Aranżacja i projektowanie wnętrz Warszawa

Studio Projektowe Machina Snu

Projektowanie swojego wymarzonego gniazdka nie musi być tak skomplikowane, jak nam się wydaje. Możemy do tego celu zatrudnić profesjonalistów, którzy pomogą nam zaoszczędzić nie tylko czas, ale także pieniądze. Co więcej, projektowanie wnętrz Warszawa nie musi być też takie drogie. Wystarczy przyjrzeć się biurom architektonicznym, porównać ich ceny, usługi i zalety korzystania z ich pomocy, by przekonać się, że jest to jedno z najlepszych rozwiązań. Jakie jeszcze pozytywy stoją za wybraniem tej opcji? Zapraszamy do lektury naszego poradnika na temat usług architektonicznych.

Jak na profesjonalistów przystało, nasze studio projektowe Machina Snu wykonuje kompleksowe usługi związane z projektowaniem. Obejmują one projektowanie budynków, domów mieszkalnych, mieszkań oraz pojedyncze aranżacje wnętrz Warszawa, w tym łazienek, kuchni, salonów. Dlaczego klienci decydują się na projektowanie pojedynczego pomieszczenia? Przede wszystkim zlecają nam tę pracę szczególnie wtedy, gdy pokój, łazienka lub kuchnia mają specyficzny układ. Posiadają one np. wnęki i skosy, które utrudniają aranżacje. Projektowanie wnętrz Warszawa w tym przypadku wybierane jest także wtedy, gdy Klient pragnie mieć jedno miejsce w domu, które będzie urządzone perfekcyjnie, bądź gdy chce zaaranżować wnętrza stopniowo, jedno po drugim. Jest to dobra forma rozłożenia kosztów profesjonalnego projektowania w czasie, gdy podczas remontu mamy sporo wydatków. Są to ważne w naszym życiu miejsca – salon, łazienka, kuchnia i muszą być dla nas wygodne i funkcjonalne.

Warszawa uznawana jest za jedno z najdroższych miast w Polsce. Znacznie więcej kosztują tutaj mieszkania, domy, a nawet żywność. Nie musi to jednak oznaczać, że drogie będą tu także projekty wnętrz Warszawa. Na rynku jest spora konkurencja, coraz lepiej wygląda też status finansowy mieszkańców, zatem projektowanie wnętrza przez specjalistów nie jest tak kosztowne, jak miało to miejsce ok. 10 lat temu. Szczególnie nasze biuro projektowe oferuje atrakcyjne ceny, a samo zapytanie o ofertę nie wiąże się z żadnymi kosztami. W każdej chwili można porównać cennik projektowania wnętrz znajdujący się na naszej stronie internetowej z innymi ofertami, jednak gwarantujemy, że nasze są o wiele bardziej konkurencyjne. To, ile kosztuje aranżacja wnętrz Warszawa, jest zależne od wielu czynników – wielkości mieszkania, domu, charakterystycznych cech pomieszczeń, zakresu działań. Jednak nie sama cena jest tutaj istotna, ale także jakość wykonywanych usług. Nasze studio projektowe znane jest od wielu lat z estetycznych, ale i praktycznych aranżacji. Cechuje nas profesjonalizm i szybka realizacja takich opcji jak projekt wnętrz Warszawa.

Dlaczego warto skorzystać z usługi projektowania wnętrz?

Projektowanie Wnętrz Warszawa

Realizacja naszej usługi Projektowanie wnętrz Warszawa przez wyspecjalizowane w tej dziedzinie osoby pomaga zaoszczędzić czas i pieniądze. Czas, ponieważ nie musimy sami zastanawiać się nad funkcjonalnością i estetyką naszego pomieszczenia. Pieniądze dlatego, że profesjonalni projektanci wnętrz wspierają naszych Klientów podczas zakupów. Mają dostęp do wielu programów rabatowych, zniżek itp. Architekt wnętrz Warszawa jest także w stanie dobrze dopasować asortyment, a także uniknąć ewentualnych pomyłek podczas remontu. Czasem samodzielnie projektując swoje wnętrza, klienci popełniają mnóstwo kosztownych błędów. Wybierając profesjonalnego projektanta wnętrz z naszego studia, można tych problemów uniknąć. Pomagamy także w takich kwestiach jak renowacja mebli, co również optymalizuje koszty. Warto skorzystać z naszej zakładki Kontakt – zapytanie jest w pełni darmowe i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami. Odpowiemy już w 24 godziny.

