dłużej niż 24 godziny.

Podstawowy


80 zł

za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkanie z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców


Zapytaj o ofertę !Najtańsza cena

Plus


100 zł

za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkanie z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców


Zapytaj o ofertę !Optymalna cena

Kompleksowy


130 zł

za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkanie z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców


Zapytaj o ofertę !Najlepsza cena

Nasze biuro projektowe szanuje czas i pieniądze naszych Klientów, dlatego też przygotowaliśmy dla nich aż trzy pakiety dotyczące aranżacji wnętrz domu. Jest to przede wszystkim: pakiet Podstawowy, który obejmuje inwentaryzację pomieszczeń, spotkania z projektantem (video-rozmowa w przypadku projektowania online), 3 warianty układu funkcjonalnego, wizualizację 3D, punkty hydrauliczne i elektryczne oraz moodboard, czyli tablicę faktur i kolorów. Pakiet PLUS to dodatkowo sporządzona lista produktów i sklepów. Pakiet Kompleksowy zawiera w sobie wszystko to co podstawowy i plus, wraz z dokumentacją techniczną dla wykonawców. W wersji projektowania online jest to doskonała opcja dla osób, które dopiero mają zamiar przeprowadzić się do województwa mazowieckiego, a nie mają zaufanej osoby, by doglądnęła remontu. Tutaj z pomocą przychodzi nasze biuro projektowe. Oto nasz dokładny cennik oraz realizacje projektów domów w Grodzisku Mazowieckim i Pruszkowie.

Projektujemy mieszkania online

Mimo że w obecnych czasach bardzo popularne jest budowanie domów, które zazwyczaj posiadają przydomowe ogródki (modne przez kwarantannę), to nadal często zajmujemy się projektowaniem mieszkań. Są to mieszkania zarówno te większe (około 70-100 metrów kwadratowych), te najpowszechniejsze średnie o powierzchni 50-60 metrów, jak i te kawalerki do 40 metrów, które stanowią największe wyzwanie dla projektanta wnętrz.
Zatem aranżacja wnętrz online zależna jest wielkości mieszkania. Im większe pomieszczenie, tym niższa cena jednostkowa. Dokładne ceny projektowania mieszkania online znajduje się w naszym artykule na blogu: Projekt Mieszkania Cena. Są to ceny orientacyjne, a dokładną ofertę jesteśmy w stanie przygotować w ciągu 24 godzin dla każdego naszego Klienta, który niezobowiązująco skontaktuje się z nami za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Powierzchnia


70m2 - 100m2


50m2 - 60m2


40m2


Zapytaj o ofertę !Odpowiemy w 24h

Podstawowy


4 900 zł - 7 000 zł


4 000 zł - 4 800 zł


3 200 zł


Zapytaj o ofertę !Najtańsza cena

Plus


5 600 zł - 8 000 zł


4 500 zł - 5 400 zł


4 000 zł


Zapytaj o ofertę !Opytmalna cena

Kompleksowy


7 700 zł - 11 000 zł


6 000 zł - 7 200 zł


5 200 zł


Zapytaj o ofertę !Najlepsza cena

Mimo wszystko warto wiedzieć, jak przedstawiają się mniej więcej widełki cenowe takiej usługi jak projektowanie mieszkania online. Otóż projekt mieszkania online, a raczej jego cena jest uzależniona od wybranego pakietu. Podstawowy zawiera w sobie standardowe usługi, jakie oferuje projektant wnętrz, pakiet PLUS to dodatkowa lista produktów i sklepów, Kompleksowy zaś to dodatkowa dokumentacja dla fachowców. Nasze przykładowe realizacje przedstawiają się w następujący sposób:

Projekty łazienek w naszym wykonaniu

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że projektowanie wnętrz nie należy do najłatwiejszych czynności, szczególnie dla laików, jednak nie każdy chce od razu oddać swoje całe mieszkanie lub dom w ręce architekta. Dlatego też naszym Klientem oferujemy projektowanie łazienki online. Jest to niezwykle specyficzne miejsce w domu, które wymaga precyzji i dokładnego rozplanowania, by było ono estetyczne i funkcjonalne. To właśnie może zapewnić nasz projekt łazienki online, ponieważ zostanie wykonany zdalnie przez naszych wykwalifikowanych specjalistów. Z tego względu, iż jest to zazwyczaj bardzo małe pomieszczenie i wyzwanie dla projektanta wnętrz, cennik w przypadku łazienki wygląda nieco inaczej. Projektowanie łazienek online to koszt od 900 złotych netto za aranżację w pakiecie PLUS, czyli obejmującym specyfikację i listę produktów, a także adresy sklepów, gdzie można je nabyć. Pakiet Kompleksowy to także przygotowanie specjalistycznej dokumentacji dla wykonawców. Zawsze w celu poznania szczegółów oferty warto skorzystać z naszego formularza kontaktowego, co jest niezobowiązujące i darmowe.

