PROJEKTOWANIE MIESZKANIA ONLINE

Przestrzeń, w której mieszkamy powinna dawać nam poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Wydawać by się mogło, że doprowadzenie do tego, by rzeczywiście było tak, jak głosi to truistyczne twierdzenie nie jest trudnym zadaniem. Wystarczy odrobina wyobraźni, trochę pracy i nasze mieszkanie lub dom okaże się miejscem, o jakim zawsze marzyliśmy. Niestety jednak nie zawsze możliwe jest osiągniecie zamierzonego stanu rzeczy: rezultat, do którego dążyliśmy częstokroć rozmija się z naszymi początkowymi wyobrażeniami.

Dlaczego tak się dzieje? Aranżacja wnętrz – niezależnie od tego czy chodzi o projektowanie mieszkania online czy usługi innego rodzaju – jest umiejętnością, którą nabywa się w toku wieloletniej praktyki. Wiedzą teoretyczną i praktyczną związaną z projektowaniem nie dysponują zwykle osoby, które nie posiadają takiego doświadczenia. Choć zatem na pierwszy rzut oka zadanie wykreowania przestrzeni, w której będziemy się czuć się dobrze może wydawać się łatwe, tak naprawdę może być ono dla nas niemożliwe. Nie jesteśmy bowiem profesjonalistami, którzy opanowaniu umiejętności projektowania poświecili wiele lat życia, tak jak projektanci Machiny Snu.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo specjalny formularz kontaktowy, który umożliwi szybki i niezobowiązujący kontakt. Zachęcamy do złożenia zapytania- odpowiemy w ciągu 24h. Dla osób z województwa mazowieckiego oferujemy usługi stacjonarne, sprawdź szczegóły na stronie: Projektowanie Mieszkania Warszawa.

Projektowanie mieszkania online – cennik

Podstawowy


190 zł

netto za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkania z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców


Zapytaj o ofertę !Najtańsza cena

Plus


215 zł

netto za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkania z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców


Zapytaj o ofertę !Optymalna cena

Kompleksowy


270 zł

netto za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkania z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców


Zapytaj o ofertę !Najlepsza cena

W naszym biurze projektowym staramy się odpowiadać na wszystkie potrzeby Klientów. Z tego względu przygotowaliśmy dla Państwa trzy pakiety cenowe zróżnicowane pod względem wchodzących w ich skład usług. Pakiet podstawowy – najkorzystniejszy cenowo – obejmuje takie usługi, jak inwentaryzacja pomieszczeń, spotkania z projektantem, moodboard czy wizualizacje 3D.
Klienci, którzy oprócz tego chcieliby uzyskać informacje o specyfikacji produktowej z cenami, a także otrzymać listę adresów sklepów z cenami powinni skorzystać z pakietu PLUS. Pakiet kompleksowy – najdroższy a zarazem najbogatszy, jeśli chodzi o zakres usług – to propozycja dla najbardziej wymagających Klientów. Projektowanie z pakietem kompleksowym obejmuje nie tylko wszystkie usługi dostępne w pakcie PLUS, ale również dokumentację techniczną dla wykonawców.

