Aranżacja i projektowanie wnętrz Online

DOM MIESZKANIE SALON KUCHNIA ŁAZIENKA

Często przez względy bezpieczeństwa, ale również po to, by zaoszczędzić czas, nasi klienci wybierają oferowane przez nas projektowanie online. Na czym ono polega, czym się różni od stacjonarnego i ile kosztuje? Na te i na wiele innych pytań odpowiemy w poniższym artykule na temat zdalnej aranżacji wnętrz.

Aranżacja wnętrz online jest jak najbardziej możliwa. Co więcej – jest ona równie wysokiej jakości, jak ta wykonywana na miejscu. Może się w niej znaleźć każdy element z dostępnych pakietów. Jeśli są Państwo zaintrygowani naszymi usługami, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem projektowym.

Projektowanie wnętrz online

Jesteśmy profesjonalnym biurem projektowym, które działa głównie na terenie województwa mazowieckiego. Nasze pole działania to głównie miasto Warszawa i województwo mazowieckie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu naszych klientów nie zamieszkuje tego terenu, a chciałoby skorzystać z naszych usług. Jest to jak najbardziej możliwe za sprawą naszej oferty na projektowanie online. Zdalna aranżacja wnętrz jest usługą jak najbardziej jakościową i w niczym nie różni się od stacjonarnego projektowania, z tą różniącą, że projektowanie wnętrz online jest bezpieczniejsze, a sama współpraca przebiega nieco sprawniej, ponieważ nasi klienci mogą być z nami w kontakcie praktycznie zawsze – w przerwie od codziennych obowiązków. To właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć nasze usługi każdemu klientowi, niezależnie od jego miejsca zamieszkania lub lokalizacji inwestycji. Za sprawą komunikacji online działamy na terenie całej Polski i Europy.
Nasze studio projektowe Machina Snu to zespół pasjonatów pięknych wnętrz. Ze względu na to, że aranżacja to nasza pasja, nasi architekci charakteryzują się przede wszystkim znajomością największych światowych trendów wnętrzarskich. Dzięki temu wraz z doświadczeniem, jakie posiadają, są w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagający projekt wnętrz online. Dzieje się tak z prostej przyczyny – mamy doświadczenie, wiedzę i narzędzia do tego, by sprostać najbardziej skomplikowanym zadaniom. Stale weryfikujemy nasze działania, słuchamy i doradzamy naszym klientom, o czym świadczy wiele pozytywnych opinii o naszej pracowni.
Specjalizujemy się zarówno aranżacją domów, jak i mieszkań o różnej wielkości i pojedynczych pomieszczeń. Warto nam zaufać, ponieważ charakteryzujemy się uczciwością, rzetelnością i dbaniem o stały kontakt z klientem na każdym etapie realizacji zamówienia. Nasza renoma opiera się również na tym, że niezależnie od tego, który pakiet wybierze nasz klient, do każdego zadania podchodzimy niezwykle indywidualnie, a każda nasza aranżacja jest inna.

Projektowanie wnętrz mazowieckie

Biuro Projektowe Warszawa

Bardzo często jednak nasi klienci cenią sobie kontakt bezpośredni lub w zależności od wyboru pakietu nadzór nad realizacją projektu na miejscu. Stąd też, ze względu na naszą lokalizację, nasze biuro projektowe Warszawa (np: Wilanów, Ursynów, Praga) wykonuje projektowanie wnętrz w praktycznie całym województwie mazowieckim.
Nasz zespół to wykwalifikowani, profesjonalni projektanci wnętrz z długoletnim doświadczeniem, zatem stacjonarna obsługa w województwie Mazowieckim i takich miastach jak Warszawa, Pruszków, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki itp. nie stanowi problemu. Każdy nasz projektant wnętrz posiada również wiedzę na temat najlepszych, sprawdzonych fachowców oraz sklepów w danej okolicy z produktami, które będą niezbędne do zrealizowania projektu. Sporządzenie tego typu listy to usługa znajdująca się w pakiecie plus i kompleksowym.

