Projektowanie wnętrz cena

Ile kosztuje projektant wnętrz?

Ceny projektów wnętrz

ceny netto- należy doliczyć podatek VAT 23%

Wszyscy marzymy o wygodnych i funkcjonalnych mieszkaniach oraz pomysłowo i nowatorsko zaprojektowanych miejscach pracy. Aby zrealizować marzenie o domu z marzeń, trzeba dysponować nie tylko gotówką, ale przede wszystkim ciekawymi i nieszablonowymi pomysłami, które z pomocą profesjonalistów szybko uda się zrealizować. Tak jak każdy człowiek jest inny, tak nie tworzymy takich samych projektów wnętrz. W każdej inwestycji są rzeczy, z których możesz zrezygnować, ale są też takie elementy, na których nie można oszczędzać. W takich wyborach z pewnością pomoże projektant wnętrz, ale na tej stronie postaramy się przybliżyć Ci kwestie mające wpływ na ostateczny koszt inwestycji. 

Poniższe ceny projektów wnętrz należy traktować jako zestawy orientacyjne. Każdy Klient jest inny, dlatego indywidualnie podchodzimy do każdego z projektów. Chcemy Klienta nie tylko obsłużyć, ale przede wszystkim zaopiekować się nim w taki sposób, aby proces projektowy był dla niego normalnym zadaniem, a nie pasmem męczących decyzji i spotkań. Jesteśmy elastyczni wobec możliwości czasowych Klienta, jego potrzeb i oczekiwań. Projekt wnętrz cena to nie sztywny dokument- jesteśmy gotowi dostosować go do możliwości finansowych naszego Klienta. Wszystkich poszukujących zaufanej firmy wnętrzarskiej, doświadczonej zarówno w dziedzinie projektowania jak i aranżacji wnętrz zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura projektowego.

Podstawowy


80 zł

netto za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkania z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców

3 wizyty nadzoru na budowie


Zapytaj o ofertę !Najtańsza cena

Plus


100 zł

netto za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkania z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców

3 wizyty nadzoru na budowie


Zapytaj o ofertę !Optymalna cena

Kompleksowy


130 zł

netto za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkania z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców

3 wizyty nadzoru na budowie


Zapytaj o ofertę !Najlepsza cena

Ceny dla pozostałych usług projektowania

ceny netto- należy doliczyć podatek VAT 23%

Aranżacja wnętrz

500- 1500 zł za pomieszczenie

Pomiary pomieszczenia, spotkania z projektantem, stworzenie 3 wariantów układu funkcjonalnego i wizualizacji 3D. Sprawdź czym różni się usługa aranżacji wnętrz od projektowania w naszym biurze projektowym.


Nadzór nad wykonawcą

50- 250 zł za godzinę

Dokładnie prześwietlimy wykonane prace i ich zgodność z projektem. Sporządzimy raport uchybień i rozbieżności, które powinny być usunięte przez wykonawcę.


Pomoc projektanta w zakupach

150 zł

Wyjazd z Klientem do sklepów celem wyboru i zakupu najlepszych produktów. Doradztwo w zakresie zakupu materiałów budowlanych, wyposażenia itp.


Moodboard

400- 800 zł

Moodboard to nic innego jak zbiór inspiracji wystroju wnętrz i przykłady styli wnętrz, który  powstaje po ustaleniu na spotkaniu z Klientem jego wymagań dotyczących wystroju wnętrz.


Układ funkcjonalny

min. 500 zł za pomieszczenie

Trzy warianty ergonomicznego projektu rozmieszczenia ścian, pomieszczeń, mebli i wyposażenia w formie rysunków technicznych – zwymiarowanych rzutów 2D. 


Konsultacja projektanta wnętrz

150 zł za godzinę

Potrzebujesz szybkiej porady lub konsultacji projektanta wnętrz? Chętnie spotkamy się żeby rozwiać Twoje wątpliwości i pomóc Ci rozwiązać aranżacyjne problemy.


Wizualizacja 3D pomieszczenia

1000 zł za pomieszczenie

Co najmniej 3 realistyczne renderingi (wizualizacje) projektowanego pomieszczenia bazując na dostarczonym projekcie funkcjonalnym i propozycji wyposażenia.

FAQ- ceny projektów wnętrz

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania uwzględniając cennik Machina Snu (ceny netto).

Ile kosztuje projektant wnętrz?

