Projektowanie wnętrz Pruszków

Biuro projektowe Pruszków

Pragniesz, aby przestrzeń w Twoim domu była funkcjonalna oraz zachwycająco piękna. Właśnie o to zadba nasz architekt i projektant wnętrz. Pruszków to miejsce, gdzie operuje nasze profesjonalne biuro projektowe i oferujemy szereg usług związanych z aranżacją pomieszczeń. Renowacja mebli, wykonanie nowego planu pomieszczeń czy ustawienie wyposażenia to zaledwie część wszystkich zadań, które możesz nam zlecić. Nie czekaj, zobacz, jak profesjonalne podejście ma nasz architekt wnętrz. Pruszków już teraz możesz liczyć na ładne przestrzenie, które zapewnia Machina Snu. Wykonujemy też projektowanie wnętrz online w całej Polsce!

Projektowanie wnętrz w Pruszkowie? Tylko z Machiną Snu!

Projektowanie Wnętrz Pruszków

Możesz być pewny, że ufając naszemu architektowi będziesz mógł się cieszyć rozwiązaniami, które zapewniają prawdziwą wygodę. Mieszkanie, poza tym, że piękne, powinno przede wszystkim spełniać najwyższe standardy komfortu. W końcu to właśnie w nim spędzamy większość naszego życia. Dlatego też biuro Machiny Snu podchodzi naprawdę poważnie do każdego zlecenia. Zajmujemy się również renowacją mebli, meblowaniem mieszkań, a także kompleksowymi zmianami, które całkowicie odmienią Twój dom!

Biuro projektowe Pruszków

Biuro Projektowe Pruszków

Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszych usług? Przede wszystkim, dlatego, że wykonujemy naprawdę profesjonalnie projektowanie wnętrz. Pruszków już się zdołał o tym przekonać! Dlatego nie czekaj, już teraz zaufaj naszemu architektowi, który zadba o to, aby Twoje mieszkanie cieszyło oczy wszystkich domowników oraz gości. Nasze biuro zajmuje się zarówno kompleksowymi zmianami, jak i innymi pracami, takimi jak na przykład renowacja mebli.

Machina Snu- Realizacje

Mieszkanie Warszawa Gocław
Mieszkanie Warszawa GocławZobacz naszą aranżację

Ten kolorowy projekt aranżacji wnętrz podyktowany był wymaganiami naszych Klientów, których pasją są podróże. Stworzyliśmy dla nich miejsce w którym mogą odpocząć po intensywnych dniach i równocześnie pielęgnować fascynujące wspomnienia i planować kolejne wyprawy.

Dom Pruszków
Dom PruszkówSpełnione marzenie

Niezaprzeczalną zaletą tego domu jest prawie pięciometrowa wysokość sufitu. Dzięki temu, salon który ma 36 m2 wydaje się ogromny. Zastosowanie naturalnych materiałów i faktur pozwoliło ocieplić te pomieszczenia. Zobacz jak udało nam się spełnić marzenia naszych Klientów. 

Dom Grodzisk Mazowiecki
Dom Grodzisk MazowieckiSprawdź nasz projekt

Projektowanie wnętrza domów jest dla nas bardzo ciekawym wyzwaniem w którym ze względu na duży metraż można zaszaleć. Wykorzystaliśmy tu wiele ciekawych rozwiązań i materiałów.

Podstawowy


190 zł

netto za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkania z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców

2 wizyty nadzoru na budowie


Zapytaj o ofertę !Najtańsza cena

Plus


215 zł

netto za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkania z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców

2 wizyty nadzoru na budowie


Zapytaj o ofertę !Optymalna cena

Kompleksowy


270 zł

netto za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkania z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców

2 wizyty nadzoru na budowie


Zapytaj o ofertę !Najlepsza cena

Na koszty wykonania projektu wnętrz składa się wiele czynników. Najważniejszymi są metraż i zakres zlecenia dla naszego biura projektowego. Im jest większa powierzchnia do projektowania i aranżacji, tym cena jednostkowa m2 będzie mniejsza. Każdy projekt jest inny, dlatego stworzyliśmy trzy pakiety usług żeby dopasować koszty do możliwości naszych Klientów. Oczywiście jesteśmy elastyczni i zawsze gotowi do negocjacji. Na stronie Projektowanie Wnętrz Cennik, przygotowaliśmy szereg informacji o wycenach projektów wnętrz i sposobach obniżenia ich kosztów. Ceny projektów mieszkań rządzą się swoimi prawami. Jeśli jesteś zainteresowany w jaki sposób zależą od metrażu, to sprawdź nasz artykuł: Projekt mieszkania cena.

