Projektowanie wnętrz cennik

Ile kosztuje projektant wnętrz?

Projektant wnętrz cena

ceny netto- należy doliczyć podatek VAT 23%

Wszyscy marzymy o wygodnych i funkcjonalnych mieszkaniach oraz pomysłowo i nowatorsko zaprojektowanych miejscach pracy. Aby zrealizować marzenie o domu, trzeba dysponować nie tylko gotówką, ale przede wszystkim ciekawymi i nieszablonowymi pomysłami, które gwarantuje projektant wnętrz. Cena zaoferowana przez naszą pracownię na pewno będzie atrakcyjna.  Z pomocą profesjonalnego projektanta szybko uda się zrealizować Twoje marzenia. Tak jak każdy człowiek jest inny, tak nie tworzymy takich samych projektów wnętrz. W każdej inwestycji są rzeczy, z których możesz zrezygnować, ale są też takie elementy, na których nie można oszczędzać. W takich wyborach z pewnością pomoże projektant wnętrz. Na tej stronie postaramy się odpowiedzieć na pytanie: Ile kosztuje projektant wnętrz, przybliżyć Ci kwestie mające wpływ na ostateczny koszt inwestycji i sposoby ich obniżenia. 

Poniższe ceny projektów wnętrz należy traktować jako zestawy orientacyjne. Każdy Klient jest inny, dlatego indywidualnie podchodzimy do każdego z projektów. Chcemy Klienta nie tylko obsłużyć, ale przede wszystkim zaopiekować się nim w taki sposób, aby proces projektowy był dla niego normalnym zadaniem, a nie pasmem męczących decyzji i spotkań. Jesteśmy elastyczni wobec możliwości czasowych Klienta, jego potrzeb i oczekiwań. Projektowanie wnętrz cennik to nie sztywny dokument- jesteśmy gotowi dostosować go do możliwości finansowych naszego Klienta. Wszystkich poszukujących zaufanej firmy wnętrzarskiej, doświadczonej zarówno w dziedzinie projektowania jak i aranżacji wnętrz zapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez nasze studio projektowe.

Podstawowy


190 zł

netto za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkania z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców

2 wizyty nadzoru na budowie


Zapytaj o ofertę !Najtańsza cena

Plus


215 zł

netto za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkania z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców

2 wizyty nadzoru na budowie


Zapytaj o ofertę !Optymalna cena

Kompleksowy


270 zł

netto za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkania z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców

2 wizyty nadzoru na budowie


Zapytaj o ofertę !Najlepsza cena

Projektowanie wnętrz- cennik pozostałych usług

ceny netto- należy doliczyć podatek VAT 23%

Aranżacja pomieszczeń

2 500- 3 500 zł za pomieszczenie

Propozycja metamorfozy wnętrza przygotowana przez projektanta wnętrz. Cena zawiera spotkania z projektantem, układy funkcjonalne i realistyczne renderingi 3D. Zobacz jakie są różnice pomiędzy usługą aranżacja wnętrz i projektowania w naszej pracowni.


Nadzór autorski

100- 300 zł za godzinę

Sprawdzimy czy wykonawca wykonał prace które obejmował projekt wnętrz. Cena zawiera wykonanie raportu różnić w odniesieniu do projektu i błędów wykonawczych. Stawka zależna jest od ilości wykupionych godzin.


Wspólne zakupy z projektantem

220 zł

Pomoc Klientowi w trakcie zakupów w zakresie wyboru odpowiednich do projektu produktów. Przykładowo projektant może doradzić zakup płytek, tapet, doboru farb i kolorów oraz wyposażenia.


Inspiracyjny moodboard

800- 1 200 zł

Moodboard pomaga projektantowi zaprezentować proponowane kolory, faktury i elementy wyposażenia tworzące spójny klimat wnętrz. Dzięki niemu Klientowi łatwiej jest sobie wyobrazić charakter projektowanych wnętrz. 