80- 130 zł za m2, 100- 150 zł za godzinę

Na cenę usługi ma wpływ model wyceny - za metr kwadratowy od 80 do 130 zł za m2(w zależności od pakietu usług) i za godzinę pracy od 100 zł do 150 zł. Trzeba wziąć także pod uwagę cały szereg innych czynników, np. lokalizację obiektu, jego metraż, charakter (dom czy mieszkanie?), elementy zawarte w wycenie (np: ilość wariantów funkcjonalnych, wizualizacji), ilość nadzorów autorskich, ilość wykupionych godzin oraz termin realizacji.


Ile kosztuje zaprojektowanie domu?

70- 110 zł za m2

Z powodu dużego metrażu koszty za metr kwadratowy wybudowanego domu wynoszą od 70 do 110 zł za m2. Wpływ na cenę ma wybór pakietu usług, lokalizacja wraz ze stopniem zaawansowania całości inwestycji (ilość pomieszczeń np: sypialni, łazienek). Im bardziej zależy Klientom na szybkim terminie realizacji, tym większy będzie koszt postawienia domu. Cenę zwiększa także liczba godzin nadzoru autorskiego.


Ile kosztuje projekt wnętrza domu?

70- 110 zł za m2, 500- 1 500 zł za pomieszczenie

Cena za zaprojektowanie wnętrza całego domu jest inna, aniżeli cena od zaprojektowania wnętrza pojedynczego pomieszczenia - bo na takie rozwiązanie też można się zdecydować. Dla całego domu, cena waha się od 70 zł do 110 zł za m2 w zależności od wybranego pakietu usług, natomiast dla pojedynczego pomieszczenia od 500 zł do 1500 zł i uwarunkowana jest najczęściej metrażem i stopniem trudności przeprowadzenia danego projektu. Na cenę wpływ ma także rodzaj oraz jakość stosowanych materiałów i elementów wyposażenia.


Ile kosztuje projekt łazienki?

1 000- 1 300 zł

Podobnie jak w przypadku kuchni. Zwraca się uwagę na każdy aspekt funkcjonalności i praktycznego, codziennego zastosowania – ceny zaczynają się od 1 000 zł do 1 300 zł. Analiza umeblowania oraz umieszczenia sprzętów sanitarno - higienicznych, dodatkowe koszty łączą się także z położeniem płytek łazienkowych, zarówno tych podłogowych jak i ściennych. Nasza strona: Projekt Łazienki Cena detalicznie opisuje kwestie kosztów projektów łazienek.


Ile kosztuje projekt wnętrza?

500- 1 500 zł za pomieszczenie

Wartość ceny za usługę zależna jest od przeznaczenia pomieszczenia, metrażu, rodzaju stosowanych materiałów, lokalizacji miejsca, stopnia trudności wykonywanego projektu, ilości realizacji wizualnych w postaci projektów 3D, liczby konsultacji w formie nadzoru autorskiego, terminu na ostateczne wykonanie wszystkich planowanych prac.


Ile kosztuje porada architekta?

100- 150 zł za godzinę

Wiele w tej kwestii zależy od tego, jakiego rodzaju informacja ma być udzielona i jaką ilość godzin zdecydujesz się wykupić. Za standardową poradę płaci się najczęściej od 100 zł. Bardziej rozbudowane informacje i porady pozyskać można w formie realnych konsultacji, gdzie koszty liczone są za godzinę od 100 zł do 150 zł. Nasz artykuł Architekt Wnętrz Cena opisuje realne koszty.


Ile kosztuje projekt mieszkania?

80- 130 zł za m2

Koszt za metr kwadratowy wynosi od 80 do 130 zł za m2. Ostateczna cena zależy od wybranego pakietu usług, metrażu nieruchomości, liczby pomieszczeń do zagospodarowania, a także stopnia skomplikowania całego projektu. Im większy stopień rozbudowania planowanych prac - tym większe koszty. Na cenę wpływ mieć będzie także poziomowość mieszkania, jeśli będzie się składało z kilku kondygnacji. Różne warianty cen projektów mieszkań w zależności od powierzchni znajdziesz w naszym artykule Projekt Mieszkania Cena.


Ile kosztuje projekt mieszkania 50m2?

80- 130 zł za m2

Jest to stosunkowo mały metraż, więc i cena przystępna. Cena za metr kwadratowy waha się między 4 000 zł a 6 000 zł w zależności od wybranego pakietu usług. Trzeba jednak pamiętać o tym, że im mniejsza powierzchnia danego mieszkania, tym trudniej przeprowadza się wszelkie prace projektowe. Cena z malejącym metrażem musi zatem rosnąć. Na naszym blogu znajduje się artykuł Projekt Mieszkania Cena, który szerzej opisuje wycenę projektu mieszkania 50m2.