Projekty kuchni online

Nie będzie dla Państwa żadnym zaskoczeniem, że każde renomowane biuro projektowe wykonuje projekty pojedynczych pomieszczeń, takie jak kuchnia. Jest to trudne do zaaranżowania miejsce w domu, ponieważ z jednej strony ma być ono funkcjonalne i praktyczne, z drugiej zaś sprawiać, że mamy czuć się w nim niezwykle komfortowo. Nasza pracowania słynie z aranżowania pięknych, praktycznych kuchni, stąd też w naszej ofercie znajduje się projektowanie kuchni online. Jest to niezwykle odciążające w aranżacji całego mieszkania zadanie, ponieważ najczęściej to kuchnia spędza sen z powiek naszym Klientom. Dlatego też przygotowaliśmy ofertę na projekt kuchni online w dwóch wariantach – plus i kompleksowym.
Tak jak we wcześniejszym pomieszczeniu, czyli łazience, pakiet PLUS w kwocie 900 złotych netto to podstawowy zakres prac wraz ze specyfikacją produktów oraz adresami sklepów. Kompleksowy za 1300 złotych netto obejmuje dodatkowo sporządzenie dokumentacji dla fachowców. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem projektowania kuchni, lub skorzystania z naszego formularza kontaktowego.

Zawsze w celu poznania szczegółów oferty warto skorzystać z naszego formularza kontaktowego, co jest niezobowiązujące i darmowe.

Projektowanie salonu, pokojów lub sypialni przez naszą pracownię

Aranżacja wnętrz online to także projektowanie poszczególnych pokojów w mieszkaniu. Obejmuje ono zarówno projektowanie pokoju online, jak i salonu, sypialni, czy też pokoju dziecięcego. Warto skorzystać z tego typu usługi, by sprawdzić, jak wygląda współpraca z naszym biurem projektowym. Jest to również doskonała opcja dla osób, które remontują dom lub mieszkanie etapami. A dobrze skrojony projekt pokoju online może zagwarantować nam, że będziemy czuć się doskonale w naszym domu. Na stronie Projektant Wnętrz Cena możesz sprawdzić jakie są koszty projektantów wnętrz.
Salon jest reprezentatywnym miejscem w naszym domostwie, w salonie poszukujemy spokoju i relaksu, za to w pokoiku dziecięcym pragniemy zachować niewinny charakter połączony z bezpieczeństwem i funkcjonalnością. Powierzenie zadania aranżacji tych miejsc w domu może sprawić, że nie tylko oszczędzimy czas i pieniądze na ewentualne pomyłki, ale również projektant wnętrz swoim obiektywnym okiem może spojrzeć na nasze mieszkanie i odkryć w nim wielki potencjał. Więcej na temat projektowania poszczególnych pomieszczeń mogą Państwo przeczytać w naszych innych wpisach.

Jak wygląda współpraca z naszym biurem?

 • Wybór pracowni projektowej

  Decyzja z którą pracownią projektową chcesz pracować

 • Ustalenie zakresu usług

  Wybór usług projektanta wnętrz

 • Umowa, harmonogram, inwentaryzacja

  Podpisanie umowy i ustalenie harmonogramu prac, pomiary pomieszczeń

 • Wymagania Klienta

  Ustalenie szczegółowych wymagań Klienta

 • Propozycja układu funkcjonalnego

  Przedstawienie propozycji przez projektanta wnętrz

 • Inspiracje wnętrz

  Wybór stylu w aranżacji wnętrz

 • Wizualizacje 3d

  Propozycja aranżacji wnętrz w formie wizualizacji fotorealistycznych

 • Dokumentacja techniczna

  Przygotowanie dokumentacji technicznej inwestycji

 • Nadzór wykonawczy, obsługa remontu

  Kontrola wykonawców, zakupy, obsługa logistyki remontu

Nasza pracownia charakteryzuje się stałym i jakościowym kontaktem z Klientem. Zależy nam na tym, by naszym zleceniodawcom po prostu mieszkało się dobrze, a każdy nasz projektant wnętrz spełnił ich marzenie o posiadaniu idealnego domu. Dlatego też współpraca z nami obejmuje kilka etapów w pakiecie podstawowym:

 • spotkanie z Klientem telefocznie lub jako video-rozmowa w celu poznania jego gustu i potrzeb.
 • zapoznanie się z jego wizją, inspiracjami.
 • przygotowanie 3 układów funkcjonalnych wraz z punktami hydraulicznymi i elektrycznymi.
 • dostarczenie wizualizacji 3D i moodboardu.

Na każdym kroku omawiane są z Klientem na bieżąco najlepsze rozwiązania, by stworzyć projekt doskonały.

Wizualizacje 3D

W Każdy nasz pakiet zawiera w sobie wizualizację 3D, czyli dokładny obraz tego, jak wyglądać będzie dom, mieszkanie, czy też pomieszczenie po wdrożeniu projektu. W każdym zamówieniu ujętych jest trzy do pięciu wizualizacji. Pokazują one z dużym przybliżeniem, jak będzie wyglądało pomieszczenie w realistycznej formie. Jako biuro projektowe wykonujemy również panoramy 360 stopni, a efekty swojej pracy często pokazujemy Klientom za pomocą okularów 3D. .

Projekt Funkcjonalny

Projekty funkcjonalne

Jednym z zadań naszego architekta podczas realizacji zamówienia jest dostarczenie Klientowi układu/projektu funkcjonalnego. Jest to nic innego jak przedstawienie na rysunku 3 najlepszych rozwiązań dotyczących ulokowania mebli, armatury sanitarne, ścian. Trzy propozycje mają za zadanie wyłonić tą najlepszą, bądź być inspiracją do połączenia ich w jedno. Jest to swego rodzaju rama, na której oprzeć można następnie cały projekt, czyli nadanie pomieszczeniu stylu, koloru i faktury. Dopiero po zaakceptowaniu układu funkcjonalnego można przystąpić do dalszej pracy nad projektem.

Dokumentacja Techniczna

Projekty techniczne

Projekt techniczny zaś obejmuje wszystkie wytyczne dla fachowców wykonujących remont. Zawiera dokładnie wyliczone parametry ułatwiające im pracę oraz minimalizujące ryzyko pomyłek, czy też marnowania materiału. Projekty techniczne zawierają również punkty hydrauliczne i elektryczne, jeśli te wymagają przebudowy. Wszystko to sprawia, że idąc na budowę wykonawcy wiedzą dokładnie jak ma wyglądać domostwo po remoncie, a zatem zwiększa się prawdopodobieństwo powodzenia w realizacji, co oszczędza czas, pieniądze i nerwy naszych Klientów.

Lista Produktowa

Lista produktowa

Nasze biuro projektowe w pakiecie PLUS oraz Kompleksowym oferuje naszym Klientom listę produktową wraz ze specyfikacją, oraz adresami sklepów, gdzie owe produkty można dostać. Z tego względu, że posiadamy niezwykle duże doświadczenie w zakresie wyposażenia wnętrz, zawsze proponujemy naszym Klientom najkorzystniejsze, najbardziej estetyczne rozwiązania. Na liście produktowej może znaleźć się armatura sanitarna, jak i wolnostojący sprzęt RTV i AGD, meble oraz dodatki. Sporządzając listę, zawsze bierzemy pod uwagę komfort Klienta, by sklep był w dostępnej lokalizacji i zawierał możliwie jak najwięcej elementów.

FAQ

Projektowanie Wnętrz Online

Projektowanie domów jest zależne od wielu czynników, w tym od jego powierzchni. Projekt małego domu to koszt około 5 tysięcy złotych w pakiecie podstawowym. Projekt mieszkania zaczyna się od ok. 3 000 zł netto, w zależności od metrażu. Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

Oczywiście, nasze biuro projektowe zajmuje się aranżacją pojedynczych pomieszczeń, w tym specyficznej łazienki i kuchni, ale również takich miejsc jak salon, sypialnia, garderoba itp.