Projekty łazienek Warszawa i cała Polska

Ile kosztuje projekt łazienki?

Udostępnij

Projekt łazienki cena

ceny netto- należy doliczyć podatek VAT 23%

Łazienka jest bardzo specyficznym miejscem w każdym domostwie, ponieważ jest to niewielkie pomieszczenie, w którym znajduje się wiele funkcjonalnych obiektów. Szczególnie w mieszkaniach projektowanych przez deweloperów projekt łazienki zajmuje najmniej miejsca. Często łazienki są nieustawne, pełne zakamarków oraz wnęk. Stąd też potrzebna jest pomoc profesjonalisty, który pomoże w sprawnym i funkcjonalnym rozmieszczeniu potrzebnych mebli, sprzętu sanitarnego i AGD.

Projektant wnętrz za sprawą swojego doświadczenia i wiedzy może w szybki sposób przedstawić Klientowi najlepsze dla niego rozwiązania. Z tego względu, iż nasze biuro projektowe, a co za tym idzie także nasi architekci, stale podążają za trendami wnętrzarskimi i optymalnymi pomysłami na ekologiczny dom zero waste, architekt wnętrz i dobrze przygotowany projekt łazienki może przyczynić się do zaoszczędzenia pieniędzy wydanych w przyszłości na rachunki. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy również usługę projektowania wnętrz online w której realizujemy między innymi projekty łazienek. Aranżacja wnętrz sama w sobie nie jest dużym wydatkiem – tego, ile kosztuje projekt łazienki, dowiedzieć się można korzystając z naszego formularza kontaktowego.

Plus


900 zł

netto

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkanie z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców

3 wizyty nadzoru na budowie


Zapytaj o ofertę !Optymalna cena

Kompleksowy


1 300 zł

netto

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkanie z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców

3 wizyty nadzoru na budowie


Zapytaj o ofertę !Najlepsza cena

Ile kosztuje projekt łazienki?

Projekt łazienki Warszawa może kojarzyć z dużym kosztem, jednak nie zawsze tak musi być. Projektowanie wnętrz w naszym biurze projektowym zawsze jest dostosowane do potrzeb Klienta. Dzięki naszemu formularzowi kontaktowemu każdy gość naszej strony może niezobowiązująco dokonać zapytania na temat tego, jaki jest koszt projektu łazienki. Projekt łazienki cena zależna jest od metrażu oraz wybranego przez Klienta pakietu.
Aranżacja wnętrz w pakiecie PLUS kosztuje 900 zł netto i opiera się na inwentaryzacji pomieszczenia, spotkaniu ze specjalistą (projektant wnętrz), zaproponowaniu trzech układów funkcjonalnych, określenie punktów hydraulicznych i elektrycznych w łazience, skomponowanie moodboardu (zdjęć z kolorami, teksturami czy przykłądowymi meblami łazienki), wizualizacji 3D. Dodatkowo architekt wnętrz sporządza specyfikację sprzętu i mebli oraz listę adresów sklepów i produktów. Projekty łazienek Warszawa w pakiecie Kompleksowy (koszt 1 300 zł netto), opierają się również na dokumentacji technicznej dla wykonawców oraz trzech wizyt nadzorujących projekt łazienki przez architekta. To, który pakiet spełnia oczekiwania Klienta łącznie z uwzględnieniem metrażu, dokładnie obrazuje koszt projektu łazienki.

Dlaczego warto współpracować z projektantem łazienki?

Projekt łazienek Warszawa i cała Polska

Projektowanie wnętrz jest złożonym i żmudnym procesem, zatem oddanie go w ręce takiemu specjaliście jak projektant wnętrz może okazać się zbawienne. Nasze biuro projektowe ceni sobie przede wszystkim kontakt i sprawną komunikację z Klientem, zatem wszelkie prace rozpoczęte są od rozmowy i poznania gustu oraz potrzeb zamawiającego projekt łazienki Warszawa. Na każdy etapie Klient może przekazywać architektowi wnętrz swoje inspiracje w postaci zdjęć i linków do witryn internetowych. Aranżacja wnętrz w kolejnym etapie polega na sporządzeniu przez projektanta trzech układów funkcjonalnych, by wspólnie z Klientem wybrać najmocniejsze strony projektu łazienki. Jednym z ostatnich etapów jest wykonanie projektu 3D łazienki i po akceptacji wdrożenie go w życie.