Ile kosztuje projekt mieszkania 60m2?

80- 130 zł za m2

Sytuacja jest bardzo zbliżona, jak w projekcie mieszkania o wielkości 50 m2. Jeśli mamy wybór, którą opcję wybrać, zdecydowanie polecamy tę drugą. 10 m2 to dla niektórych niewiele, ale przy umiejętnym gospodarowaniu przestrzenią można je obrócić zdecydowanie na coś korzystnego. Cena mieści się pomiędzy 4 800 zł a 7 200 zł w zależności od wybranego pakietu usług. Sprawdź więcej informacji w artykule: Projekt Mieszkania Cena


Ile kosztuje projekt kuchni?

1 000- 1 500 zł

Cena zależy od wielkości pomieszczenia, zazwyczaj ceny zaczynają się od 1 000 zł do 1 500  zł. Projekt kuchni przygotowany zostaje pod kątem optymalnej funkcjonalności. W projekcie powinny się znaleźć wszystkie aspekty techniczne, takie jak: hydraulika, elektryka, projekt frontów szafek, glazury, a także całościowe rozmieszczenie sprzętu AGD. W tej sytuacji wizualizacje 3D okazują się być nieocenione. Szczegółowe informacje o kosztach projektu kuchni znajdziesz na naszej stronie: Projekt Kuchni Cena.


Ile kosztuje projekt pokoju?

500- 1 000 zł

Cena od 500 zł do 1 000 zł. Jej wartość zależy od metrażu pomieszczenia a także stopnia utrudnienia planowanego przedsięwzięcia. Do tego dochodzi także rodzaj stosowanych materiałów, im droższe, tym większy koszt projektu. Do ceny doliczyć należy także wartość wizualizacji 3D przygotowywanych na życzenie Klientów oraz liczbę wariantów. Można zrezygnować ze standardowych trzech, skupiając się na jednym/ dwóch, wtedy koszty będą nieco niższe.

Od czego zależą ceny projektów wnętrz?

Ceny projektów wnętrz

Głównymi czynnikami mającymi decydujący wpływ na projektowanie wnętrz cennik są:

 1. Metraż zlecenia - wiadomo, że im większy metraż będzie do zaaranżowania i przebudowania - tym większy będzie koszt projektu, ale mniejszy koszt jednostkowy m2.
 2. Zakres zlecenia projektu wnętrz- zobacz różnice w pakietach Podstawowy, PLUS, Kompletny.
 3. Prestiż biura projektowania wnętrz- najdroższe pracownie potrafią wyceniać zlecenia nawet powyżej 400 zł za m2.
 4. Typ wnętrz przekazanych do udoskonalenia (dom, mieszkanie) - cenę obliczamy za metr kwadratowy podłogi - im większe wnętrze, tym proporcjonalnie większe zniżki promocyjne.
 5. Lokalizacja zlecenia.
 6. Terminy i harmonogram realizacji inwestycji- im bardziej napięte, tym cena jest większa.
 7. Zakup nadzoru autorskiego- potraktuj to jako inwestycję, która co najmniej musi się zwrócić: finansowo i w Twoim czasie 🙂

Cena projektu zależna jest od terminu realizacji zlecenia. Wiadomo też, że inaczej pracuje się w spokojnym rytmie, niewymagającym pośpiechu, a inaczej, gdy obiekt wybudowany lub wyremontowany musi być na określony czas, z naciskiem na jak najszybsze zakończenie prac. Im bardziej napięty jest grafik pracy naszych projektantów wobec realizacji danego pomysłu - tym wyższe będą koszty. Nie jest to wynikiem naszej fanaberii, jesteśmy świadomi, że aranżacja wnętrz oraz ich przebudowa w krótkim czasie wymaga zwiększonych nakładów pracy, co w naturalny sposób powinno przekładać się także na koszty.

Przymierzając się do zmiany wystroju wnętrza lub stworzenia go od absolutnych podstaw, trzeba wziąć pod uwagę, że projektowanie wnętrz cennik dopasowywany jest niezwykle indywidualnie do każdego przypadku. Jego wartość w dużej mierze zależy od tego, czy Klienci zdecydują się na rozwiązanie funkcjonalne i koncepcyjne, czy też na projektowanie wnętrz o charakterze kompleksowym, czyli rozbudowany szereg zabiegów wraz ze wszelkimi, szczegółowymi wykończeniami.