Projekty funkcjonalne

min. 600 zł za pomieszczenie

Przygotowanie rozmieszczenia pomieszczeń, punktów hydraulicznych, elektrycznych, mebli i wyposażenia agd, które proponuje projektant wnętrz. Cena obejmuje przygotowanie trzech wariantów w formie rysunków technicznych.


Projektant wnętrz- konsultacje

220 zł za godzinę

Spotkanie na którym będziesz mógł zapytać o wszystkie elementy z których składa się projekt wnętrz. Cena może być niższa, jeśli zdecydujesz się na wykupienie większej ilości godzin konsultacji.


Realistyczne wizualizacje 3D

1 200 zł za pomieszczenie

Wykonujemy renderingi pomieszczeń, które pozwalają wyobrazić sobie efekt jaki gwarantuje profesjonalne projektowanie wnętrz. Cennik obejmuje 2 rzuty, z których jeden można zamienić na panoramę 360 stopni.

Machina Snu- nasze usługi

Aranżacja i Projektowanie Wnętrz Online
Projektowanie przez InternetZobacz jak pracujemy

Aranżacja i projektowanie z naszą pracownią, to prawdziwa przyjemność. Stworzymy dla Ciebie unikalny projekt który spełni Twoje oczekiwania estetyczne jak i funkcjonalne.

Projekt łazienki cena
Projekt łazienkiIle kosztuje?

Łazienki to pomieszczenia, w których kluczowa jest funkcjonalność, jednak dzięki wyjątkowym materiałom i naszej aranżacji powstają piękne i unikalne wnętrza.

Projekt kuchni cena
Projekt kuchniSprawdź cenę

Dobrze zaprojektowana kuchnia, to rzecz niezbędna w każdym domu. W cenie projektu zaproponujemy Ci 3 koncepcje Twojej kuchni z których wybierzesz najlepsze dla Ciebie rozwiązania.

FAQ- projektant wnętrz cena

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania uwzględniając cennik Machina Snu (ceny netto).

Ile kosztuje projektant wnętrz? Cena- za m2 lub godzinę.

170- 270 zł za m2, 220 zł za godzinę

Na cenę usługi ma wpływ model wyceny - za metr kwadratowy od 170 do 270 zł za m2(w zależności od pakietu usług) i za godzinę pracy ok. 220 zł. Trzeba wziąć także pod uwagę cały szereg innych czynników, np. lokalizację obiektu, jego metraż, charakter (dom czy mieszkanie?), elementy zawarte w wycenie (np: ilość wariantów funkcjonalnych, wizualizacji), ilość nadzorów autorskich, ilość wykupionych godzin oraz termin realizacji.

Ile kosztuje zaprojektowanie domu?

170- 245 zł za m2

Z powodu dużego metrażu(powyżej 100m2) koszty za metr kwadratowy wybudowanego domu wynoszą od 170 do 245 zł za m2. Wpływ na cenę ma wybór pakietu usług, lokalizacja wraz ze stopniem zaawansowania całości inwestycji (ilość pomieszczeń np: sypialni, łazienek). Im bardziej zależy Klientom na szybkim terminie realizacji, tym większy będzie koszt postawienia domu. Cenę zwiększa także liczba godzin nadzoru autorskiego.

Ile kosztuje projekt wnętrza domu?

190- 270 zł za m2, 2 500- 3 500 zł za pomieszczenie

Cena za zaprojektowanie wnętrza całego domu jest inna, aniżeli cena od zaprojektowania wnętrza pojedynczego pomieszczenia - bo na takie rozwiązanie też można się zdecydować. Dla całego domu, cena waha się od 190 do 270 zł za m2 w zależności od wybranego pakietu usług, natomiast dla pojedynczego pomieszczenia 2 500- 3 500 zł i uwarunkowana jest najczęściej metrażem i stopniem trudności przeprowadzenia danego projektu. Na cenę wpływ ma także rodzaj oraz jakość stosowanych materiałów i elementów wyposażenia.