Nasz sposób pracy przy projekcie łazienki z Klientami

 • Wybór pracowni projektowej

  Decyzja z którą pracownią projektową chcesz pracować

 • Ustalenie zakresu usług

  Wybór usług projektanta wnętrz

 • Umowa, harmonogram, inwentaryzacja

  Podpisanie umowy i ustalenie harmonogramu prac, pomiary pomieszczeń

 • Wymagania Klienta

  Ustalenie szczegółowych wymagań Klienta

 • Propozycja układu funkcjonalnego

  Przedstawienie propozycji przez projektanta wnętrz

 • Inspiracje wnętrz

  Wybór stylu w aranżacji wnętrz

 • Wizualizacje 3d

  Propozycja aranżacji wnętrz w formie wizualizacji fotorealistycznych

 • Dokumentacja techniczna

  Przygotowanie dokumentacji technicznej inwestycji

 • Nadzór wykonawczy, obsługa remontu

  Kontrola wykonawców, zakupy, obsługa logistyki remontu

Jak już wcześniej wspominaliśmy, zawsze jesteśmy do dyspozycji Klienta i cenimy sobie stały z nim kontakt oraz zrozumienie. Nie dopuszczamy do niedomówień i przypuszczeń – zależy nam na przyjaznej i zgodnej z gustami Klienta przestrzeni. Dlatego projekty łazienek Warszawa rozpoczynamy od rozmowy i określenia potrzeb. Klient w każdej chwili może przekazywać nam swoje inspiracje. Wybieramy dogodny kontakt – telefoniczny, mailowy, osobisty w biurze lub w miejscu inwestycji. Znając specyfikę wnętrza oraz biorąc pod uwagę najnowsze trendy, doradzamy i tworzymy trzy najlepsze układy funkcjonalne, by przedstawić je naszemu Klientowi. Wspólnie wybieramy najdogodniejszy projekt lub łączymy najlepsze pomysły w jedną, spójną całość. Następnie tworzony jest projekt 3D łazienki i jeśli spełnia on oczekiwania naszego Klienta, można przejść do realizacji, jakim jest projektowanie łazienki Warszawa. W wybranym pakiecie plus projektant tworzy listę produktów ze specyfikacją i adresami sklepów, gdzie można kupić potrzebne produkty. Kompleksowy pakiet pozwala także na sporządzenie dokumentacji dla wykonawcy oraz na trzy wizyty architekta na budowie.

Projekty łazienek Warszawa- Wizualizacje 3D

Nie można zapominać również o tym, że projekt łazienek zawiera w sobie także wartość wykonanych wizualizacji komputerowych(renderingów), bez których żadna realizacja przestrzenna nie ma prawa zaistnieć na poważnie. Nowoczesne wizualizacje 3D pozwalają przedstawić cały szereg propozycji układów funkcjonalnych o charakterze fotorealistycznym. Są one elementem dokumentacji technicznej, która wieńczy projekt jako całość. W naszej praktyce zaobserwowaliśmy, że większość Klientów dopiero na etapie przedstawienia renderingów zaczyna wyobrażać sobie finalny wygląd swojej łazienki, dlatego przywiązujemy dużą wagę do przygotowywanych wizualizacji. Dodatkowo, bardzo często korzystamy z panoramy 360 stopni z okularami VR. Taka forma prezentacji pozwala „zanurzyć się” w wymarzonej łazienki i zobaczyć jak będzie wyglądała po zakończeniu prac..

Machina Snu- przykładowe realizacje

Mieszkanie Warszawa Gocław
Mieszkanie Warszawa GocławZobacz naszą aranżację

Ten kolorowy projekt aranżacji wnętrz podyktowany był wymaganiami naszych Klientów, których pasją są podróże. Stworzyliśmy dla nich miejsce w którym mogą odpocząć po intensywnych dniach i równocześnie pielęgnować fascynujące wspomnienia i planować kolejne wyprawy.

Mieszkanie 50m2 Warszawa Mokotów
Mieszkanie 50m2 Warszawa MokotówSpełnione marzenie

Dla młodego małżeństwa stworzyliśmy przestrzeń nowoczesną, prostą i maksymalnie funkcjonalną. Na powierzchni 47,5m2 zmieściliśmy 3 pokoje, kuchnię i łazienkę.

Dom Grodzisk Mazowiecki
Dom Grodzisk MazowieckiSprawdź nasz projekt

Projektowanie wnętrza domów jest dla nas bardzo ciekawym wyzwaniem w którym ze względu na duży metraż można zaszaleć. Wykorzystaliśmy tu wiele ciekawych rozwiązań i materiałów.

Projekt łazienki online – jak tego dokonać?