Projektowanie domu online

Jak już wcześniej wspominaliśmy, specjalizujemy się w takiej formie jak projektowanie domów online. Co to oznacza? Że nie ma dla nas domu, którego nie bylibyśmy w stanie zaaranżować, niezależnie od jego powierzchni czy też lokalizacji. Zdajemy sobie sprawę z tego, że większość naszych klientów buduje domy poza województwem mazowieckim, zatem właśnie dla nich stworzyliśmy taką opcję jak projektowanie domu online. Aby dowiedzieć się dokładnie, jaki będzie koszt projektowania domu online można skorzystać z formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Zapytanie o ofertę jest niezobowiązujące i całkowicie darmowe, a na odpowiedź nasi klienci czekają nie dłużej niż 24 godziny.

Podstawowy


190 zł

netto za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkania z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców


Zapytaj o ofertę !Najtańsza cena

Plus


215 zł

netto za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkania z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców


Zapytaj o ofertę !Optymalna cena

Kompleksowy


270 zł

netto za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkania z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców


Zapytaj o ofertę !Najlepsza cena

Nasze biuro projektowe szanuje czas i pieniądze naszych Klientów, dlatego też przygotowaliśmy dla nich aż trzy pakiety dotyczące aranżacji wnętrz domu. Jest to przede wszystkim: pakiet Podstawowy, który obejmuje inwentaryzację pomieszczeń, spotkania z projektantem (video-rozmowa w przypadku projektowania online), 3 warianty układu funkcjonalnego, wizualizację 3D, punkty hydrauliczne i elektryczne oraz moodboard, czyli tablicę faktur i kolorów. Pakiet PLUS to dodatkowo sporządzona lista produktów i sklepów. Pakiet Kompleksowy zawiera w sobie wszystko to co podstawowy i plus, wraz z dokumentacją techniczną dla wykonawców. W wersji projektowania online jest to doskonała opcja dla osób, które dopiero mają zamiar przeprowadzić się do województwa mazowieckiego, a nie mają zaufanej osoby, by doglądnęła remontu. Tutaj z pomocą przychodzi nasze biuro projektowe. Oto nasz dokładny cennik oraz realizacje projektów domów w Grodzisku Mazowieckim i Pruszkowie.

Twoje mieszkanie online

Mimo że w obecnych czasach bardzo popularne jest budowanie domów, które zazwyczaj posiadają przydomowe ogródki (modne przez kwarantannę), to nadal często zajmujemy się projektowaniem mieszkań. Są to mieszkania zarówno te większe (około 70-100 metrów kwadratowych), te najpowszechniejsze średnie o powierzchni 50-60 metrów, jak i te kawalerki do 40 metrów, które stanowią największe wyzwanie dla projektanta wnętrz.
Zatem aranżacja wnętrz online zależna jest wielkości mieszkania. Im większe pomieszczenie, tym niższa cena jednostkowa. Ceny projektowania mieszkania znajdują się w naszym artykule na blogu: Projekt Mieszkania Cena. Są to ceny orientacyjne, a dokładną ofertę jesteśmy w stanie przygotować w ciągu 24 godzin dla każdego naszego Klienta, który niezobowiązująco skontaktuje się z nami za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Powierzchnia


70m2 - 100m2


50m2 - 69m2


40m2 - 49m2


Zapytaj o ofertę !Odpowiemy w 24h

Podstawowy


12 250 zł - 17 500 zł


9 000 zł - 12 420 zł


7 600 zł - 9 310 zł


Zapytaj o ofertę !Najtańsza cena

Plus


14 000 zł - 20 000 zł


10 250 zł - 14 145 zł


8 600 zł - 10 535 zł


Zapytaj o ofertę !Opytmalna cena

Kompleksowy


17 500 zł - 25 000 zł


13 000 zł - 17 940 zł


10 800 zł - 13 230 zł


Zapytaj o ofertę !Najlepsza cena

Mimo wszystko warto wiedzieć, jak przedstawiają się mniej więcej widełki cenowe. Otóż cena projektowania mieszkania w Warszawie oraz projektu mieszkania online jest uzależniona od wybranego pakietu. Podstawowy zawiera w sobie standardowe usługi, jakie oferuje projektant wnętrz, pakiet PLUS to dodatkowa lista produktów i sklepów, Kompleksowy zaś to dodatkowa dokumentacja dla fachowców. Nasze przykładowe realizacje przedstawiają się w następujący sposób:

Projekt Łazienki Online

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że projektowanie wnętrz nie należy do najłatwiejszych czynności, szczególnie dla laików, jednak nie każdy chce od razu oddać swoje całe mieszkanie lub dom w ręce architekta. Dlatego też naszym Klientom oferujemy projektowanie łazienki online. Jest to niezwykle specyficzne miejsce w domu, które wymaga precyzji i dokładnego rozplanowania, by było ono estetyczne i funkcjonalne. To właśnie może zapewnić nasz projekt łazienki online, ponieważ zostanie wykonany zdalnie przez naszych wykwalifikowanych specjalistów.

Z tego względu, iż jest to zazwyczaj bardzo małe pomieszczenie i wyzwanie dla projektanta wnętrz, cennik w przypadku łazienki wygląda nieco inaczej. Projektowanie łazienki online to koszt od 2 500 złotych netto za aranżację w pakiecie PLUS, czyli obejmującym specyfikację i listę produktów, a także adresy sklepów, gdzie można je nabyć. Pakiet Kompleksowy to także przygotowanie specjalistycznej dokumentacji dla wykonawców i jego koszt to 3 000 złotych netto. Zawsze w celu poznania szczegółów oferty warto skorzystać z naszego formularza kontaktowego, co jest niezobowiązujące i darmowe.

Projekt kuchni online

Nie będzie dla Państwa żadnym zaskoczeniem, że każde renomowane biuro projektowe wykonuje projekty pojedynczych pomieszczeń, takie jak kuchnia. Jest to trudne do zaaranżowania miejsce w domu, ponieważ z jednej strony ma być ono funkcjonalne i praktyczne, z drugiej zaś sprawiać, że mamy czuć się w nim niezwykle komfortowo. Nasza pracowania słynie z aranżowania pięknych, praktycznych kuchni, stąd też w naszej ofercie znajduje się projektowanie kuchni online. Jest to niezwykle odciążające w aranżacji całego mieszkania zadanie, ponieważ najczęściej to kuchnia spędza sen z powiek naszym Klientom. Dlatego też przygotowaliśmy ofertę na projekt kuchni online w dwóch wariantach – plus i kompleksowym.
Tak jak we wcześniejszym pomieszczeniu, czyli łazience, pakiet PLUS w kwocie 2 500 złotych netto to podstawowy zakres prac wraz ze specyfikacją produktów oraz adresami sklepów. Kompleksowy za 3 000 złotych netto obejmuje dodatkowo sporządzenie dokumentacji dla fachowców. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem projektowania kuchni, lub skorzystania z naszego formularza kontaktowego.

Zawsze w celu poznania szczegółów oferty warto skorzystać z naszego formularza kontaktowego, co jest niezobowiązujące i darmowe.

Projekt online salonu, pokojów lub sypialni przez naszą pracownię

Aranżacja wnętrz online to także projektowanie poszczególnych pokojów w mieszkaniu. Obejmuje ono zarówno projektowanie pokoju online, jak i salonu, sypialni, czy też pokoju dziecięcego. Warto skorzystać z tego typu usługi, by sprawdzić, jak wygląda współpraca z naszym biurem projektowym. Jest to również doskonała opcja dla osób, które remontują dom lub mieszkanie etapami. A dobrze skrojony projekt pokoju online może zagwarantować nam, że będziemy czuć się doskonale w naszym domu. Na stronie Architekt Wnętrz Cena możesz sprawdzić jakie są koszty projektantów wnętrz.
Salon jest reprezentatywnym miejscem w naszym domostwie, w salonie poszukujemy spokoju i relaksu, za to w pokoiku dziecięcym pragniemy zachować niewinny charakter połączony z bezpieczeństwem i funkcjonalnością. Powierzenie zadania aranżacji tych miejsc w domu może sprawić, że nie tylko oszczędzimy czas i pieniądze na ewentualne pomyłki, ale również projektant wnętrz swoim obiektywnym okiem może spojrzeć na nasze mieszkanie i odkryć w nim wielki potencjał. Więcej na temat projektowania poszczególnych pomieszczeń mogą Państwo przeczytać w naszych innych wpisach.