Ile kosztuje projekt wnętrza?

2 500- 3 500 zł za pomieszczenie

Wartość ceny za usługę zależna jest od przeznaczenia pomieszczenia, metrażu, rodzaju stosowanych materiałów, lokalizacji miejsca, stopnia trudności wykonywanego projektu, ilości realizacji wizualnych w postaci projektów 3D, liczby konsultacji w formie nadzoru autorskiego, terminu na ostateczne wykonanie wszystkich planowanych prac.


Jaki jest koszt aranżacji łazienki?

2 500 - 3 000 zł

Podobnie jak w przypadku kuchni. Zwraca się uwagę na każdy aspekt funkcjonalności i praktycznego, codziennego zastosowania – ceny zaczynają się od 2 500 do 3 000 zł . Analiza umeblowania oraz umieszczenia sprzętów sanitarno - higienicznych, płytek łazienkowych, zarówno tych podłogowych jak i ściennych. Nasza strona: Projekt Łazienki Cena detalicznie opisuje kwestie kosztów projektów łazienek.


Jaki jest koszt projektu kuchni?

2 500 - 3 000 zł

Cena zależy od wielkości pomieszczenia i zakresu prac, zazwyczaj koszty oscylują od 2 500 do 3 000 zł. Projekt kuchni przygotowany zostaje pod kątem optymalnej funkcjonalności. W projekcie powinny się znaleźć wszystkie aspekty techniczne, takie jak: hydraulika, elektryka, projekt frontów szafek, glazury, a także całościowe rozmieszczenie sprzętu AGD. W tej sytuacji wizualizacje 3D okazują się być nieocenione. Szczegółowe informacje o kosztach projektu kuchni znajdziesz na naszej stronie: Projekt Kuchni Cena.

Ile kosztuje projekt pokoju?

2 500- 3 500 zł

Bez względu na to czy to sypialnia czy pokój dziecięcy, cena waha się od 2 500- 3 500 zł. Jej wartość zależy od metrażu pomieszczenia a także stopnia utrudnienia planowanego przedsięwzięcia. Do tego dochodzi także rodzaj stosowanych materiałów, im droższe, tym większy koszt projektu. Do ceny doliczyć należy także wartość wizualizacji 3D przygotowywanych na życzenie Klientów oraz liczbę wariantów. Można zrezygnować ze standardowych trzech, skupiając się na jednym/ dwóch, wtedy koszty będą nieco niższe.

Projekt wnętrz- cena. Od czego zależy?

Ceny projektów wnętrz

Głównymi czynnikami mającymi decydujący wpływ na projektowanie wnętrz cennik są:

 1. Metraż zlecenia - wiadomo, że im większy metraż będzie do zaaranżowania i przebudowania - tym większa będzie cena projektu, ale mniejszy koszt jednostkowy za m2.
 2. Zakres zlecenia projektu wnętrz- zobacz różnice w naszych pakietach Podstawowy, PLUS, Kompletny.
 3. Prestiż biura projektowania wnętrz- najdroższe pracownie potrafią wyceniać zlecenia nawet powyżej 450 zł za m2.
 4. Typ wnętrz przekazanych do udoskonalenia: cały dom, mieszkanie, czy pojedyncze pomieszczenia jak łazienka czy kuchnia - cenę obliczamy za metr kwadratowy podłogi - im większe wnętrze, tym proporcjonalnie większe zniżki promocyjne.
 5. Lokalizacja zlecenia- zazwyczaj w większych miastach jak Warszawa, Kraków, Wrocław czy Poznań są wyższe ceny niż w mniejszych miejscowościach.
 6. Terminy i harmonogram realizacji inwestycji projektu wnętrz. Cena jest wyższa jeśli realizacja jest pilna i "na już".
 7. Zakup nadzoru autorskiego- potraktuj to jako inwestycję, która co najmniej musi się zwrócić: finansowo i w Twoim czasie 🙂

