Projektant wnętrz Warszawa

Studio Projektowe Machina Snu

Wybierając swoje wymarzone mieszkanie, wertujemy wiele stron związanych z projektowaniem wnętrz. Czerpiemy inspiracje, wybieramy kolory, panujący styl. Jednak nie zawsze mamy czas, możliwości i pomysły na to, by wcielić je w życie i zastosować w swoim mieszkaniu. W tym celu właśnie możemy poprosić o pomoc projektantów, którzy w dużo szybszy i łatwiejszy sposób są w stanie zrealizować nasze marzenia. Jak zatem dokładnie wygląda ich praca? Zapraszamy do naszego wpisu na temat projektantów wnętrz.

Nasi projektanci wnętrz Warszawa tworzą kompleksowe realizacje zarówno całych domostw, jak i pojedynczych pomieszczeń. W zakres ich prac wchodzą aranżacje mieszkań różnej wielkości, a także projektowanie łazienek, kuchni, salonów i innych pomieszczeń, w tym biur. Projektowanie wnętrz w ich wydaniu to nie tylko sama koncepcja, ale również doprowadzenie do końca realizacji. W zależności od wybranego pakietu dostępnego na naszej stronie internetowej: Projektowanie Wnętrz Cennik nasz projektant wnętrz Warszawa jest w stanie przygotować projekty funkcjonalne, wytyczne dla fachowców, a nawet doglądać postępów podczas realizacji.
Nasze biuro projektowe Machina Snu słynie z przepięknych, wyjątkowych projektów. Przykładowe realizacje dostępne są na stronie internetowej Projekty Machina Snu, a także social mediach, na Facebooku i  Instagramie.

Projektant wnętrz Warszawa – czym dokładnie się zajmuje?

Projektowanie wnętrz wydaje się prostą i przyjemną pracą. Jednak, by wykonywać ją precyzyjnie i dobrze, należy mieć spore doświadczenie, pasjonować się aranżacją i stale śledzić trendy. Takimi właśnie osobami są nasi projektanci wnętrz w studio Machina Snu. Posiadają niezbędną wiedzę, wiele projektów, nawet tych najbardziej zaawansowanych za sobą, sporo przepięknych realizacji, ale też pasję, która sprawia, że stale są na bieżąco. Projektant wnętrz Warszawa taki właśnie musi być, by klienci mogli maksymalnie wykorzystać potencjał swojego mieszkania.
Projektanci wnętrz z naszego biura projektowego pomagają naszym Klientom nie tylko w zaoszczędzeniu czasu podczas aranżacji wnętrz, ale również za sprawą swoich kontaktów i informacji z pierwszej ręki mogą znacznie zmniejszyć koszty inwestycji. Każdy projektant wnętrz w naszej firmie jest w stałym kontakcie z inwestorem, wspiera go i jest do dyspozycji na każdym etapie realizacji, także podczas zakupów. Warto skorzystać z usług projektanta w Machinie Snu, ponieważ naszą pasją jest także renowacja mebli, która może obniżyć koszty aranżacji wnętrza.
Podobnie jest w przypadku, gdy studio projektowe, takie jak Machina Snu posiada zniżki w sklepach wnętrzarskich, zarówno internetowych, jak i stacjonarnych. Do pracy projektanta wnętrz można się również przekonać, wybierając aranżacje pojedynczego pomieszczenia. Bardzo często nasi klienci, chcąc rozłożyć nakład pieniężny, decydują na początku wyłącznie na projektowanie kuchni bądź łazienki. Jest to świetne rozwiązanie dla osób chcących sprawdzić, jak wygląda praca projektanta. Wiele z nich w dalszych etapach inwestycji ponownie korzysta z naszych usług. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, zapraszamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego. Całkowicie za darmo, bez żadnych zobowiązań, jesteśmy w stanie stworzyć indywidualną ofertę w 24 godziny dla każdego zapytania. Warto skorzystać z tej opcji, ponieważ nie wiąże się ona z żadnymi powinnościami ze strony Klienta.