Jak wygląda współpraca z naszym biurem?

 • Wybór pracowni projektowej

  Decyzja z którą pracownią projektową chcesz pracować

 • Ustalenie zakresu usług

  Wybór usług projektanta

 • Umowa, harmonogram, inwentaryzacja

  Podpisanie umowy i ustalenie harmonogramu prac, pomiary pomieszczeń

 • Wymagania Klienta

  Ustalenie szczegółowych wymagań Klienta

 • Propozycja układu funkcjonalnego

  Przedstawienie propozycji przez projektanta

 • Inspiracje wnętrz

  Wybór stylu w aranżacji wnętrz

 • Wizualizacje 3d

  Propozycja aranżacji wnętrz w formie wizualizacji fotorealistycznych

 • Dokumentacja techniczna

  Przygotowanie dokumentacji technicznej inwestycji

 • Nadzór wykonawczy, obsługa remontu

  Kontrola wykonawców, zakupy, obsługa logistyki remontu


Aranżacja wnętrz


Projekty wnętrz przykłady

Wybór pracowni projektowej

Masz pustkę w głowie, lub wręcz przeciwnie- tysiące pomysłów? Przy tak ważnej i kosztownej inwestycji jak remont mieszkania lub budowa domu lepiej skorzystać z pomocy profesjonalisty. Proces projektowania to godziny ciężkiej pracy nad projektem w którym każdy detal ma znaczenie: projekt funkcjonalny pomieszczeń, hydraulika, elektryka, glazura, podłogi, kolory, tapety, wyposażenie, itd. Niestety w szaleństwie codziennego życia nie każdy może sobie pozwolić na poświęcenie cennego czasu na zaplanowanie każdego szczegółu, a jak wiemy bez dobrego planu osiągnięcie sukcesu usłane jest problemami które kosztują nerwy, czas i pieniądze.

Dobry projektant ustali Twoje preferencje i przygotuje dla Ciebie indywidualną propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb. Przygotuje projekty techniczne dla wykonawców wszystkich branż, wizualizacje 3D żeby pokazać jak będą wyglądały pomieszczenia i na koniec zrobi zestawienie materiałów z cenami(często z dodatkowymi rabatami) i adresami sklepów w których można je dostać.

Taki wysiłek procentuje stworzeniem koncepcji spójnej i co najważniejsze praktycznej, co jest kluczowe w codziennym cieszeniu się swoim domem. Pozwoli też na zaoszczędzenie Twojego czasu i pieniędzy. Z naszej praktyki widzimy, że zazwyczaj koszty projektanta zwracają się Klientom: dzięki dobremu przygotowaniu nie ponosi się kosztów błędów oraz dodatkowym rabatom projektantów. Zobacz nasz artykuł: Jak znaleźć projektanta wnętrz?

 


aranżacja wnętrz zasady

Ustalenie zakresu usług i zasad współpracy

Współpraca z nami rozpoczyna się od niezobowiązującego spotkania, by móc bez skrepowania porozmawiać i wstępnie poznać wzajemne oczekiwania. Spotkanie proponujemy na neutralnym gruncie przy kawie lub podczas miłego spaceru. Z naszej strony zostaną przedstawione możliwości współpracy i ustalimy która z usług będzie najlepsza dla Klienta: projektowanie wnętrz, aranżacja, lifting, czy wykończenie pod klucz. Dostarczymy też wzór umowy i ewentualne inne dokumenty towarzyszące całemu procesowi. Klient wstępnie opisuje problem z którym się zmaga i przestrzeń w której możemy mu pomóc. Wiele z obaw będziemy w stanie rozwiać już podczas pierwszego spotkania.

