Biuro Projektowe Warszawa

Wybór odpowiedniego biura projektowego może okazać się trudną kwestią, ponieważ nie znając firmy, przyszły klient może obawiać się o powodzenie projektu. Jednak, jeśli weźmie się pod uwagę najważniejsze aspekty, czyli czas realizacji, cenę oraz opinie zadowolonych klientów, idealne biuro projektowe w Warszawie będzie na wyciągnięcie ręki. Tak właśnie jest w przypadku naszej pracowni, co dokładnie opisujemy na tej stronie.

Nasze profesjonalne biuro projektowe działa głównie w województwie mazowieckim, jednak za sprawą naszego doświadczenia i zespołu specjalistów wykonujemy projekty dla klientów z całej Polski. Nasza współpraca online jest tak samo owocna i rzetelna, jak ta, którą wykonujemy z bezpośrednim kontaktem z klientem. Wykonujemy projekty domów i mieszkań oraz pojedynczych pomieszczeń. Cechuje nas przede wszystkim uczciwość, rzetelność i niezakłócony, stały kontakt z klientem, dzięki czemu współpraca przebiega sprawnie i efektywnie. Projektowanie wnętrz to nasza pasja – warto nam zaufać, ponieważ stale się szkolimy i śledzimy najnowsze trendy w tym zakresie. Dzięki temu nasza aranżacja wnętrz zawsze jest na najwyższym, światowym poziomie.

 

Biuro Projektowe Warszawa

Biuro Projektowe Warszawa i okolice

Bardzo często jednak nasi klienci cenią sobie kontakt bezpośredni lub w zależności od wyboru pakietu nadzór nad realizacją projektu na miejscu. Stąd też, ze względu na naszą lokalizację, najczęściej wykonujemy projektowanie wnętrz w mieście Warszawa oraz ich okolicach, co stanowi praktycznie całe województwo mazowieckie.
Nasz zespół to wykwalifikowani, profesjonalni projektanci wnętrz z długoletnim doświadczeniem, zatem stacjonarna obsługa w województwie mazowieckim i takich miastach jak Pruszków, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki itp. nie stanowi problemu. Każdy nasz projektant wnętrz posiada również wiedzę na temat sklepów w danej okolicy z produktami, które będą niezbędne do zrealizowania projektu. Sporządzenie tego typu listy to usługa znajdująca się w pakiecie plus i kompleksowym.

Projektowanie Wnętrz Online

Projektowanie online w Machina Snu

Jak już wcześniej wspominaliśmy, zajmujemy się w dużej mierze projektowaniem online, by każdy nasz klient miał możliwość skorzystania z naszych usług. Za sprawą projektowania online klienci nie tylko oszczędzają czas na spotkania, ale również, szczególnie w obecnych czasach mogą zadbać o swój komfort i bezpieczeństwo.
W zależności od wybranego pakietu usług, projektowanie wnętrz online może pomóc klientowi zaoszczędzić czas, ale także i pieniądze, które wydałby na poprawki, gdyby nie dobrze sporządzony projekt. Aranżacja wnętrz wykonywana przez nasze biuro projektowe w Warszawie zawsze charakteryzuje się dbałością o szczegóły i braniem pod uwagę każdej możliwej przeszkody w projekcie. Więcej o procedurach związanych z naszym projektowaniem online możesz przeczytać w naszym artykule na ten temat (link).

Projekty wnętrza domów w Warszawie i okolicach

Nasza aranżacja wnętrz obejmuje przede wszystkim projektowanie wnętrza domu. Jest to niezwykle ważne, by zagospodarować swoje domostwo w sposób funkcjonalny, ale i estetyczny. W tym właśnie pomaga projektant wnętrz, który swoją wiedzą i doświadczeniem jest w stanie stworzyć aranżację domu marzeń. Dzięki niej dom stanie się miejscem komfortowym dla klienta, a sam projekt sprawi, że żaden element w nim nie będzie kwestią przypadku.
Za sprawą profesjonalnie wykonanego projektu wielu naszych klientów uniknęło przykrych pomyłek podczas remontu i planowania całej przestrzeni, przy jednoczesnym zachowaniu dobrego smaku i harmonii we wnętrzu. Przykładami realizacji tego typu projektów jest dom w Pruszkowie oraz w Grodzisku Mazowieckim.

Projektowanie wnętrz mieszkań w Warszawie

Nasza usługa Projektowanie mieszkania Warszawa w dużej mierze opiera się na funkcjonalnym projekcie i aranżacji zarówno tych mieszkań o najbardziej popularnej powierzchni 50-60 metrów kwadratowych jak i tych mniejszych i znacznie większych. Im mniejsze mieszkanie, tym projektant wnętrz ma więcej pracy, by jak najlepiej rozmieścić potrzebne w domu elementy, nie tylko te funkcjonalne, ale również nadające wnętrzu charakteru.
Bardzo dobrym przykładem zrealizowania naszego projektu w średnim mieszkaniu, jest metamorfoza domostwa o powierzchni 50m². Architekt wnętrz podczas projektowania postawił na praktyczność każdego z elementów mieszkania, co również widoczne jest i w realizacjach aranżacji mieszkań o większej powierzchni, np. jak w przypadku tego o wielkości 100m2 w Warszawie.