Powierzchnia


70m2 - 100m2


50m2 - 69m2


40m2 - 49m2


Zapytaj o ofertę !Odpowiemy w 24h

Podstawowy


12 250 zł - 17 500 zł


9 000 zł - 12 420 zł


7 600 zł - 9 310 zł


Zapytaj o ofertę !Najtańsza cena

Plus


14 000 zł - 20 000 zł


10 250 zł - 14 145 zł


8 600 zł - 10 535 zł


Zapytaj o ofertę !Opytmalna cena

Kompleksowy


17 500 zł - 25 000 zł


13 000 zł - 17 940 zł


10 800 zł - 13 230 zł


Zapytaj o ofertę !Najlepsza cena

Projekt mieszkania online – profesjonalna komunikacja z Klientem

Projekt mieszkania online

W biurze projektowym Machina Snu oferujemy szereg usług z zakresu projektowania wnętrz świadczonych tak stacjonarnie, jak i przez Internet. W ich zakres wchodzi przede wszystkim projektowanie mieszkania online – propozycja, dzięki której nie tylko stworzą Państwo wymarzoną przestrzeń, ale również zaoszczędzą czas i pieniądze.
Projekt mieszkania online jest złożonym narzędziem – obejmującym m.in. rzuty techniczne i wizualizacje 3D – za pomocą którego Państwa zamierzenia i cele zostaną urzeczywistnione. Jeśli chodzi o poziom profesjonalizmu, współpraca online, którą oferujemy nie odbiega od współpracy realizowanej poprzez bezpośredni kontakt z Klientem. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna w toku prac projektowych jest odpowiednia komunikacja z Klientem. Dla mieszkańców Warszawy oferujemy również usługi stacjonarne: Projektowanie Mieszkania Warszawa. Osoby zamieszkujące województwo mazowieckie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Jak wygląda projektowanie mieszkania online?

Projektowanie mieszkania online

Projektowanie mieszkania online to złożony proces, który doprowadzić ma do stworzenia wyjątkowej przestrzeni. Aby ten proces zainicjować, nasze studio projektowe musi uzyskać od Państwa wstępne informacje dotyczące zarówno kwestii technicznych związanych z projektem, jak i Państwa oczekiwań. Jeśli chodzi o informacje pierwszego rodzaju, prosimy o udostępnienie rzutów projektowanej powierzchni, danych o wysokości pomieszczeń oraz zdjęć wnętrza.
Jeśli chodzi o informacje drugiego rodzaju, nie mamy oczywiście sprecyzowanych wymagań co do ich zakresu. Chodzi w tym przypadku o ujawnienie Państwa preferencji – ogólnych i szczegółowych – związanych z kwestiami projektowymi oraz finansowymi. Informacje, które dla nas Państwo przygotują pomogą nam realizować powierzone zadania oraz przyczynią się do tego, że projekt mieszkania online będzie odpowiadał Państwa oczekiwaniom.

Projektowanie mieszkania online – etapy

 • Wybór pracowni projektowej

  Decyzja z którą pracownią projektową chcesz pracować

 • Ustalenie zakresu usług

  Wybór usług projektanta

 • Umowa, harmonogram, inwentaryzacja

  Podpisanie umowy i ustalenie harmonogramu prac, pomiary pomieszczeń

 • Wymagania Klienta

  Ustalenie szczegółowych wymagań Klienta

 • Propozycja układu funkcjonalnego

  Przedstawienie propozycji przez projektanta

 • Inspiracje wnętrz

  Wybór stylu w aranżacji wnętrz

 • Wizualizacje 3d

  Propozycja aranżacji wnętrz w formie wizualizacji fotorealistycznych

 • Dokumentacja techniczna

  Przygotowanie dokumentacji technicznej inwestycji

 • Nadzór wykonawczy, obsługa remontu

  Kontrola wykonawców, zakupy, obsługa logistyki remontu

Proces świadczenia naszych usług podzielony jest na etapy. Dzięki temu mają Państwo możliwość kontroli wykonywanych prac oraz – w razie potrzeby – wyrażania opinii co do ich przebiegu i jakości. Proces rozpoczyna się od wyboru pracowni projektowej oraz ustalenia zakresu usług. Zwieńczeniem jego wstępnej części jest podpisanie umowy. Co ważne, na każdym etapie projektowania, niezależnie od stopnia zaawansowania i skomplikowania prac, jesteśmy otwarci na Państwa pomysły. W oparciu o Państwa decyzje przygotowujemy 3 warianty układów funkcjonalnych oraz specjalne wizualizacje 3D, które przedstawiają projekt mieszkania w formie fotorealistycznych wizualizacji.

Plan mieszkania online

Plan mieszkania online

Klient, który korzysta naszych usług otrzymuje złożony produkt urzeczywistniający jego wyjściowe zamierzenia i oczekiwania. Stopień złożoności tego produktu zależy od wybranego pakietu cenowego. Jeśli korzystają Państwo z pakietu kompleksowego, po zakończeniu projektu będą Państwo dysponować dokumentacją inwentaryzacyjną pomieszczeń, wariantami układu funkcjonalnego, moodboardem, wizualizacjami 3D, specyfikacją produktową z cenami, listą adresów sklepów oraz dokumentacją techniczną dla wykonawców.