Cały proces współpracy oparty jest na potrzebach i oczekiwaniach Klienta, ale przede wszystkim na zaufaniu. Naszymi wartościami są uczciwość i rzetelność. Gwarantujemy transparentne zasady współpracy i pełne zaangażowanie. Wspólne spotkanie to doskonała sposobność do rozmów i lepszego poznania się. Wierzymy, że bez nawiązania wspólnych relacji nie pojawi się zaufanie, a z kolei bez niego nie mamy większych szans na owocną, kreatywną pracę. Zawsze zachęcamy Klientów do nieskrępowanego wyrażania własnych opinii o wspólnie oglądanych wnętrzach.

Każda z usług jest negocjowana i dostosowywana do indywidualnych potrzeb. Rozumiemy, że projekty wnętrz domów wymagają innego zakresu działania od projektu łazienki online. System rozliczeniowy również dostosowany jest do zakresu prac projektowych i jest oparty na transzach po ustalonych etapach projektowych.


Zasady projektowania wnętrz

Umowa, harmonogram i inwentaryzacja pomieszczeń

Po ustaleniu zakresu usługi projektowania wnętrz i zasad współpracy następuje podpisanie umowy. Przygotowujemy harmonogram i omawiamy z Klientem w celu dostosowania go do jego potrzeb. Bardzo często decyzja o zatrudnieniu projektanta podejmowana jest już po zaplanowaniu prac budowlanych, dlatego elastycznie dopasowujemy nasze etapy projektowania wnętrz.

W przypadku istniejącego wnętrza dokonujemy dodatkowo inwentaryzacji budynku. Dokonujemy szczegółowych pomiarów pomieszczeń oraz dokumentujemy wyposażenie które potencjalnie można by wykorzystać do aranżacji wnętrz po remoncie. Jedną z naszych usług jest renowacja mebli dzięki której stare wyposażenie dostaje nowe życie, a inwestor ma szansę oszczędzić gotówkę. Przy mieszkaniach lub domach mających dopiero powstać, opieramy się na planach otrzymanych od inwestora.


Projektowanie wnętrz zasady

Wymagania funkcjonalne Klienta

Dla nas, to Klienci są inspiracją do tworzenia wnętrz będących odbiciem ich osobowości i zainteresowań. Ustalamy szczegółowe wymagania co do samej funkcjonalności pomieszczeń, które powinniśmy odwzorować w projekcie wnętrz. Łatwo sobie wyobrazić, że projektowanie pokoju wygląda inaczej w małym mieszkaniu kawalera i domu rodziny z dziećmi. Zależy nam na dowiedzeniu się w jakich przestrzeniach nasi klienci czuliby się najlepiej przy zachowaniu maksymalnej funkcjonalności projektów wnętrz i wygody.


Projektowanie wnętrz inspiracje

Propozycja trzech wariantów układu funkcjonalnego

Po sporządzeniu planów funkcjonalnych pomieszczenia przestawiamy trzy wersje wraz z przykładowymi zdjęciami podobnych rozwiązań aby klient mógł wyobrazić sobie jak dane ustawienie/rozwiązanie prezentuje się we wnętrzu. Tworzymy ergonomiczne projekty rozmieszczenia ścian, pomieszczeń, mebli i wyposażenia w formie rysunków technicznych – zwymiarowanych rzutów. Taki wstępny projekt wnętrza pozwala wyobrazić sobie jak w przyszłości będzie można użytkować mieszkanie lub dom.

Wspólnie z Klientem analizujemy przedstawione projekty wnętrz omawiając silne strony każdego z nich. Propozycje wariantów mogą być zmieniane lub miksowane żeby stworzyć wnętrza idealnie dopasowane do potrzeb domowników. Zakończeniem tego etapu jest akceptacja wybranego projektu przez Klienta.