Cena projektu zależna jest od terminu realizacji zlecenia. Wiadomo też, że inaczej pracuje się w spokojnym rytmie, niewymagającym pośpiechu, a inaczej, gdy obiekt wybudowany lub wyremontowany musi być na określony czas, z naciskiem na jak najszybsze zakończenie prac. Im bardziej napięty jest grafik pracy naszych projektantów wobec realizacji danego pomysłu - tym wyższe będą koszty. Nie jest to wynikiem naszej fanaberii, jesteśmy świadomi, że aranżacja wnętrz oraz ich przebudowa w krótkim czasie wymaga zwiększonych nakładów pracy, co w naturalny sposób powinno przekładać się także na koszty.

Przymierzając się do zmiany wystroju wnętrza lub stworzenia go od absolutnych podstaw, trzeba wziąć pod uwagę, że projektowanie wnętrz cennik dopasowywany jest niezwykle indywidualnie do każdego przypadku. Jego wartość w dużej mierze zależy od tego, czy Klienci zdecydują się na rozwiązanie funkcjonalne i koncepcyjne, czy też na projektowanie wnętrz o charakterze kompleksowym, czyli rozbudowany szereg zabiegów wraz ze wszelkimi, szczegółowymi wykończeniami.

Projektowanie wnętrz cennik- w jaki sposób obniżyć cenę?

Projektowanie wnętrz cennik

Oczywistym jest, że ceny projektów wnętrz zależą od zakresu ujętych w nich prac. Im więcej prac ujmiemy w wycenie do zrobienia dla projektanta, tym wyższa będzie cena projektu wnętrz, dlatego warto się zastanowić czy na pewno potrzebujemy wszystkich elementów zawartych w ofercie. Przykładowo, pozycje które możesz negocjować w zależności od Twoich potrzeb, mogą obniżyć koszt cennika projektowania wnętrz, to:

 1. Wybór odpowiedniego do wymagań pakietu usług projektanta(pakiet Podstawowy, PLUS, Kompletny)
 2. Redukcja ilości wizyt nadzoru autorskiego.
 3. Zmniejszenie liczby ilości cykli poprawek.
 4. Możliwości skorzystania z mniejszej ilości wariantów propozycji projektowych, niż standardowe 3 propozycje.
 5. Zmniejszenie metrażu zawartego w projekcie- zastanów się czy na pewno potrzebujesz projektanta do wszystkich powierzchni.
 6. Z drugiej strony jeśli myślisz o powiększeniu metrażu, to możesz oczekiwać niższej ceny za m2.
 7. Obniżenie ilości wizualizacji pomieszczeń, lub widoków pomieszczenia.
 8. Rezygnacja z korzystania ze spisu cen produktowych oraz kontaktów ze sklepami sprzedającymi artykuły do aranżacji i wyposażenia wnętrz.
 9. Rezygnacja z moodboard.
 10. Wykup pełny nadzór autorski, który oferuje nasz projekt wnętrz. Cena całego projektu zyska dodatkowy rabat. 

Machina Snu- Projektowanie

Po co mi projektant wnętrz?
Po co mi projektant wnętrz?Zobacz dlaczego go Potrzebujesz.
Coraz więcej rzeczy pragniemy tworzyć samodzielnie, by czuć satysfakcję i zew pasji. Nie we wszystkich jednak dziedzinach każdy może czuć się dobrze, ponieważ w niektórych potrzebna jest specjalistyczna wiedza, a także doświadczenie. Taką właśnie dziedziną jest projektowanie wnętrz, na które warto zdecydować się w wykonaniu profesjonalisty.
Architekt wnętrz cena
Architekt- kosztySprawdź!

Sprawdź ile kosztuje projektant wnętrz! Na stronie znajdziesz informacje o aktualnych cenach projektanta i składowych kosztów zleceń. Dowiesz się również jakie są zasady rozliczeń i współpracy z architektem. Dodatkowo podsumowaliśmy jakie produkty otrzymasz po zakończeniu projektu.