Pakiet Podstawowy to minimalny zakres projektowania i najniższa cena. Po zakończeniu prac otrzymasz dopasowany do Ciebie projekt funkcjonalny z wizualizacjami 3D. W pakiecie PLUS, dodatkowo otrzymasz specyfikację produktów z cenami adresami sklepów. Z pewnością ułatwi Ci to zakończenie remontu, oszczędzi Twój czas i pieniądze(rabaty projektanta). W pakiecie Kompleksowy, który bardzo polecamy, dostaniesz szczegółową dokumentację techniczną dla wykonawców i 3 wizyty nadzoru autorskiego. Dokumentacja  i nadzór  pozwalają Ci się upewnić, że prace podwykonawców zostały wykonane zgodnie z Twoim projektem.

Ceny projektów wnętrz

Projektowanie wnętrz cennik
Projektowanie cennikSprawdź nasze ceny

Sprawdź jakie elementy składają się na koszt projektu. Na stronie znajdziesz praktyczne wskazówki w jaki sposób negocjować i obniżyć ceny.

Projekt mieszkania cena
Mieszkanie- projektIle kosztuje?

Postanowiliśmy stworzyć mały poradnik na temat cen projektów mieszkań w zależności od ich metrażu. Sprawdź ile będzie kosztował projekt Twojego mieszkania.

Architekt wnętrz cena
Architekt- cenaZobacz ile kosztuje

Jeśli jesteś zainteresowany jaki jest koszt architekta, to ten artykuł jest dla Ciebie. Znajdziesz w nim informacje o aktualnych cenach oraz sposobach współpracy.

Etapy projektowania wnętrz w Pruszkowie

 • Wybór pracowni projektowej

  Decyzja z którą pracownią projektową chcesz pracować

 • Ustalenie zakresu usług

  Wybór usług projektanta

 • Umowa, harmonogram, inwentaryzacja

  Podpisanie umowy i ustalenie harmonogramu prac, pomiary pomieszczeń

 • Wymagania Klienta

  Ustalenie szczegółowych wymagań Klienta

 • Propozycja układu funkcjonalnego

  Przedstawienie propozycji przez projektanta

 • Inspiracje wnętrz

  Wybór stylu w aranżacji wnętrz

 • Wizualizacje 3d

  Propozycja aranżacji wnętrz w formie wizualizacji fotorealistycznych

 • Dokumentacja techniczna

  Przygotowanie dokumentacji technicznej inwestycji

 • Nadzór wykonawczy, obsługa remontu

  Kontrola wykonawców, zakupy, obsługa logistyki remontu

W pierwszej kolejności na spotkaniach lub zdalnie- przez telefon lub wideokonferencję, ustalamy z naszymi Klientami ich potrzeby, żeby przygotować dopasowaną ofertę w optymalnej cenie. Następnie przygotowujemy formalne dokumenty, dzięki którym potwierdzamy na piśmie nasze ustalenia. Jesteśmy zwolennikami prostych i transparentnych zasad współpracy, co w przyszłości pozwala na płynną realizację projektowania wnętrz. Po podpisaniu umowy przystępujemy do uszczegółowienia wymagań Klienta poprzez wykonanie pomiarów i inwentaryzacji pomieszczeń(jeśli jest to możliwe), lub analizę dostarczonych planów pomieszczeń. Podczas pierwszych spotkań z projektantem ustalamy również potrzeby związane ze sposobem użytkowania pomieszczeń, np: kuchni, łazienek czy salonu- inaczej projektuje się  przestrzenie dla singla, a inaczej dla pięcioosobowej rodziny 🙂 Przygotowujemy ok. trzech propozycji układu funkcjonalnego na których znajdują się różne propozycje rozłożenia wyposażenia i użytkowania mieszkania lub domu. Zazwyczaj wybieramy z Klientami najlepszą opcję układu i miksujemy z nią najciekawsze pomysły z pozostałych propozycji. Kolejnym etapem jest przygotowanie przez projektanta moodbardu, czyli zestawów kolorów, faktur i wyposażenia w formie elektronicznej  lub papierowej z wykorzystaniem zdjęć i opisów. Pozwala to precyzyjnie określić preferencje Klienta odnośnie stylu aranżacji wnętrz. Potwierdzenie poprawności przyjętych założeń i koncepcji uzyskujemy przygotowując realistyczne wizualizacje 3D i panoramy 360 stopni, na których widać jak będą wyglądały pomieszczenia wraz z wyposażeniem. Dzięki temu upewniamy się z Klientem, że osiągnął zamierzony efekt aranżacji wnętrz. Końcowym etapem jest przygotowanie dokumentacji technicznej dla wykonawców, w której znajdują się szczegółowe wytyczne jakie prace muszą zostać wykonane. Jest to bardzo ważne, żeby  wyegzekwować od wykonawców poprawne wykonanie prac. Bardzo dobrym pomysłem jest skorzystanie z nadzoru autorskiego w którym projektant wnętrz zweryfikuje poprawność wykonanych prac.