Projektowanie wnętrz cennik- w jaki sposób obniżyć cenę?

Projektant wnętrz cena

Oczywistym jest, że ceny projektów wnętrz zależą od zakresu ujętych w nich prac. Im więcej prac ujmiemy w wycenie do zrobienia dla projektanta, tym wyższa będzie cena projektu wnętrz, dlatego warto się zastanowić czy na pewno potrzebujemy wszystkich elementów zawartych w ofercie. Przykładowo, pozycje które możesz negocjować w zależności od Twoich potrzeb, mogą obniżyć koszt cennika projektowania wnętrz, to:

 1. Wybór odpowiedniego do wymagań pakietu usług projektanta(pakiet Podstawowy, PLUS, Kompletny)
 2. Redukcja ilości wizyt nadzoru autorskiego.
 3. Możliwości skorzystania z mniejszej ilości wariantów propozycji projektowych, niż standardowe 3 propozycje.
 4. Zmniejszenie metrażu zawartego w projekcie- zastanów się czy na pewno potrzebujesz projektanta do wszystkich powierzchni.
 5. Z drugiej strony jeśli myślisz o powiększeniu metrażu, to możesz oczekiwać niższej ceny za m2.
 6. Obniżenie ilości wizualizacji pomieszczeń, lub widoków pomieszczenia.
 7. Rezygnacja z korzystania ze spisu cen produktowych oraz kontaktów ze sklepami sprzedającymi artykuły do aranżacji i wyposażenia wnętrz.
 8. Rezygnacja z moodboard.

Machina Snu- Projektowanie

Po co mi projektant wnętrz?
Po co mi projektant wnętrz?Zobacz dlaczego go Potrzebujesz.
Coraz więcej rzeczy pragniemy tworzyć samodzielnie, by czuć satysfakcję i zew pasji. Nie we wszystkich jednak dziedzinach każdy może czuć się dobrze, ponieważ w niektórych potrzebna jest specjalistyczna wiedza, a także doświadczenie. Taką właśnie dziedziną jest projektowanie wnętrz, na które warto zdecydować się w wykonaniu profesjonalisty.
Architekt wnętrz cena
Architekt- kosztySprawdź!

Sprawdź ile kosztuje projektant wnętrz! Na stronie znajdziesz informacje o aktualnych cenach projektanta i składowych kosztów zleceń. Dowiesz się również jakie są zasady rozliczeń i współpracy z architektem. Dodatkowo podsumowaliśmy jakie produkty otrzymasz po zakończeniu projektu.

Projekt mieszkania cena
Projekty mieszkańIle kosztują?
Prace remontowe wymagają starannego zaplanowania, czasu, odpowiedniego nakładu finansowego, a także wiedzy. Z tym ostatnim aspektem doskonale radzą sobie specjaliści, stąd też postanowiliśmy stworzyć mały poradnik na temat ceny projektów mieszkań w zależności od metrażu, zasad projektowania i pokonania wyzwań remontowych.

Nadzór autorski a cena projektu wnętrz

Projektowanie wnętrz cennik

Jeśli potrzebujesz nadzoru autorskiego projektanta wnętrz, to całość inwestycji najczęściej wynosi około 80% kosztów projektu. Z naszego doświadczenia jest to opłacalna inwestycja, ponieważ finalnie co najmniej zwraca się naszym Klientom, a zazwyczaj obniża koszty inwestycji. Profesjonalny nadzór pozwala na uzyskanie rabatów u dostawców dostępnych tylko dla projektantów. Dodatkowo ich doświadczenie pozwala na obniżenie kosztów zastępując droższe materiały budowlane tańszymi, ale równie sprawdzonymi zamiennikami odpowiedniej jakości. Jeżeli twój budżet nie zniesie takiego obciążenia to można skorzystać z opcji zredukowanej do zamawiania materiałów przez projektanta. W takiej opcji możesz korzystać z dodatkowych rabatów na artykuły wykończeniowe, ale sam podajesz ilości do zamówień i nadzorujesz ich dostawy.

Optymalnym rozwiązaniem w naszym wykonaniu jest wykończenie domu lub mieszkania “pod klucz”. Niestety wykonawcy na etapie realizacji bardzo często popełniają błędy. Jeśli nie zostaną wcześnie wykryte, to ich usunięcie może być bardzo drogie i czasochłonne, a czasem wręcz niemożliwe. W naszej praktyce nie spotkaliśmy budowy czy remontu w których wszystko szło gładko 😉 Przejęcie wszystkich czynności kontrolnych nad remontem oraz kontrola prac wykonawców wraz ze sprawowaniem pieczy nad zakupami materiałów oraz ich transportem pozwoli na Twoje odciążenie od nadmiaru obowiązków.