Projekt mieszkania cena
Projekty mieszkańIle kosztują?
Prace remontowe wymagają starannego zaplanowania, czasu, odpowiedniego nakładu finansowego, a także wiedzy. Z tym ostatnim aspektem doskonale radzą sobie specjaliści, stąd też postanowiliśmy stworzyć mały poradnik na temat ceny projektów mieszkań w zależności od metrażu, zasad projektowania i pokonania wyzwań remontowych.

Nadzór autorski a cena projektu wnętrz

Projektant wnętrz cena

Jeśli potrzebujesz nadzoru autorskiego projektanta wnętrz, to całość inwestycji najczęściej wynosi około 120% kosztów projektu. Usługa polega na kontroli wykonawców, czy prace realizowane są zgodnie z projektem. Niestety wykonawcy na etapie realizacji bardzo często popełniają błędy. Jeśli nie zostaną wcześnie wykryte, to ich usunięcie może być bardzo drogie i czasochłonne, a czasem wręcz niemożliwe. W naszej praktyce nie spotkaliśmy budowy czy remontu w których wszystko szło gładko 😉 Przejęcie wszystkich czynności kontrolnych nad remontem oraz kontrola prac wykonawców wraz ze sprawowaniem pieczy nad zakupami materiałów oraz ich transportem, pozwoli na Twoje odciążenie od nadmiaru obowiązków.

Z naszego doświadczenia nadzór  jest to opłacalna inwestycja, ponieważ finalnie co najmniej zwraca się naszym Klientom, a zazwyczaj obniża koszty inwestycji. Nasz nadzór obejmuje również negocjacje z dostawcami i uzyskanie rabatów dostępnych tylko dla projektantów. Dodatkowo ich doświadczenie pozwala na obniżenie kosztów zastępując droższe materiały budowlane tańszymi, ale równie sprawdzonymi zamiennikami odpowiedniej jakości. Jeżeli twój budżet nie zniesie takiego obciążenia to można skorzystać z opcji zredukowanej do zamawiania materiałów przez projektanta. W takiej opcji możesz korzystać z dodatkowych rabatów na artykuły wykończeniowe, ale sam podajesz ilości do zamówień i nadzorujesz ich dostawy. Decyzja o zakupie nadzoru pozwala również obniżyć koszty związane z naszą usługą projektowanie wnętrz. Cennik kontraktu automatycznie obniżany jest o dodatkowy rabat.

Pamiętaj, nadzór autorski to inwestycja która się zwraca!

Projekt wnętrz- cena za m2 mieszkania

Pprojekt wnętrz cena za m2

Realizujemy projekty oraz aranżacje mieszkań już od 30m2 powierzchni. Ile kosztuje projekt mieszkania? Sprawdź nasz dokument Projekt Mieszkania Cena. Znajdziesz w nim szczegółowe wyceny dla najbardziej popularnych metraży mieszkań. Na koncie mamy wiele realizacji mieszkaniowych, które zdały egzamin funkcjonalności z upływem czasu. Nasz cennik prac projektowych uzależniony jest od wielkości planowanego metrażu oraz jego lokalizacji. Przed przystąpieniem do prac projektowych, ustalamy z inwestorem wysokość budżetu jakim dysponuje, dzięki czemu z łatwością możemy dobrać materiały wykończeniowe tak aby całkowite koszty realizacji projektu było dostępny dla Klienta. Każdy cennik prac projektowych dostosowany jest do możliwości danego Klienta po przeprowadzonych wcześniej konsultacjach. Dzięki temu w kolejnych etapach prac remontowych, unikniesz zwiększenia kosztów inwestycji i nieoczekiwanych rezygnacji.

Projekt jednego pomieszczenia? Czemu nie!