Projektowanie wnętrz Warszawa – cennik

Podstawowy


190 zł

netto za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkania z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców

2 wizyty nadzoru na budowie


Zapytaj o ofertę !Najtańsza cena

Plus


215 zł

netto za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkania z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców

2 wizyty nadzoru na budowie


Zapytaj o ofertę !Optymalna cena

Kompleksowy


270 zł

netto za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkania z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców

2 wizyty nadzoru na budowie


Zapytaj o ofertę !Najlepsza cena
Nasz cennik został podzielony na trzy pakiety – Podstawowy, PLUS i Kompleksowy. Każdy z nich jest zbliżony do potrzeb naszego Klienta. Oczywiście warto wcześniej także skorzystać z naszej zakładki kontakt, by za darmo otrzymać wycenę projektu już w 24 godziny. Wracając jednak do pakietów, Podstawowy zawiera w sobie taki zakres prac naszego biura projektowego Machina Snu jak inwentaryzacja pomieszczenia, spotkanie z architektem wnętrz (wskazanie upodobań, oczekiwań, potrzeb), propozycje trzech funkcjonalnych układów, określenie punktów elektrycznych i hydraulicznych, moodboard, czyli planszę z kolorami, teksturami i przykładami wyposażenia pomieszczenia oraz wizualizację projektu 3D. Wybierając projekty wnętrz Warszawa w pakiecie PLUS, klienci otrzymują dodatkowo specyfikację produktową z cenami, a także listę adresów sklepów wraz z produktami, co zaoszczędza ich czas i pieniądze. Natomiast projekt wnętrza Warszawa w pakiecie Kompleksowym, to oprócz zakresu usług z podstawowego i PLUS, inwestorzy mogą liczyć na nadzór architekta wnętrz nad pracami na budowie (3 wizyty), a także dokumentacją techniczną dla wykonawców.

Jak wygląda projekt wnętrza w Warszawie?

 • Wybór pracowni projektowej

  Decyzja z którą pracownią projektową chcesz pracować

 • Ustalenie zakresu usług

  Wybór usług projektanta

 • Umowa, harmonogram, inwentaryzacja

  Podpisanie umowy i ustalenie harmonogramu prac, pomiary pomieszczeń

 • Wymagania Klienta

  Ustalenie szczegółowych wymagań Klienta

 • Propozycja układu funkcjonalnego

  Przedstawienie propozycji przez projektanta

 • Inspiracje wnętrz

  Wybór stylu w aranżacji wnętrz

 • Wizualizacje 3d

  Propozycja aranżacji wnętrz w formie wizualizacji fotorealistycznych

 • Dokumentacja techniczna

  Przygotowanie dokumentacji technicznej inwestycji

 • Nadzór wykonawczy, obsługa remontu

  Kontrola wykonawców, zakupy, obsługa logistyki remontu

Nasze studio projektowe tworzy aranżacje wnętrz Warszawa na najwyższym poziomie, przy jednoczesnym stałym kontakcie z Klientem. Dlatego też praca z naszym biurem podzielona jest na kilka etapów. W pierwszej kolejności należy dobrać pod swoje potrzeby odpowiednie studio projektowe. Kolejny etap to umówienie się z nami za pomocą formularza kontaktowego, rozmowy telefonicznej lub mailowej i ustalenie zakresu prac. Wtedy to tworzymy w ciągu 24 godzin bezpłatny zarys proponowanych usług, które dopasowujemy indywidualnie do potrzeb. Jeśli już nasz Klient jest zdecydowany, możemy przejść do podpisania umowy na aranżacje wnętrz Warszawa, następnie dokonuje się pomiaru pomieszczeń i ustalenia harmonogramu prac – wszystko zgodnie z komfortem Klienta.

Projektowanie wnętrz Warszawa wymaga w następnym kroku poznania preferencji i wymagań Klienta. W tym celu umawiamy się na spotkanie i dużo rozmawiamy. Można przynieść swoje inspiracje, zdjęcia, określić dokładnie swój styl, a także sposób bycia. Kolejne kroki to propozycja układu funkcjonalnego, przedstawienie propozycji przez projektanta, wybór stylu w aranżacji wnętrza, wizualizacje 3D, czyli proponowane są projekty wnętrz Warszawa w formie wizualizacji fotorealistycznych. Następnie, w zależności od wybranego pakietu przygotowuje się dokumentację techniczną, a później, jeśli Klient korzysta z Kompleksowego pakietu, projektant wnętrz kontroluje wykonawców, dokonuje zakupów z Klientem lub bez oraz obsługuje logistykę remontu. Na każdym kroku nasz specjalista jest w stałym kontakcie z inwestorem.