Rzut mieszkania online

Inwentaryzacja pomieszczeń

Inwentaryzacja pomieszczeń polega na ich odtworzeniu w postaci dokumentów sporządzonych zgodnie z obowiązującym prawem. W szczególności obejmuje ona rysunek techniczny, na którym przedstawione zostaną wszystkie elementy pomieszczeń. Projektant wnętrz tworzy rysunek techniczny na podstawie przesłanych wymiarów.


Plan mieszkania

Układy funkcjonalne

Nasi Klienci otrzymują 3 propozycje układów funkcjonalnych. Układ funkcjonalny to przedstawiony w postaci wizualnej plan mieszkania, domu czy poszczególnych pomieszczeń, na którym pokazane są elementy wyposażenia przestrzeni. Nie inaczej jest w przypadku projektowania online: Klient otrzymuje wówczas plan mieszkania online obejmujący wszystkie funkcjonalne elementy, które mają znaleźć się w projektowanej przestrzeni.


Moodboard

Czyli zbiór nastrojów

Moodboard jest swoistym wizerunkiem projektu służącym wizualizacji atmosfery, która ma zapanować w projektowanej przestrzeni. Na moodboard składają się zwykle różnego rodzaju zdjęcia, fragmenty tkanin, wzorniki, a także np. elementy mebli, takie jak klamki i uchwyty. W przypadku projektowania online wszystkie elementy fizyczne są oczywiście przedstawione w postaci zdjęć czy rysunków.


Wizualizacja 3D

Fotorealistyczny obraz

Wizualizacja mieszkania 3D jest tak naprawdę istotą każdego projektu. To właśnie dzięki wizualizacji, przedstawiającej w fotorealistyczny sposób projektowaną przestrzeń, Klient może zobaczyć, jaką formę przybrała nasza propozycja, a także ocenić, czy propozycja ta jest zgodna z jego wyobrażeniami i oczekiwaniami. Wizualizacja mieszkania 3D stanowi podstawę późniejszych prac remontowych.


Specyfikacja produktowa

Oraz lista adresowa sklepów

Lista adresowa sklepów oraz specyfikacja produktowa może w dużym stopniu ułatwić realizację projektu. Klient otrzymuje informacje dotyczące sklepów, w których można zakupić produkty wykorzystane w projekcie oraz samych produktów (np. mebli), które w projekcie wykorzystano. Udostępnione Klientowi informacje mogą być szczególnie pomocne wówczas, gdy Klient dysponuje ograniczonymi środkami finansowymi i chciałby dokładnie określić wysokość planowanych wydatków.


Dokumentacja techniczna dla wykonawców

Plan mieszkania online

Projekt mieszkania online, który przygotowujemy może również obejmować projekty techniczne dla wykonawców. Nasze studio projektowe udostępnia w takim przypadku Klientowi dokumenty zawierające informacje m.in. o rozmieszczeniu instalacji hydraulicznej i elektrycznej, o relokacji ścian czy sposobie ich pomalowania. Informacje te okażą się niezwykle przydatne w toku prowadzonego remontu – dzięki nim wykonawcy będą wiedzieć, jakie działania podjąć, by urzeczywistnić oczekiwania Klienta.

Projekt mieszkania online to nie wszystko

Nie tylko projekt mieszkania online

Projekt mieszkania online to tylko jedna z wielu propozycji, które dla Państwa przygotowaliśmy. Specjalizujemy się również w takich usługach, jak projektowanie domów online czy też aranżacja ich wybranych części. Projektowanie kuchni online oraz projektowanie łazienek online jest propozycją dla tych z Państwa, którzy pragną skorzystać z usług profesjonalistów jedynie w odniesieniu do niektórych pomieszczeń.

Odwiedź nasze profile na Instagramie i Facebooku MachinaSnu- poznaj nasze codzienne inspiracje. Zgłoś się do nas przez formularz kontaktowy! W 24 godziny odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące aranżacji wnętrz i renowacji mebli!

Projektowanie mieszkania online

FAQ- Machina Snu