Projektowanie mieszkania Warszawa

Studio Projektowe Machina Snu

Zaprojektowanie wnętrza w taki sposób, by efekt naszych działań odpowiadał w pełni naszym zamierzeniom, nie jest łatwe. Zwykle – o ile nie jesteśmy projektantami – nie dysponujemy wiedzą o tym, w jaki sposób powinna przebiegać aranżacja wnętrz. Z tego względu wiele spośród decyzji, które podejmujemy w trakcie prac, mogą okazać się nietrafne. Aby uniknąć zawodu, który może nas spotkać, jeśli popełnimy aranżacyjne błędy, warto skorzystać z pomocy projektanta – profesjonalisty. Jego pomoc okaże się nieoceniona przynajmniej z dwóch powodów.

Po pierwsze, projektant pozwoli nam uniknąć rozwiązań niefunkcjonalnych i nieestetycznych, o które nietrudno, jeśli na co dzień nie zajmujemy się aranżacją. Po drugie, dzięki pracy projektanta możemy zmniejszyć koszty projektu. Zaoszczędzimy bowiem te pieniądze, które stracilibyśmy z uwagi na błędne decyzje. Nasze studio projektowe świadczy profesjonalne usługi, dzięki którym projektowanie wnętrz doprowadzi Państwa do wymarzonego rezultatu – estetycznej i komfortowej przestrzeni. Osoby spoza Warszawy i województwa mazowieckiego zapraszamy do skorzystania z naszej usługi: Projektowanie mieszkania online.

Zakres świadczonych przez nas usług jest szeroki i znacznie wykracza poza projekty mieszkań w Warszawie. Oferta, którą dla Państwa przygotowaliśmy, obejmuje kompleksowe projekty domów, mieszkań i pojedynczych pomieszczeń, a także renowację mebli. Projektowanie łazienek oraz projektowanie kuchni jest doskonałą propozycją dla tych osób, które zaprojektowały już większość przestrzeni w mieszkaniu czy domu i potrzebują pomocy profesjonalisty jedynie w przypadku poszczególnych pomieszczeń.
Renowacja mebli jest z kolei propozycją dla tych z Państwa, którzy pragną przywrócić dawny blask poszczególnym elementom wyposażenia. Co ważne, swoje usługi świadczymy nie tylko stacjonarnie, ale również online – współpraca online pozwoli zaoszczędzić Państwu czas potrzebny na realizację projektu.

Projekty mieszkań w Warszawie – indywidualne podejście do Klienta

W naszym studiu projektowym priorytetem jest indywidualne podejście do każdego Klienta. Z tego względu projektowanie mieszkania w Warszawie realizowane jest w taki sposób, by uwzględnić wszystkie Państwa potrzeby – niezależnie od stopnia ich złożoności. Aby uczynić zadość tym potrzebom, zapewniamy Państwu efektywną i przejrzystą komunikację.

Dzięki niej możliwe jest osiągnięcie satysfakcjonującego dla obydwu stron rezultatu prac projektowych. Dobra komunikacja stanowi warunek tego, że projekt mieszkania w Warszawie odzwierciedlać będzie Państwa zamierzenia. Na naszej stronie internetowej udostępniliśmy specjalny formularz kontaktowy, na którym znajdziecie Państwo bezpośredni kontakt do naszych projektantów aby kierować do nas swoje pytania i uwagi.

Projektowanie mieszkania Warszawa – cennik

Podstawowy


190 zł

netto za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkania z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców

2 wizyty nadzoru na budowie


Zapytaj o ofertę !Najtańsza cena

Plus


215 zł

netto za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkania z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców

2 wizyty nadzoru na budowie


Zapytaj o ofertę !Optymalna cena

Kompleksowy


270 zł

netto za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkania z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców

2 wizyty nadzoru na budowie


Zapytaj o ofertę !Najlepsza cena

To Państwo decydują, o tym, jak przebiegać będzie projektowanie mieszkania w Warszawie. W naszym studio projektowym dajemy możliwość dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb Klientów. Przygotowaliśmy dla Państwa trzy różne pakiety cenowe – w skład każdego z nich wchodzą inne usługi projektowe. W skład pakietu Podstawowy – najkorzystniejszego finansowo – wchodzą takie usługi, jak inwentaryzacja pomieszczeń, spotkania z projektantem, moodboard czy wizualizacje 3D. Pakiet PLUS obejmuje ponadto specyfikację produktową z cenami, a także listę adresów sklepów z cenami. Pakiet Kompleksowy – składający się z największej liczby usług – to propozycja dla najbardziej wymagających Klientów. Projektowanie mieszkania w Warszawie w ramach pakietu kompleksowego obejmuje nie tylko wszystkie usługi dostępne w pakcie PLUS, ale również dokumentację techniczną dla wykonawców i wizyty nadzoru projektanta na budowie.

Jak wygląda projektowanie mieszkania w Warszawie?

Projektowanie Mieszkania Warszawa
Projekt Mieszkania Warszawa

Aranżacja wnętrz jest procesem. W jego skład wchodzi kilka etapów, bez których niemożliwe byłoby osiągnięcie satysfakcjonującego rezultatu. Nie inaczej rzecz się ma w przypadku projektowania mieszkania w Warszawie. Zanim podejmiemy działania, musimy uzyskać od Państwa wstępne informacje dotyczące nie tylko Państwa oczekiwań i preferencji, ale również kwestii technicznych związanych z projektem.

Informacje pierwszego rodzaju pozwolą nam doprowadzić do tego, by końcowy efekt zgodny był z Państwa wyjściowymi zamierzeniami. Jeśli chodzi o informacje drugiego rodzaju, potrzebujemy w szczególności rzutów projektowanej powierzchni, danych o wysokości pomieszczeń oraz zdjęć wnętrza. Informacje, które otrzymamy staną się podstawą naszej pracy. Pełną inwentaryzację pomieszczenia przeprowadzi na miejscu nasz projektant.

Projekty mieszkań w Warszawie – etapy

 • Wybór pracowni projektowej

  Decyzja z którą pracownią projektową chcesz pracować

 • Ustalenie zakresu usług

  Wybór usług projektanta

 • Umowa, harmonogram, inwentaryzacja

  Podpisanie umowy i ustalenie harmonogramu prac, pomiary pomieszczeń

 • Wymagania Klienta

  Ustalenie szczegółowych wymagań Klienta

 • Propozycja układu funkcjonalnego

  Przedstawienie propozycji przez projektanta

 • Inspiracje wnętrz

  Wybór stylu w aranżacji wnętrz

 • Wizualizacje 3d

  Propozycja aranżacji wnętrz w formie wizualizacji fotorealistycznych

 • Dokumentacja techniczna

  Przygotowanie dokumentacji technicznej inwestycji

 • Nadzór wykonawczy, obsługa remontu

  Kontrola wykonawców, zakupy, obsługa logistyki remontu

Nowy projekt mieszkania w Warszawie realizowany jest w kilku etapach. Na każdym etapie dajemy Państwu możliwość wyrażania opinii na temat wykonywanych prac – ich przebieg może być dzięki temu przez Państwa na bieżąco monitorowany. Projektowanie mieszkania w Warszawie rozpoczyna się od wyboru pracowni projektowej oraz ustalenia zakresu usług. Na wstępnym etapie współpracy podpisywana jest również umowa oraz ustalany zostaje harmonogram prac.

Na podstawie ustaleń dotyczących Państwa preferencji i oczekiwań przygotowujemy następnie trzy warianty układów funkcjonalnych oraz specjalne wizualizacje 3D, które przedstawiają projekt mieszkania w formie fotorealistycznych wizualizacji. W zależności od wybranego pakietu zakres usług może zostać poszerzony o przygotowanie listy zakupowej oraz dokumentacji technicznej inwestycji.

Projekt mieszkania – Warszawa

Projekt Mieszkania Warszawa
Projekty Mieszkań Warszawa

W efekcie przeprowadzonych prac otrzymają Państwo złożony produkt – projekt mieszkania. To, z jakich elementów produkt ten będzie się finalnie składać, zależy od Państwa preferencji, ściślej: od wybranego pakietu cenowego. W przypadku pakietu kompleksowego po zakończeniu projektu będą Państwo dysponować dokumentacją inwentaryzacyjną pomieszczeń, wariantami układu funkcjonalnego, moodboardem, wizualizacjami 3D, specyfikacją produktową z cenami, listą adresów sklepów oraz dokumentacją techniczną dla wykonawców. W przypadku pozostałych dwóch pakietów zakres usług zostanie odpowiednio uszczuplony.