Pamiętaj, nadzór autorski to inwestycja która się zwraca!

Projekt wnętrz - cena za m2

Pprojekt wnętrz cena za m2

Realizujemy projekty oraz aranżacje mieszkań już od 30m2 powierzchni. Ile kosztuje projekt mieszkania? Sprawdź nasz dokument Projekt Mieszkania Cena. Znajdziesz w nim szczegółowe wyceny dla najbardziej popularnych metraż mieszkań: 30m2, 40m2, 50m2, 60m2, 70m2 i 100m2. Na koncie mamy wiele realizacji mieszkaniowych, które zdały egzamin funkcjonalności z upływem czasu. Nasz cennik prac projektowych uzależniony jest od wielkości planowanego metrażu oraz jego lokalizacji. Przed przystąpieniem do prac projektowych, ustalamy z inwestorem wysokość budżetu jakim dysponuje, dzięki czemu z łatwością możemy dobrać materiały wykończeniowe tak aby całkowite koszty realizacji projektu było dostępny dla Klienta. Każdy cennik prac projektowych dostosowany jest do możliwości danego Klienta po przeprowadzonych wcześniej konsultacjach. Dzięki temu w kolejnych etapach prac remontowych, unikniesz zwiększenia kosztów inwestycji i nieoczekiwanych rezygnacji.

Projekty wnętrz - ceny dla całej Polski

Projektanci wnętrz ceny

Działalność naszej firmy bierze pod uwagę przede wszystkim współpracę z Klientami zamieszkującymi całe województwo Mazowieckie, ale jesteśmy też otwarci na działania z mieszkańcami innych rejonów Polski. Nasza usługa Projektowanie Wnętrz Online polega na zdalnej realizacji projektów z naszymi Klientami. W zasadzie w dzisiejszych czasach praca zdalna to codzienność. Telefon, wideokonferencja, wspólna praca na dokumentach w chmurze- dziś korzystanie z tych narzędzi jest proste i dostępne dla każdego. Współpraca z mieszkańcami innych miast, których interesuje nowatorska i oryginalna aranżacja wnętrz może przynieść ze sobą pewne dodatkowe koszty ze względu na konieczność dodatkowych dojazdów oraz odległą od Warszawy lokalizację obiektu poddawanego remontowi czy budowie. Koszty te nie są nadmiernie obciążające.

Czy projekt wnętrz cena Warszawa różni się od tej w Pruszkowie, Piasecznie czy Grodzisku Mazowieckim? Z naszych obserwacji wynika, że pod Warszawą można znaleźć biuro projektowe które w podobnej jakości będzie w stanie dać lepszą cenę. Patrząc na inne miasta różnice w kosztach mogą być znaczne, szczególnie bliżej granicy wschodniej Polski można zaobserwować niższe ceny. 

Machina Snu- nasze usługi

Aranżacja i Projektowanie Wnętrz Online
Projektowanie wnętrz onlineZobacz jak pracujemy

Aranżacja i projektowanie z naszą pracownią, to prawdziwa przyjemność. Stworzymy dla Ciebie unikalny projekt który spełni Twoje oczekiwania estetyczne jak i funkcjonalne.

Projekt łazienki cena
Projekt łazienkiIle kosztuje?

Łazienki to pomieszczenia, w których kluczowa jest funkcjonalność, jednak dzięki wyjątkowym materiałom i naszej aranżacji powstają piękne i unikalne wnętrza.

Projekt kuchni cena
Projekt kuchniSprawdź cenę

Dobrze zaprojektowana kuchnia, to rzecz niezbędna w każdym domu. W cenie projektu zaproponujemy Ci 3 koncepcje Twojej kuchni z których wybierzesz najlepsze dla Ciebie rozwiązania.

