Zapytaj o ceny projektów wnętrz

Bez zobowiązań, odpowiemy w 24h

Profesjonalne projektowanie i aranżacja wnętrz

Nasze biuro projektowe przygotuje dla Ciebie wycenę inwestycji.
Podaj swój adres email

Sprawdź ceny projektów wnętrz

881 200 667

Nasze wartości

Uczciwość Współpraca Rzetelność

Pani Ela z pracowni MachinaSnu stworzyła projekt i nadzorowała realizację naszego domu w Grodzisku Mazowieckim. Aranżacja w porównaniu z tą zaproponowaną przez dewelopera kompletnie pozmieniana na duży plus - mieszkanie jest wygodnie rozplanowane. Projekt super. Pani Ela urządziła mieszkanie zgodnie z moim gustem i zaproponowała kilka rozwiązań, na które sama bym nie wpadła - ciekawe połączenia różnych wzorów płytek, wykorzystanie nieoczywistych materiałów, interesująco rozplanowane oświetlenie - małe punktowe lampy zapewniają światło, a inne robią klimat 🙂 Zaproponowała rozwiązanie, które pozwoliły meble z sieciówek zaprezentować jak robione na wymiar. Dzięki temu zaoszczędziliśmy nie tracąc na estetyce wnętrza. Pomoc architekta jest bezcenna przy doborze materiałów. Sama godzinami studiowałabym katalogi żeby wybrać dobre i nie przepłacić, a i tak pewnie coś by mi umknęło. Pani Ela nadzorowała też realizację, co oszczędziło mi mnóstwo czasu i stresu - ogarnianie zamówień, instrukcje dla wykonawców i pilnowanie żeby wszystko było zgodnie z projektem. To nasz pierwszy dom (i mam nadzieję że ostatni) i bardzo się cieszę że nie wzięłam tego na siebie 🙂
Bardzo polecam!

Katarzyna K.
Konsultowałam aranżację salonu z projektantką wnętrz z pracowni Machina Snu i polecam bez mrugnięcia okiem. Profesjonalizm w każdym calu: doskonałe poczucie estetyki, duża cierpliwość wobec klienta, rzeczowość, dobre rozeznanie w tym, co oferuje rynek dekoratorsko-remontowy, w tym nowości technologiczne, co mnie akurat bardzo interesuje. Pani Ela zaplanowała wiele praktycznych rozwiązań, których ja sama nie mogłam dostrzec przez lata funkcjonowania we własnym wnętrzu. Z tego względu są one dla mnie bardzo pomocne i już teraz zarezerwowałam termin na projektowanie kolejnych pomieszczeń.:)))Dorota D.
Od początku wiedziałam, że potrzebuję projektanta wnętrz, aby urządzić swoje mieszkanie. Miałam tak różne pomysły, że kompletnie nie umiałam ich uporządkować. Pani Ela z pracowni Machina Snu zrobiła to za mnie. Efekty przerosły moje oczekiwania:) Robiąc tablicę inspiracyjną byłam zaniepokojona, wklejałam kolejne elementy, które mi się podobały…i niestety kompletnie do siebie nie pasowały, jak to mówią „każda z innej parafii”. Miało być kolorowo, ale nie pstrokato, w nawiązaniu do podróży, ale nie miał to być element przewodni, białe zdobione łóżko i 100-letnie drzwi do sypialni, nowoczesne pokoje córek (wg ich życzenia) i stara używana szafa w antresoli… Pani Ela połączyła wszystko, dodatkowo urządziła miejsca, na które zupełnie nie miałam pomysłu. Niektóre elementy, nawet jeśli same w sobie wydawały mi się zbyt ekstrawaganckie, idealnie pasują do całości. Niesamowite jest to, że Pani Ela dużo dekoracji wykonuje samodzielnie, przerabia i odnawia stare meble, wymyśla i projektuje ozdoby. Dzięki temu są one niepowtarzalne, doskonale pasują do wnętrza, a co najważniejsze spełniły moje oczekiwania. Projekt dostosowany był też do funduszy, jakie miałam, a ja zaoszczędziłam mnóstwo czasu i energii. No i mam niepowtarzalne mieszkanie 😊. Jeżeli kiedyś będę remontować lub urządzać kolejne miejsca, na pewno skorzystam z usług firmy Machina Snu. Szczerze polecam Panią Elę! Naprawdę warto!Magdalena Ch.

Projektowanie wnętrz- zasady współpracy

Zobacz w jaki sposób współpracujemy z naszymi Klientami i jakie są etapy aranżacji i projektowania wnętrz w naszym biurze projektowym.
Projektowanie WnętrzZobacz jak pracujemy

Ceny projektów wnętrz

Żeby sprostać wymaganiom naszych Klientów, do wyceny projektów podchodzimy indywidualnie i jesteśmy otwarci na negocjacje. Sprawdź jak wygląda nasz cennik projektowania wnętrz- od czego zależy wycena i jak można obniżyć Twoje koszty.
Projektowanie Wnętrz CennikSprawdź ceny

FAQ

Aranżacja i projektowanie wnętrz