Ceny projektanta wnętrz w Warszawie

Podstawowy


190 zł

netto za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkania z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców

2 wizyty nadzoru na budowie


Zapytaj o ofertę !Najtańsza cena

Plus


215 zł

netto za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkania z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców

2 wizyty nadzoru na budowie


Zapytaj o ofertę !Optymalna cena

Kompleksowy


270 zł

netto za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkania z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców

2 wizyty nadzoru na budowie


Zapytaj o ofertę !Najlepsza cena
Inni projektanci wnętrz zazwyczaj posiadają wysokie ceny, jednak nasze biuro projektowe ze względu na duże doświadczenie, szybkość w realizacji projektów i stabilność na rynku, posiada bardzo atrakcyjny cennik. To, ile kosztuje nasz projektant wnętrz Warszawa, a raczej jego praca, jest zależne od wybranego pakietu, który można sprawdzić na naszej stronie internetowej: Projektowanie Wnętrz Cennik. W zakres pakietu Podstawowego wchodzą takie czynności jak inwentaryzacja pomieszczeń, spotkania z projektantem, 3 warianty układu funkcjonalnego, punkty hydrauliczne i elektryczne, moodboard, wizualizacje 3D. Pakiet PLUS dodatkowo w swojej ofercie posiada specyfikację produktową z cenami oraz adresy sklepów z produktami. Kompleksowy zaś zawiera również dokumentację techniczną dla wykonawców i 3 wizyty nadzoru na budowie. Cena jest inna także w przypadku różnej wielkości mieszkania czy też domu. Im większe domostwo, tym cena za metr kwadratowy się zmniejsza. Zawsze można skorzystać z formularza kontaktowego, by bez kosztów zapytać o ofertę: https://machinasnu.pl/kontakt/projektowanie-wnetrz/.

Jak pracuje nasz projektant wnętrz?

 • Wybór pracowni projektowej

  Decyzja z którą pracownią projektową chcesz pracować

 • Ustalenie zakresu usług

  Wybór usług projektanta

 • Umowa, harmonogram, inwentaryzacja

  Podpisanie umowy i ustalenie harmonogramu prac, pomiary pomieszczeń

 • Wymagania Klienta

  Ustalenie szczegółowych wymagań Klienta

 • Propozycja układu funkcjonalnego

  Przedstawienie propozycji przez projektanta

 • Inspiracje wnętrz

  Wybór stylu w aranżacji wnętrz

 • Wizualizacje 3d

  Propozycja aranżacji wnętrz w formie wizualizacji fotorealistycznych

 • Dokumentacja techniczna

  Przygotowanie dokumentacji technicznej inwestycji

 • Nadzór wykonawczy, obsługa remontu

  Kontrola wykonawców, zakupy, obsługa logistyki remontu

Nasz projektant wnętrz Warszawa zajmuje się wieloma zagadnieniami w zakresie aranżacji wnętrz. Aby dokładnie wiedzieć, w czym mogą pomóc projektanci, warto prześledzić każdy element ich pracy. Profesjonalna pomoc projektanta to w dużej mierze:

 1. Wybór pracowni projektowej, czyli decyzja, z którym studiem projektowym chcemy pracować. W tym celu warto w pierwszej kolejności skorzystać z naszego formularza kontaktowego. Zapytanie o ofertę jest darmowe i bez zobowiązań.
 2. Następnie ustala się dokładny zakres usług, w tym pakiet. Wszystkie nasze zestawy usług opisane są na naszej stronie Projektowanie Wnętrz Cennik.
 3. Umowa, harmonogram, inwentaryzacja – kolejny krok to podpisanie umowy i ustalenie harmonogramu prac oraz pomiary pomieszczeń.
 4. Ustalenie szczegółowych wymagań Klienta to następny etap pracy z profesjonalnym studiem projektowym. Polega na spotkaniach i rozmowach na temat preferencji, gustu i inspiracji, które są najbliższe Klientowi. W tym celu także przygotowuje się moodboard – tablicę nastroju, którą szerzej opisaliśmy w naszym wpisie.
 5. Przedstawienie propozycji układu funkcjonalnego przez architekta wnętrz.
 6. Wybór stylu w aranżacji wnętrz wraz z inwestorem.
 7. Propozycja aranżacji wnętrz w formie wizualizacji fotorealistycznych, czyli 3D.
 8. Przygotowanie dokumentacji technicznej inwestycji, w zależności od wybranego pakietu.
 9. Nadzór wykonawczy, obsługa remontu, czyli kontrola wykonawców, zakupy, obsługa logistyki remontu.

Co jest efektem pracy projektanta?