Projektowanie wnętrz – zobacz co otrzymasz

Aranżacja Wnętrz Warszawa

Wybierając nasze studio projektowe, każdy nasz Klient otrzymuje usługę na najwyższym poziomie. Opiekujemy się naszym Klientem od początku do końca inwestycji. Nasza usługa złożona jest z wielu bardzo ważnych elementów, które sprawiają, że projektowanie wnętrz Warszawa w naszym wydaniu jest unikalne. Poniżej postaramy się opisać poszczególne produkty powstające w trakcie projektowania, które składają się na niepowtarzalny efekt. O ile już w pakiecie Podstawowym każdy nasz Klient otrzymuje wiele, o tyle pakiet Kompleksowy sprawia, że realizacja jest dopracowana do perfekcji.


Mooboard

Co to jest?

Dla każdego z naszych Klientów przygotowujemy moodboard, czyli tablicę inspiracji. Jest to swego rodzaju kolaż emocji i nastroju, który jak najbardziej ma za zadanie zobrazować styl, jaki ma panować w danym pomieszczeniu lub całym projektowanym mieszkaniu. Przykładowo moodboard dotyczący takiej opcji jak projektowanie łazienek może zawierać próbki płytek, kolory baterii łazienkowych, materiały użyte w dodatkach. Moodboard tworzony jest dla Klienta, by jak najbardziej zilustrować kolory i faktury panujące w przyszłości w jego domu.

Wizualizacje 3D

Jaka jest ich funkcja?

W każdym pakiecie tworzymy wizualizacje, by jak najbardziej zobrazować swoją wizję i przedstawić ją Klientowi. Na tym etapie aranżacje wnętrz Warszawa są weryfikowane przez Klienta – może on dzięki nim wyobrazić sobie dokładniej, jak będzie wyglądać jego pomieszczenie. Przygotowywane są 3 najlepiej skonstruowane projekty, pod względem nie tylko estetycznym, ale i praktycznym.


Projekty funkcjonalne

Do czego służą?

Podstawą w naszej pracy są również projekty funkcjonalne, czyli szkielety projektu. Jest to dokładne ustalenie i zaznaczenie miejsca znajdowania się w danym pomieszczeniu ścian, mebli, armatury sanitarnej itp. Dzięki temu projekty wnętrz Warszawa jeszcze bardziej uzewnętrzniają Klientowi ustawienie najważniejszych elementów w jego przyszłym domostwie. Szczególnie projektowanie kuchni wymaga dobrze sporządzonego projektu funkcjonalnego.

Projekty techniczne

Definicja

Aby poprawnie przeprowadzić remont w danym mieszkaniu, czy też domu, potrzebny jest profesjonalny projekt techniczny. Projekt tego typu przygotowywany jest przez nas dla wykonawców po to, by wiedzieli oni dokładnie jak przeprowadzić instalację elektryczną, hydrauliczną itp. Polega również na szczegółowym opisaniu relokacji ścian lub sposobu ich pomalowania, umieszczenia płytek itd. Znacznie ułatwia to cały proces aranżacji nowego mieszkania i pomaga w uniknięciu pomyłek. Jest to niezwykle ważne podczas takiego etapu jak np. projektowanie łazienek.


Lista zakupowa

Specyfikacja materiałów

Lista zakupowa z adresami sklepów w dużym stopniu ułatwia realizację projektu. Klient otrzymuje szczegółową listę produktów wykorzystanych w projekcie z dokładnymi wycenami. Pozwala to na określenie budżetu projektu i równocześnie oszczędza czas Klienta zdejmując z niego konieczność poszukiwań wyposażenia.


Nadzór autorski

W Pakiecie Kompleksowym

W najwyższym naszym pakiecie dostępny jest nadzór autorski przeprowadzony przez naszego architekta. Wiele aranżacji wnętrz Warszawa nie byłoby takim sukcesem, gdyby nie nasz autorski nadzór nad każdym krokiem realizacji. Pomagamy, sprawdzamy, doglądamy prac i przede wszystkim potrafimy rozmawiać z fachowcami. Doskonale wiemy, jak ważna jest komunikacja i niejednokrotnie jesteśmy w stanie wyegzekwować profesjonalne wykonywanie prac.

Aranżacja i Projektowanie Wnętrz Warszawa

FAQ- Machina Snu

Ceny projektów wnętrz

Projektowanie wnętrz cennik
Projektowanie cennikSprawdź nasze ceny

Sprawdź jakie elementy składają się na koszt projektu. Na stronie znajdziesz praktyczne wskazówki w jaki sposób negocjować i obniżyć ceny.

Projekt mieszkania cena
Mieszkanie- projektIle kosztuje?

Postanowiliśmy stworzyć mały poradnik na temat cen projektów mieszkań w zależności od ich metrażu. Sprawdź ile będzie kosztował projekt Twojego mieszkania.

Architekt wnętrz cena
Architekt- cenaZobacz ile kosztuje

Jeśli jesteś zainteresowany jaki jest koszt architekta, to ten artykuł jest dla Ciebie. Znajdziesz w nim informacje o aktualnych cenach oraz sposobach współpracy.