Projekty łazienek, kuchni, salonów, sypialni w Warszawie

Bardzo często nasi klienci potrzebują pomocy w zagospodarowaniu tylko jednego pomieszczenia w swoim domostwie lub robią to stopniowo, pomieszczenie, po pomieszczeniu. Jest to doskonała okazja, by przetestować wybrane biuro projektowe w Warszawie, by przekonać się, że jest to niesamowita wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy, szczególnie że np. łazienka czy też kuchnia są specyficznymi miejscami w mieszkaniu. Projekty tych dwóch pomieszczeń można obejrzeć na naszej stronie – tutaj znajduje się projekt łazienki, a tutaj kuchni.
Salon i sypialnia to kolejne, często wybierane przez klientów pojedyncze pokoje do aranżacji. Dzieje się tak, ponieważ salon jest jednym z bardziej reprezentatywnych pomieszczeń w domu, a sypialnię warto dobrze urządzić, by było to miejsce spokoju, wyciszenia i relaksu.

Wizualizacje 3D

Ośweitlenie w pokoju gościnnym- dom Pruszków

W realizacji każdego projektu, po wybraniu najlepszych rozwiązań funkcjonalnych wykonujemy wizualizację 3D, by klient mógł wyobrazić sobie jak będzie wyglądać po remoncie jego pomieszczenie. Jest to niezwykle ważny etap w całym procesie, ponieważ ze względu na indywidualne podejście do każdej aranżacji oraz różne wyobrażenia jesteśmy w stanie naocznie przekazać swoją wizję. Wizualizacje 3D zawsze ujęte są w projekcie, najczęściej w ilości 3-5 sztuk. Pokazują z dużym przybliżeniem, jak będzie wyglądało pomieszczenie w bardzo realistycznej formie. Wykonujemy również panoramy 360 stopni i często pokazujemy je z okularami 3D. Panoramy i renderingi możesz obejrzeć tutaj: https://machinasnu.pl/lazienki-grodzisk-mazowiecki/.

Projekt Funkcjonalny

Projekty funkcjonalne – czym są?

Każde nasze zlecenie obejmuje 3 propozycje projektów funkcjonalnych. Co to oznacza w praktyce? Że dla każdego naszego klienta przygotowywane są indywidualnie 3 najlepsze rozwiązania dla jego pomieszczenia, mieszkania lub domu. Układ funkcjonalny, to nic innego jak szkielet projektu, czyli dokładne ustalenie i zaznaczenie miejsca znajdowania się w danym pomieszczeniu ścian, mebli, armatury sanitarnej itp.
Jest to swego rodzaju sylwetka, do które potem dobierane będą dodatki, czyli ubrania, kształtujące charakter domostwa. Układ funkcjonalny, jak sama nazwa wskazuje, musi być sporządzony tak, by każdy jego element miał swoją funkcję i był wygodny w użytkowaniu przez mieszkańców.

Dokumentacja Techniczna

Projekty techniczne dla wykonawców

Nasze studio projektowe przygotowuje również specyfikacje dla wykonawców, czyli projekty techniczne dla fachowców wykonujących remont w danym domostwie. Polegają one przede wszystkim na rozmieszczeniu instalacji elektrycznej, hydraulicznej, szczegółowym opisaniu relokacji ścian lub sposobu jego pomalowania, umieszczenia płytek itp. Projekt techniczny zawiera wyliczenia co do centymetra, by wszystkie elementy w mieszkaniu miały swoje miejsce. Jest bardzo ważne podczas każdego etapu realizacji projektu, by nie doszło do kosztownych pomyłek, które nie tylko mogą zniweczyć efekt prac, ale również zmarnować kosztowne materiały.

Nadzór Autorski

Nadzór autorski w biurze projektowym - Warszawa

W zależności od wybranego pakietu, bądź po wcześniejszym uzgodnieniu, wykonujemy również nadzór autorski na budowie. Jest to nic innego jak kontrola podczas remontu tego, czy wykonawcy realizują projekt zgodnie z planem. Nadzór autorski jest komfortowym rozwiązaniem dla klienta, ponieważ nasi architekci, posiadając wiedzę techniczną wiedzą, jak rozmawiać i egzekwować etapy pracy u fachowców. Dzięki temu nasi klienci oszczędzają czas i nerwy, ponieważ nie muszą często pojawiać się budowie, a wszystkimi niedogodnościami zajmujemy się my.