Aby cały proces mógł przebiegać bez zakłóceń przyjmujemy 4 dni robocze na podjęcie decyzji przez Klienta. Może to być jeden konkretny układ lub miks przedstawionych planów.


Zasady projektowania wnętrz

Inspiracje wnętrz- wystrój i aranżacja

Dla nas, to nasi klienci są inspiracją do tworzenia wnętrz będących odbiciem ich osobowości i zainteresowań. Aby móc lepiej poznać preferencje klienta wspólnie opracowujemy moodboard lub pracujemy na tablicach inspiracyjnych Pinteresta. Moodbard to nic innego jak zbiór inspiracji wystroju wnętrz i przykłady styli wnętrz. Przyda nam się do dalszej pracy podczas przygotowania projektu aranżacji wnętrz np. nad wizualizacją projektu pokoju, łazienki czy kuchni. Może być zarówno tworem zupełnie wirtualnym jak i rzeczywistym, namacalnym zbiorem wycinków z gazet, wydruków i wszystkiego innego co uważamy za przydatne. Dzięki takim elementom poznajemy osobowość klienta i możemy wyobrazić sobie klimat, w kierunku którego chce podążać w aranżacji wnętrz.


Wirtualny projektant wnętrz

Wizualizacje 3D

Co najmniej 3 renderingi (wizualizacje) projektowanego pomieszczenia. W tym procesie staramy się używać brył jak najbardziej odpowiadającym rzeczywistym meblom czy innym artykułom wyposażenia, dzięki czemu już na tym etapie Klient może zobaczyć swoje wymarzone pomieszczenie.Projektowanie wnętrz


Pomoc w projektowaniu wnętrz

Dokumentacja techniczna projektu wnętrz

Na tym etapie projektant wnętrz przygotowuje szczegółowe specyfikacje i dokumentację techniczą:

 • Dobór opraw oświetleniowych
 • Dobór kolorów ścian lub okładzin ściennych (kamień, tapeta, tynk dekoracyjny)
 • Wytyczne do projektu elektryki i oświetlenia
 • Wytyczne do projektu hydrauliki (podejścia wodnokanalizacyjne)
 • Rozrysowanie sufitów podwieszanych (rzuty 2D)
 • Przedstawienie rodzajów podłóg (rzuty 2D)
 • Koncepcja mebli na wymiar (kuchnia, łazienka, szafy)
 • Zobrazowanie ułożenia płytek
 • Projekt wykonawczy w postaci rysunków technicznych
 • Lista zakupowa wyposażenia i materiałów użytych w projekcie wnętrz i adresy sklepów w których są one dostępne 

Usługi projektowanie wnętrz

Nadzór wykonawczy, obsługa remontu

Standardowo w cenie usługi  projektowania wnętrz są wizyty nadzoru autorskiego na budowie w dowolnym momencie wybranym przez Klienta. Zachęcamy do skorzystania z pełnej obsługi wykonania i realizacji projektu wnętrz. W dzisiejszych czasach w których życie toczy się szybko i intensywnie przez stresującą pracę i konieczność "obsługi" dzieci, czas jest na wagę złota. Dodatkowe obowiązki związane z ciągłym i rozciągniętym w czasie remontem są niszczycielskie dla zdrowia, psychiki, pracy i niestety rodziny. Proponujemy, że przejmiemy od Klienta konieczność nadzoru nad wykonawcami, zakupów i logistyką. Cały ciężar obsługi pozostanie na naszych barkach gwarantując mu spokojny sen. Świadczymy również usługę pełnej obsługi remontu od A do Z- wykończenie pod klucz w Warszawie i okolicach.