Inwentaryzacja pomieszczeń

Przygotowanie do projektu

Inwentaryzacja zostanie przeprowadzona na miejscu przez naszego projektanta. Prowadzi ona do odtworzenia – w postaci dokumentowej – pomieszczeń znajdujących się w mieszkaniu. W toku inwentaryzacji wykonuje się specjalne rysunki techniczne, na których przedstawiony zostaje układ i skład poszczególnych pomieszczeń.


Moodboard

Jaka jest jego funkcja?

Moodboard służy wizualizacji nastroju, który ma zapanować w projektowanej przestrzeni. Jest on zatem czymś w rodzaju wizerunku projektu. W skład moodboardu wchodzą takie elementy, jak zdjęcia, wzorniki czy elementy mebli. Za pomocą moodboardu uchwycić można w pigułce różnorodne pomysły i wymagania Klienta dotyczące projektowanej przestrzeni.


Układy funkcjonalne

Do czego służą?

Nasi projektanci przygotowują dla Państwa trzy odrębne propozycje układów funkcjonalnych. Układ funkcjonalny to nic innego, jak zwizualizowany plan mieszkania, domu czy poszczególnych pomieszczeń, np. łazienek czy kuchni, który zawiera elementy wyposażenia przestrzeni. Układy funkcjonalne zostają przygotowane w oparciu o uzyskane od Państwa informacje dotyczące wizji przygotowywanego projektu.


Wizualizacje 3D

Projekty mieszkań w Warszawie

Wizualizacja mieszkania 3D przedstawia w fotorealistyczny sposób projektowaną przestrzeń. Dzięki niej Klient dostaje możliwość oceny, czy propozycja, którą dla niego przygotowaliśmy jest zgodna z jego oczekiwaniami. Wizualizacja mieszkania 3D stanowi ponadto niezwykle ważny punkt odniesienia prac remontowych – za jego pomocą to, co zaprojektowane zostaje następnie urzeczywistnione.


Specyfikacja produktowa

Lista adresowa sklepów

W przypadku pakietu PLUS oraz pakietu kompleksowego Klient otrzymuje nie tylko informacje dotyczące sklepów, w których można nabyć wybrane produkty (np. informacje o lokalizacji sklepów), ale również informacje o samych produktach – o ich specyfikacji i cenie. Informacje te przydadzą się zwłaszcza wówczas, gdy chcą Państwo dokładnie określić planowane wydatki.


Dokumentacja techniczna

Projekt dla wykonawców

Klient, który wybierze pakiet kompleksowy, otrzyma projekty techniczne dla wykonawców. Obejmują one dokumenty zawierające informacje m.in. o rozmieszczeniu instalacji hydraulicznej i elektrycznej czy relokacji ścian. Informacje te są przydatne ze względów praktycznych – dzięki nim wykonawcy zdobędą szczegółową wiedzę o tym, jak prowadzić prace remontowe.

Projekt mieszkania Warszawa

FAQ- Machina Snu

Ceny projektów wnętrz

Projektowanie wnętrz cennik
Projektowanie cennikSprawdź nasze ceny

Sprawdź jakie elementy składają się na koszt projektu. Na stronie znajdziesz praktyczne wskazówki w jaki sposób negocjować i obniżyć ceny.

Projekt mieszkania cena
Mieszkanie- projektIle kosztuje?

Postanowiliśmy stworzyć mały poradnik na temat cen projektów mieszkań w zależności od ich metrażu. Sprawdź ile będzie kosztował projekt Twojego mieszkania.

Architekt wnętrz cena
Architekt- cenaZobacz ile kosztuje

Jeśli jesteś zainteresowany jaki jest koszt architekta, to ten artykuł jest dla Ciebie. Znajdziesz w nim informacje o aktualnych cenach oraz sposobach współpracy.