Cennik biura projektowego- Warszawa

Ceny biura projektowego wcale nie są wygórowane, a same usługi architekta wnętrz od lat nie są uważane za niepotrzebny wydatek, a raczej rozsądny, oszczędzający czas i pieniądze wybór. Jest to doskonała okazja do tego, by maksymalnie wykorzystać potencjał swojego wnętrza bez kosztownych pomyłek. Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego- sporządzimy dla Państwa za darmo niezobowiązującą ofertę.

Podstawowy


190 zł

netto za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkania z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców

2 wizyty nadzoru na budowie


Zapytaj o ofertę !Najtańsza cena

Plus


215 zł

netto za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkania z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców

2 wizyty nadzoru na budowie


Zapytaj o ofertę !Optymalna cena

Kompleksowy


270 zł

netto za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkania z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców

2 wizyty nadzoru na budowie


Zapytaj o ofertę !Najlepsza cena

Projekty wnętrz, a raczej ich ceny uzależnione są od kilku aspektów. Za każdym z nich w naszym biurze projektowym stoi doskonała jakość i stały kontakt z klientem, jednak nie każdy z nich potrzebuje pełnej obsługi. Pakiet Podstawowy obejmuje inwentaryzację pomieszczeń, nielimitowane spotkania z projektantem (bądź videorozmowy online), 3 warianty układu funkcjonalnego, punkty hydrauliczne i elektryczne, moodboard, wizualizacje 3D. Pakiet PLUS to dodatkowo sporządzona lista produktów i sklepów. Natomiast pakiet Kompleksowy to także dokumentacja techniczna dla wykonawców i 3 wizyty kontrolne na budowie. Na stronie Projektowanie Wnętrz Cennik, przygotowaliśmy informacje o wycenach projektów wnętrz i sposobach obniżenia tych kosztów.

Projekty mieszkań to koszt, który jest zależny od ich wielkości. Im większe mieszkanie, tym cena jednostkowa za metr kwadratowy jest niższa- zobacz informacje o kosztach projektów w zależności od powierzchni na stronie: Projekt Mieszkania Cena. Przykładowo cały projekt 100-metrowego mieszkania w pakiecie plus to o wiele niższy koszt niż gdyby brało się pod uwagę dwa mieszkania 50-metrowe, co uwidacznia poniższa tabela:

Powierzchnia


70m2 - 100m2


50m2 - 69m2


40m2 - 49m2


Zapytaj o ofertę !Odpowiemy w 24h

Podstawowy


12 250 zł - 17 500 zł


9 000 zł - 12 420 zł


7 600 zł - 9 310 zł


Zapytaj o ofertę !Najtańsza cena

Plus


14 000 zł - 20 000 zł


10 250 zł - 14 145 zł


8 600 zł - 10 535 zł


Zapytaj o ofertę !Opytmalna cena

Kompleksowy


17 500 zł - 25 000 zł


13 000 zł - 17 940 zł


10 800 zł - 13 230 zł


Zapytaj o ofertę !Najlepsza cena

Jak wygląda proces współpracy z naszym biurem projektowym w Warszawie?

 • Wybór pracowni projektowej

  Decyzja z którą pracownią projektową chcesz pracować

 • Ustalenie zakresu usług

  Wybór usług projektanta

 • Umowa, harmonogram, inwentaryzacja

  Podpisanie umowy i ustalenie harmonogramu prac, pomiary pomieszczeń

 • Wymagania Klienta

  Ustalenie szczegółowych wymagań Klienta

 • Propozycja układu funkcjonalnego

  Przedstawienie propozycji przez projektanta

 • Inspiracje wnętrz

  Wybór stylu w aranżacji wnętrz

 • Wizualizacje 3d

  Propozycja aranżacji wnętrz w formie wizualizacji fotorealistycznych

 • Dokumentacja techniczna

  Przygotowanie dokumentacji technicznej inwestycji

 • Nadzór wykonawczy, obsługa remontu

  Kontrola wykonawców, zakupy, obsługa logistyki remontu

Proces współpracy od początku jest przejrzysty i sprawny. Przebiega on według następującej kolejności:

 

 • Rozmowa z projektantem, która pomoże poznać gusta i oczekiwania klienta. Podczas niej można przekazać architektowi swoje inspiracje.
 • Wykonanie 3 projektów funkcjonalnych, z których wybierany jest jeden lub najlepsze rozwiązania ze wszystkich.
 • Przekazanie klientowi wizualizacji 3D projektu, a po akceptacji wdrożenie go w plan remontu.

Na każdym etapie cenimy sobie szczerość naszych klientów oraz stały kontakt.

Jak widać, projektowanie wnętrza nie jest kwestią automatyczną, a nasze biuro projektowe w Warszawie charakteryzuje się przede wszystkim indywidualnym podejściem do klienta. Dzieje się tak, ponieważ nasi architekci pasjonują się tą dziedziną, a my możemy zagwarantować, że nigdy nie stworzyliśmy podobnych do siebie produktów. Jeśli nadal mają Państwo wątpliwości co do wyboru pracowni, zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania przez klientów.

FAQ

Biuro Projektowe Mazowieckie