Poniżej przedstawiamy nasze usługi i ich ceny. Należy je traktować orientacyjnie, ponieważ każdy projekt jest inny i za każdym razem do wyceny podchodzimy indywidualnie. Oczywiście w projektach najważniejsza jest wielkość powierzchni ujętej w zleceniu, jednak duże znaczenie ma również zakres prac zleconych do naszego biura projektowego. Dla ułatwienia stworzyliśmy trzy pakiety projektowe: Podstawowy- w jego skład wchodzą nieograniczone konsultacje z projektantem, z 3 projektów funkcjonalnych, moodboard i wizualizacji 3D, Plus- jest rozszerzony o listę artykułów użytych w projekcie z adresami sklepów i Kompleksowy- zamykający ofertę z pełną dokumentacją dla wykonawców i trzema wizytami na budowie w ramach nadzoru autorskiego. Pełne informacje o cenach, zakresie pakietów, czynnikach mających wpływ na ostateczny koszt inwestycji i sposobach ograniczenia kosztów znajdziesz na naszej stronie: Projektowanie Wnętrz Cennik


Wystrój projektowanie wnętrz

Nasza aranżacja wnętrz pozwoli optymalnie wykorzystać Twoją przestrzeń. Usługa obejmuje inwentaryzację pomieszczeń, określenie wymagań projektowych, stworzenie 3 wariantów układu funkcjonalnego i wizualizację 3D.

Wycena oparta jest o liczbę pomieszczeń i kształtuje się w przedziale 2 500- 3 500 zł netto za pomieszczenie. Ceny są negocjowalne w zależności od ilości pomieszczeń i zakresu zlecenia.


Projektowanie wystroju wnętrz

Stworzenie z nami kompleksowego projektu wnętrz zapewni powstanie spójnego, funkcjonalnego i harmonijnego z Twoją osobowością domu. Dla Klientów tworzymy przemyślane wnętrza uwzględniające styl życia, potrzeby i gust domowników. Pełna usługa projektowania wnętrz jest rozbudowaną usługą aranżacji, tzn zawiera jej pełen zakres, ale jest rozszerzona o stworzenie pełnej dokumentacji technicznej i specyfikacji produktowej wraz z cenami i adresami sklepów w których dostępne są wszystkie produkty użyte w projekcie.

Wycena oparta jest o powierzchnię projektowanych pomieszczeń i wynosi 170 - 270 zł netto za metr kwadratowy. W przypadku kompleksowych zleceń projektów mieszkań lub domów ceny są negocjowalne,  natomiast cena projektów pojedyńczych pomieszczeń jest ustalana indywidualnie. Szczegółowy cennik prac znajdziesz na stronie: Projektowanie Wnętrz Cennik.


Projektowanie Wnętrz

Jeśli nie jesteś w stanie sprawdzić jakości i zgodności z projektem wykonywanych prac przez wykonawców, lub po prostu nie masz na to czasu, to ta usługa jest dla Ciebie. Dokładnie prześwietlimy wykonane prace i sporządzimy raport uchybień i rozbieżności z projektem.

Cena za godzinę: 100- 300 zł netto w zależności od ilości wykupionych konsultacji i zakresu prac.


Projektowanie wnętrza z projektantem

Potrzebujesz szybkiej porady lub konsultacji projektanta wnętrz? Chętnie spotkamy się żeby rozwiać Twoje wątpliwości i pomóc Ci rozwiązać aranżacyjne problemy 🙂

Cena: 220 zł netto za godzinę.


Projektowanie Wnętrz

Moodbard to nic innego jak zbiór inspiracji wystroju wnętrz i przykłady styli wnętrz. Jeśli nie masz pomysłu co do kierunku aranżacji wnętrz, to moodboard z pewnością przyda Ci się do dalszej pracy podczas przygotowania projektu np.: salonu, pokoju, łazienki czy kuchni. Tworzymy go zarówno w formie elektronicznej jak i namacalnej, jako zbiór wycinków z gazet, wydruków i wszystkiego innego co uważamy za przydatne. Powstaje on po ustaleniu na spotkaniu z Klientem jego preferencji i wytycznych co do preferowanego stylu projektowanych wnętrz.

Produkt obejmuje przykłady elementów wyposażenia takich jak meble, oświetlenie, palety kolorów, tapety, płytki, itp. Dodatkowo projektant dostarcza listę użytych produktów i sklepów w których są one dostępne. Koszt konsultacji i stworzenia moodboard kształtuje się pomiędzy 800- 1 200 zł netto.