Machina Snu- nasze usługi

Aranżacja i Projektowanie Wnętrz Online
Projektowanie przez InternetZobacz jak pracujemy

Aranżacja i projektowanie z naszą pracownią, to prawdziwa przyjemność. Stworzymy dla Ciebie unikalny projekt który spełni Twoje oczekiwania estetyczne jak i funkcjonalne.

Projekt łazienki cena
Projekt łazienkiIle kosztuje?

Łazienki to pomieszczenia, w których kluczowa jest funkcjonalność, jednak dzięki wyjątkowym materiałom i naszej aranżacji powstają piękne i unikalne wnętrza.

Projekt kuchni cena
Projekt kuchniSprawdź cenę

Dobrze zaprojektowana kuchnia, to rzecz niezbędna w każdym domu. W cenie projektu zaproponujemy Ci 3 koncepcje Twojej kuchni z których wybierzesz najlepsze dla Ciebie rozwiązania.

Renowacja Mebli Pruszków

Renowacja Mebli Pruszków

MDziałający w biurze Machina Snu – projektant wnętrz, wykonuje szereg działań odnowienia mebli, dzięki którym Twój dom nabierze niespotykanego charakteru. Czasami wystarczą drobne prace, aby całkowicie zmienić wygląd wystroju pomieszczeń. Sprawdź, jak wykonana u nas renowacja mebli może wpłynąć na zmiany, które zajdą w Twoim mieszkaniu lub domu. Stworzymy dla Ciebie przestrzeń, która zachwyci nowością. Sprawdź nasz cennik renowacji mebli.

Machina Snu- Meble

Renowacja Witryny
Renowacja WitrynyNowe życie mebla

Nasza Klientka znalazła starą witrynę na jednym z portali ogłoszeniowych. Jej stan techniczny był całkiem dobry, jednak lata użytkowania odbiły na niej swoje piętno. Nowa właścicielka od początku miała swoją wizję na renowację: od koloru, poprzez wygląd wnętrza na gałeczkach skończywszy. Zrealizowaliśmy ją w stu procentach !

Renowacja Mebli w Sypailni
Renowacja SypialniSprawdź Efekt Renowacji

W aranżowanym mieszkaniu właściciele całkowicie nam zaufali i dali wolną rękę. Zależało im na stworzeniu oryginalnego i spokojnego wnętrza. W części sypialnianej poddaliśmy renowacji łóżko wraz z szafkami nocnymi, stare dębowe biurko i krzesło. Dodatkowo wykonaliśmy ścianę z desek oraz kinkiety.

Renowacja mebli kuchennych
Renowacja KuchniZobacz nasz projekt
Jesteśmy absolutnymi zwolennikami wszelkich akcji charytatywnych i zawsze, w ramach naszych możliwości wspomagamy ludzi w potrzebie. Podjęte działania pomagają nie tylko tym, do których są skierowane, ale również nam samym. Wzbudzają poczucie własnej wartości, uwrażliwiają na potrzeby innych, uczą empatii, a przede wszystkim tego, że wspólnie możemy zdziałać więcej!!! Nam udało się pomóc- metamorfoza kuchni za przysłowiową złotówkę wyszła całkiem, całkiem.

FAQ

Projektowanie Wnętrz Pruszków