Usługi projektanta wnętrz cennik
Oczywiście z pomocy architekta wnętrz nie trzeba korzystać w zakresie całego mieszkania. Czasem potrzebujemy zmiany lub aranżacji od zera jednego, najbardziej kłopotliwego pomieszczenia. W tym przypadku niełatwo jest podać konkretną kwotę, ponieważ jest ona zależna od potrzeb Klienta. Jeśli chodzi o pokój, np. dziecięcy lub sypialnię, jest to kwota w granicy 2 500- 3 500 złotych netto. Jednak aranżacja nawet jednego pokoju może sprawić, że Klient będzie dużo lepiej odnajdywał się w swoim domostwie. Jednym z charakterystycznych pomieszczeń do zaprojektowania może być także nieustawna kuchnia lub też za mała łazienka. To, jak specyficzne jest to miejsce, wpływa także na cenę całego projektu. W tym celu należy skorzystać z naszego formularza kontaktowego na stronie – zapytanie jest darmowe, a każdy nasz klient otrzyma od nas odpowiedź w ciągu 24 godzin. Dane pozostawione w formularzu służą tylko i wyłącznie odpowiedzi naszym Klientom, a przygotowanie indywidualnej oferty nie jest w żadnym stopniu zobowiązujące.

Projektant wnętrz - cena w Warszawie a inne miasta

Projektowanie wnętrz cennik Warszawa

Ile kosztuje projektant wnętrz w Warszawie i pozostałych miastach w Polsce? Czy projekt wnętrz cena różni się w stolicy i Pruszkowie, Piasecznie czy Grodzisku Mazowieckim? Z naszych obserwacji wynika, że pod Warszawą można znaleźć pracownię projektową która w podobnej jakości będzie w stanie dać lepszą cenę. W zasadzie ceny naszej pracowni śmiało mogą konkurować z biurami nie tylko pozostałych dużych miast, ale też tych mniejszych rozmieszczonych w całej Polsce.. Działalność naszej firmy bierze pod uwagę przede wszystkim współpracę z Klientami zamieszkującymi całe województwo Mazowieckie, ale jesteśmy też otwarci na działania z mieszkańcami innych rejonów Polski. Nasza usługa Projektowanie Wnętrz Online polega na zdalnej realizacji projektów z naszymi Klientami. W zasadzie w dzisiejszych czasach praca zdalna to codzienność. Telefon, wideokonferencja, wspólna praca na dokumentach w chmurze- dziś korzystanie z tych narzędzi jest proste i dostępne dla każdego. Współpraca przez Internet z mieszkańcami innych miast, których interesuje nowatorska i oryginalna aranżacja wnętrz.

Projektowanie przez Internet? Jak najbardziej możliwe!

Cennik projektanta wnętrz

W obecnych czasach zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi Klienci ze względów bezpieczeństwa wolą unikać wizyt na budowach oraz spotykania się w celach omawiania projektów. Nasze studio projektowe przygotowało dla naszych Klientów opcję projektowania wnętrz online, polegającą na zdalnym kontakcie przez Internet i telefon. W jej zakresie projektujemy domy, mieszkania, łazienki, kuchnie i pozostałe pomieszczenia.  Każda rozmowa, łącznie ta z przekazaniem inspiracji architektowi może odbyć się za pomocą telekonferencji i korespondencji mailowej. Oczywiście prowadzimy też projekty stacjonarne na terenie województwa Mazowieckiego w Warszawie i okolicach. 