Projekt łazienek Warszawa i cała Polska

Dla osób ceniących sobie bezpieczeństwo i oszczędność czasu, przygotowaliśmy opcję projektowanie łazienki online. Usługa jest wykonywana na najwyższym poziomie, mimo braku kontaktu osobistego. Proponujemy rozmowy podczas wideokonferencji, przez telefon lub mailowo. Nasz Klient nie musi także doglądać projektu na budowie, ponieważ nasze biuro projektowe może kontrolować każdy etap aranżacji samodzielnie, sprawiając, że jest on spokojny o powodzenie projektu.

Co Klient otrzyma po zakończeniu projektu łazienki w zależności od wyboru pakietu?

Projekt łazienek Warszawa i cała Polska

Po zakończeniu projektu otrzymasz od nas komplet dokumentów, które pozwolą na zrealizowanie projektu z dowolnym wykonawcą. W szczególności są to:

 

 • projekt funkcjonalny w każdym pakiecie,
 • wizualizacje 3d,
 • wytyczne do elektryki i hydrauliki,
 • specyfikację produktów użytych w projekcie z cenami i adresami sklepów (pakiet PLUS),
 • projekt techniczny dla wykonawców (pakiet Kompleksowy), w tym projekt podłogi, układy ścian, podwieszanych sufitów, zabudowy meblowej itp.

Jak widać projektowanie łazienki Warszawa może być przyjemne – wspólnymi siłami możemy sprawić także, że projekt łazienki cena będzie jak najbardziej atrakcyjna. Wszystko zależne jest od wybranego pakietu oraz metrażu aranżowanego pomieszczenia.

Ceny projektów wnętrz

Projektowanie wnętrz cennik
Projektowanie cennikSprawdź nasze ceny

Cena projektów wnętrz zależy od wielu parametrów. Najważniejszym jest metraż, ale ogromne znaczenie ma też zakres zlecenia dla biura projektowego. Sprawdź jakie elementy składają się na ostateczną cenę. Na stronie znajdziesz praktyczne wskazówki w jaki sposób negocjować i obniżyć cenę projektu. Dodatkowo zobaczysz ile kosztuje projekt mieszkania, domu czy pojedynczych pomieszczeń.

Projektant wnętrz cena
Projektant wnętrz cenaZobacz ile kosztuje

Jeśli jesteś zainteresowany ile kosztuje projektant wnętrz, to ten artykuł jest dla Ciebie. Znajdziesz w nim informacje o aktualnych cenach projektanta, składowych kosztów oraz sposób współpracy i rozliczeń z architektem wnętrz. Dodatkowo podsumowaliśmy jakie produkty otrzymasz po zakończeniu projektu.

Projekt mieszkania cena
Projekt mieszkania cenaIle kosztuje projekt mieszkania?
Prace remontowe wymagają starannego zaplanowania, czasu, odpowiedniego nakładu finansowego, a także wiedzy. Z tym ostatnim aspektem doskonale radzą sobie specjaliści, stąd też postanowiliśmy stworzyć mały poradnik na temat ceny projektów mieszkań w zależności od metrażu, zasad projektowania i pokonania wyzwań remontowych.

FAQ

Projekty łazienek cena

W zależności od wyboru pakietu usług cena projektu łazienki kształtuje się pomiędzy  900 - 1 300 zł netto.

Dobry projektant gwarantuje spójną koncepcję aranżacji wnętrz w rozsądnej cenie. Analiza wymagań Klienta, doświadczenie, godziny pracy na przemyślenie projektu, zaprojektowanie układu funkcjonalnego i przygotowanie wizualizacji 3D, prowadzą do spełnienia marzeń naszych Klientów w postaci pięknych i wygodnych w użytkowaniu wnętrz. Dodatkowo, przemyślany projekt pozwala na uniknięcie kosztownych błędów na etapie realizacji, a dzięki doborowi optymalnych materiałów koszty inwestycji są pod kontrolą inwestora.

W przypadku projektowania tylko łazienki,  posługujemy się wyceną za pomieszczenie, natomiast przy zleceniu obejmującym całe mieszkanie lub dom, koszty projektowania obliczane są ceną za m2.

Projektowanie łazienek Warszawa i okolice: Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Piaseczno, Milanówek, Podkowa Leśna, Komorów, Otrębusy, Piastów, Brwinów, Błonie, Nadarzyn, Nowa Wieś, Ożarów Mazowiecki, Michałowice, Magdalenka, Konstancin Jeziorna, Janki, Sękocin Nowy, Kanie, Warszawa i okolice.