Projektanci Wnętrz Warszawa
Projektant Wnętrz Warszawa

Jak już wcześniej wspominaliśmy, projektant wnętrz Warszawa nie przygotowuje wyłącznie samego projektu, ale zajmuje się także wieloma innymi pracami około aranżacyjnymi. Korzystając z naszej usługi projektowania wnętrz, inwestorzy otrzymują profesjonalne usługi na każdym etapie. Na przykładzie pakietu Kompleksowego postaramy się opisać dokładnie, na czym polegają poszczególne kroki w realizacji oraz co Klient otrzyma po zakończeniu prac. Aranżacja wnętrz w naszym wykonaniu to przede wszystkim:


Moodboard

Czyli tablica nastroju

Jest to zbiór wszelkich inspiracji kolorystycznych, stylistycznych, a nawet materiałowych, które składają się na obraz całego pomieszczenia. W przypadku aranżacji kuchni mogą to być próbki drewna, z którego wykonane będą fronty mebli, tkaniny w oknach i obiciach mebli tapicerowanych, kawałki płytek i kolory panujące w danym wnętrzu.


Wizualizacje 3D

Realistyczne projekty

Nasi projektanci wnętrz Warszawa w każdym pakiecie przygotowują dla każdego z inwestorów 3 oryginalne wizualizacje 3D, które mają za zadanie jak najlepiej zobrazować to, czego Klient może spodziewać się po projekcie. Projekty wizualne sprawiają, że projektant jest w stanie jak najlepiej przybliżyć swoją wizję, która jest weryfikowana z Klientem na każdym kroku.


Projekty funkcjonalne

Do czego służą?

Tworzone przez nasze studio zawierają w swojej specyfikacje ustawienia ścian, mebli, armatury sanitarnej itp. Mają one za zadanie przekazać inwestorowi, w którym miejscu będą znajdować się w pomieszczeniu poszczególne, ważne, większe elementy.


Projekty techniczne

Dla wykonawców

To niezwykłe ułatwienie dla fachowców. Projektant wnętrz Warszawa przygotowując tego typu projekt, skupia się przede wszystkim na rozmieszczeniu instalacji elektrycznej, hydraulicznej, szczegółowym opisaniu relokacji ścian lub sposobu jego pomalowania, umieszczenia płytek itp. Wszystko po to, by specjaliści mogli co do centymetra wiedzieć, gdzie mają ulokować dany element w domostwie.


Nadzór autorski

Kontrola fachowców

Projektanci wnętrz Warszawa w Machinie Snu w pakiecie Kompleksowym oprócz wszystkich wymienionych w tabelce opcji, mogą również pomóc inwestorom w nadzorze remontu. Osoby zajmujące się remontami i aranżacją mają wspólny język, wiedzą jak się ze sobą porozumieć i posługują się specjalistyczną terminologią. Dlatego też projektanci wiedzą, w jaki sposób egzekwować postęp prac.


Specyfikacja produktowa

Lista adresowa sklepów

W pakiecie Kompleksowym zawarta jest także lista adresowa sklepów oraz specyfikacja produktowa, która w dużym stopniu ułatwia realizację projektu. Inwestorzy wraz z projektantem mogą wspólnie wybrać się również na zakupy, by dobrać do pomieszczenia pasujące dodatki. Jest to niezwykłe uproszczenie dla Klienta – oszczędza jego czas i pieniądze, ponieważ projektanci z Machiny Snu znają się na promocjach i kodach rabatowych.

PROJEKTANCI WNĘTRZ WARSZAWA

FAQ- Machina Snu

Ceny projektów wnętrz

Projektowanie wnętrz cennik
Projektowanie cennikSprawdź nasze ceny

Sprawdź jakie elementy składają się na koszt projektu. Na stronie znajdziesz praktyczne wskazówki w jaki sposób negocjować i obniżyć ceny.

Projekt mieszkania cena
Mieszkanie- projektIle kosztuje?

Postanowiliśmy stworzyć mały poradnik na temat cen projektów mieszkań w zależności od ich metrażu. Sprawdź ile będzie kosztował projekt Twojego mieszkania.

Architekt wnętrz cena
Architekt- cenaZobacz ile kosztuje

Jeśli jesteś zainteresowany jaki jest koszt architekta, to ten artykuł jest dla Ciebie. Znajdziesz w nim informacje o aktualnych cenach oraz sposobach współpracy.