Projektowanie Wnętrz

Co najmniej 2 realistyczne renderingi (wizualizacje) projektowanego pomieszczenia bazując na dostarczonym projekcie funkcjonalnym i propozycji wyposażenia. Używamy brył jak najbardziej odpowiadającym rzeczywistym artykułom wyposażenia.

Cena za pomieszczenie: 1 200 zł netto.

 


Projektowanie Wnętrz

Stworzenie ergonomicznego projektu rozmieszczenia ścian, pomieszczeń, mebli i wyposażenia w formie rysunków technicznych – zwymiarowanych rzutów. Pozwala on wyobrazić sobie jak w przyszłości będzie można użytkować mieszkanie lub dom.

Cena za pomieszczenie: 600 zł netto.

Projektowanie Wnętrz

Wyjazd z Klientem do sklepów celem wyboru i zakupu najlepszych produktów. Doradztwo w zakresie zakupu materiałów budowlanych, wyposażenia itp.

Cena: 200 zł netto.Wizualizacje 3D projektów wnętrz

Image

W Każdy nasz pakiet zawiera w sobie wizualizację 3D, czyli dokładny obraz tego, jak wyglądać będzie dom, mieszkanie, czy też pomieszczenie po wdrożeniu projektu. W każdym zamówieniu ujętych jest trzy do pięciu wizualizacji. Pokazują one z dużym przybliżeniem, jak będzie wyglądało pomieszczenie w realistycznej formie. Jako biuro projektowe wykonujemy również panoramy 360 stopni, a efekty swojej pracy często pokazujemy Klientom za pomocą okularów 3D. .

Projekt Funkcjonalny

Funkcjonalne projekty wnętrz

Jednym z zadań naszego architekta podczas realizacji zamówienia jest dostarczenie Klientowi układu/projektu funkcjonalnego. Jest to nic innego jak przedstawienie na rysunku 3 najlepszych rozwiązań dotyczących ulokowania mebli, armatury sanitarne, ścian. Trzy propozycje mają za zadanie wyłonić tą najlepszą, bądź być inspiracją do połączenia ich w jedno. Jest to swego rodzaju rama, na której oprzeć można następnie cały projekt, czyli nadanie pomieszczeniu stylu, koloru i faktury. Dopiero po zaakceptowaniu układu funkcjonalnego można przystąpić do dalszej pracy nad projektem.

Dokumentacja Techniczna

Projekty techniczne

Projekt techniczny zaś obejmuje wszystkie wytyczne dla fachowców wykonujących remont. Zawiera dokładnie wyliczone parametry ułatwiające im pracę oraz minimalizujące ryzyko pomyłek, czy też marnowania materiału. Projekty techniczne zawierają również punkty hydrauliczne i elektryczne, jeśli te wymagają przebudowy. Wszystko to sprawia, że idąc na budowę wykonawcy wiedzą dokładnie jak ma wyglądać domostwo po remoncie, a zatem zwiększa się prawdopodobieństwo powodzenia w realizacji, co oszczędza czas, pieniądze i nerwy naszych Klientów.

Lista Produktowa

Lista produktowa

Nasze biuro projektowe w pakiecie PLUS oraz Kompleksowym oferuje naszym Klientom listę produktową wraz ze specyfikacją, oraz adresami sklepów, gdzie owe produkty można dostać. Z tego względu, że posiadamy niezwykle duże doświadczenie w zakresie wyposażenia wnętrz, zawsze proponujemy naszym Klientom najkorzystniejsze, najbardziej estetyczne rozwiązania. Na liście produktowej może znaleźć się armatura sanitarna, jak i wolnostojący sprzęt RTV i AGD, meble oraz dodatki. Sporządzając listę, zawsze bierzemy pod uwagę komfort Klienta, by sklep był w dostępnej lokalizacji i zawierał możliwie jak najwięcej elementów.

FAQ Projektowanie Wnętrz

Online i Stacjonarnie