Aranżacja wnętrz a dobór materiałów

Projekty wnętrz ceny

Opracowując cennik za nasze usługi, nasze biuro projektowe na bieżąco konsultuje z naszymi Klientami każdy detal składający się na cenę projektu. Można, a nawet trzeba zgłosić nam wszelkie wątpliwości. Jeśli na dany materiał budowlany czy wykończeniowy nie będzie kogoś stać - zawsze jesteśmy w stanie znaleźć nieco tańszy zamiennik podobnej jakości. Jednocześnie uczulamy na to, że zazwyczaj w praktyce z materiałami lepszej jakości wiąże się wyższa cena, ale nie można kierować się tylko ceną jednostkową. Przykładowo przy małej powierzchni płytek czy części podłogi, nie zawsze warto oszczędzać i wybierać tańsze materiały. Ze względu na małą powierzchnię różnica kosztu może być pomijalna, a zazwyczaj taki ekskluzywny fragment aranżacji dodaje unikalnego wdzięku projektowi. A przecież chcemy, by aranżacja wnętrz służyła nam przez lata bez najmniejszego szwanku, prawda? Dotyczy to zarówno materiałów drewnianych, ceramicznych, farb, tapet, jak i elementów wyposażenia, mebli, szkła, itd.

Realistyczne wizualizacje 3D projektów wnętrza

Nie można zapominać również o tym, że projektowanie wnętrz cennik zawiera w sobie także wartość wykonanych wizualizacji komputerowych(renderingów), bez których żadna realizacja przestrzenna nie ma prawa zaistnieć na poważnie. Nowoczesne wizualizacje 3D pozwalają przedstawić cały szereg propozycji układów funkcjonalnych o charakterze fotorealistycznym. Są one elementem dokumentacji technicznej, która wieńczy projekt jako całość. W naszej praktyce zaobserwowaliśmy, że większość Klientów dopiero na etapie przedstawienia renderingów zaczyna wyobrażać sobie finalny wygląd swojego domu czy mieszkania, dlatego przywiązujemy dużą wagę do przygotowywanych wizualizacji. Dodatkowo, bardzo często korzystamy z panoramy 360 stopni z okularami VR. Taka forma prezentacji pozwala „zanurzyć się” w pokoju i zobaczyć jak będzie wyglądał po zakończeniu prac.
Czasem warto się zastanowić czy nie zredukować ilości wizualizacji dla pomieszczeń, które tego nie wymagają. Pozwala to ograniczyć cenę projektowania wnętrz.

Projektant wnętrz- zaufaj profesjonalistom!

Projektant wnętrz cena

Podsumowując, każdy cennik prac projektowych jest inny, tak jak różne są potrzeby każdego Klienta. Do każdego wyzwania projektowego z dziedziny aranżacji wnętrz staramy się podchodzić indywidualnie, co z pewnością uznać należy za sekret naszego sukcesu. Nad całym przebiegiem wszystkich prac projektowych czuwa nasz projektant wnętrz, który ustala cenę za metr w zależności od metrażu oraz czasu na realizację projektu. Na życzenie przygotowuje on 3 warianty funkcjonalne do wyboru. Można zdecydować się na mniejszą ilość propozycji, dzięki czemu zmniejszone zostaną koszty. Szczegółowo opracowany cennik prac projektowych każdy nasz Klient otrzymuje w formie elektronicznej. Po pierwszej wycenie projektant wnętrz cenę za metr ustala w oparciu o stan faktyczny planowanej inwestycji. Wartość zależy od charakteru inwestycji - domu, mieszkania czy pomieszczenia gospodarczego. Usługi  architekta wnętrz cennik obejmuje także przygotowanie wizualizacji fotorealistycznych, które mają za zadanie nakreślić przedsmak realnego wyniku pracy zespołu profesjonalistów!

Machina Snu- Realizacje

Dom Pruszków
Dom PruszkówSpełnione marzenie
Bryła budynku jest niezwykle ciekawa. Na pierwszy rzut oka niby nic niezwykłego, ale zgłębiając plany budowlane dostrzegamy jej złożoność i subtelny urok. Olbrzymia przestrzeń, wysoki sufit i imponująca pustka nadają poczucie luksusu i komfortu.
Mieszkanie Warszawa Gocław
Mieszkanie WarszawaZobacz naszą aranżację

Ten kolorowy projekt aranżacji wnętrz podyktowany był wymaganiami naszych Klientów, których pasją są podróże. Stworzyliśmy dla nich miejsce w którym mogą odpocząć po intensywnych dniach i równocześnie pielęgnować fascynujące wspomnienia i planować kolejne wyprawy.

Dom Grodzisk Mazowiecki
Dom Grodzisk MazowieckiSprawdź nasz projekt

Projektowanie wnętrza domów jest dla nas bardzo ciekawym wyzwaniem w którym ze względu na duży metraż można zaszaleć. Wykorzystaliśmy tu wiele ciekawych rozwiązań i materiałów.