Kuchnia z jadalnią- Pruszków

Projekt Kuchni Oświetlenie, ProjektyMS

Jadalnia w domu w Pruszkowie

Na parterze domu w Pruszkowie znajdziemy dość małą, ale praktycznie urządzoną kuchnię z jadalnią. Podczas aranżacji wnętrza pomyśleliśmy o wielu praktycznych aspektach: dobrym oświetleniu, półwyspie zapewniającym dodatkową powierzchnię użytkową i nowoczesnym sprzęcie. Nie zapomnieliśmy także o nawiązaniu do pasji właścicieli domu, jaką są podróże.

Kuchnia z jadalnią- Grodzisk Mazowiecki

Projekt Kuchni Ikea, Oświetlenie, ProjektyMS

Jadalnia z Kuchnią w Domu w Grodzisku Mazowieckim

Jadalnia, kuchnia oraz spiżarnia znajdują się na parterze domu w Grodzisku Mazowieckim. Sercem domu stał się parter, który wita nas otwartą przestrzenią i sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu. Przestronna kuchnia to także możliwość wspólnego przygotowywania posiłków, które spożyjemy w jadalni znajdującej się tuż obok.

Dom Grodzisk Mazowiecki- realizacja Machina Snu

Projekt wnętrz, Projekt Kuchni, Projekt Łazienki, Projekt Salonu, Projekt Sypialni Ikea, Kanapa, ProjektyMS, Przedpokój, Styl loftowy

Salon i stolik kawowy- Grodzisk Mazowiecki

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ostatnią realizacją: Dom Grodzisk Mazowiecki. Zaprojektowane przez naszą pracownię wnętrze domu jednorodzinnego posiada dwa poziomy- parter i piętro i około 200 metrów kwadratowych. Przestrzeń domu została podzielona w taki sposób aby pięcioosobowa rodzina, mogła wygodnie funkcjonować. Dolny poziom domu zaplanowano jako powierzchnia dla wszystkich. To tu jest jego serce. Piętro natomiast to oddzielne, indywidualne samotnie mieszkańców.