Aranżacja i projekt wnętrz. Cena a dobór materiałów

Projekty wnętrz ceny

Opracowując cennik za nasze usługi, nasze biuro projektowe na bieżąco konsultuje z naszymi Klientami każdy detal składający się na cenę projektu. Można, a nawet trzeba zgłosić nam wszelkie wątpliwości. Jeśli na dany materiał budowlany czy wykończeniowy nie będzie kogoś stać - zawsze jesteśmy w stanie znaleźć nieco tańszy zamiennik podobnej jakości. Jednocześnie uczulamy na to, że zazwyczaj w praktyce z materiałami lepszej jakości wiąże się wyższa cena, ale nie można kierować się tylko ceną jednostkową. Przykładowo przy małej powierzchni płytek czy części podłogi, nie zawsze warto oszczędzać i wybierać tańsze materiały. Ze względu na małą powierzchnię różnica kosztu może być pomijalna, a zazwyczaj taki ekskluzywny fragment aranżacji dodaje unikalnego wdzięku projektowi. A przecież chcemy, by aranżacja wnętrz służyła nam przez lata bez najmniejszego szwanku, prawda? Dotyczy to zarówno materiałów drewnianych, ceramicznych, farb, tapet, jak i elementów wyposażenia, mebli, szkła, itd.

Realistyczne wizualizacje 3D projektów wnętrza

Projektant wnętrz cena

Nie można zapominać również o tym, że projektowanie wnętrz cennik zawiera w sobie także wartość wykonanych wizualizacji komputerowych(renderingów), bez których żadna realizacja przestrzenna nie ma prawa zaistnieć na poważnie. Nowoczesne wizualizacje 3D pozwalają przedstawić cały szereg propozycji układów funkcjonalnych o charakterze fotorealistycznym. Są one elementem dokumentacji technicznej, która wieńczy projekt jako całość. W naszej praktyce zaobserwowaliśmy, że większość Klientów dopiero na etapie przedstawienia renderingów zaczyna wyobrażać sobie finalny wygląd swojego domu czy mieszkania, dlatego przywiązujemy dużą wagę do przygotowywanych wizualizacji. Dodatkowo, bardzo często korzystamy z panoramy 360 stopni z okularami VR. Taka forma prezentacji pozwala „zanurzyć się” w pokoju i zobaczyć jak będzie wyglądał po zakończeniu prac.
Czasem warto się zastanowić czy nie zredukować ilości wizualizacji dla pomieszczeń, które tego nie wymagają. Pozwala to ograniczyć cenę projektowania wnętrz.

Co każdy nasz Klient otrzyma po zakończeniu projektu w zależności od wyboru pakietu?

Projektant cennik

Po zakończeniu projektu, komplet dokumentacji dostarczamy Klientowi w wersji elektronicznej lub drukowanej:

 

 • Projekt funkcjonalny poprzedzony trzema propozycjami (pakiet Standard)
 • Wizualizację 3D (pakiet Standard)
 • Wytyczne i opis punktów elektrycznych i hydraulicznych (pakiet Standard)
 • Specyfikację produktów użytych w projekcie z cenami i adresami sklepów (pakiet PLUS)
 • Projekt techniczny dla wykonawców w pakiecie Kompleksowym, w skład, który wchodzi projekt podłogi, układy ścian, podwieszanych sufitów oraz zabudowy meblowej.
 • Gwarancja kontaktu na każdym etapie, staranność i najwyższa jakość usług również zawarta jest w cenie, jednak u nas jest to standard.

 

Ile kosztuje projektant wnętrz? Relatywnie tanio!

Projektant wnętrz cena za m2

Podsumowując, każdy cennik prac projektowych jest inny, tak jak różne są potrzeby każdego Klienta. Koszty związane z projektantem wnętrz przy całej inwestycji w remont nie są wygórowane, a wynajęcie projektanta zapewni gwarancję zadowolenia z wydanych pieniędzy i bardzo często, dzięki profesjonalnej wiedzy i doświadczeniu, ograniczenie kosztów.

Do każdego wyzwania projektowego z dziedziny aranżacji wnętrz staramy się podchodzić indywidualnie, co z pewnością uznać należy za sekret naszego sukcesu. Nad całym przebiegiem wszystkich prac projektowych czuwa nasz projektant wnętrz, który ustala cenę za metr w zależności od metrażu oraz czasu na realizację projektu. Na życzenie przygotowuje on 3 warianty funkcjonalne do wyboru. Można zdecydować się na mniejszą ilość propozycji, dzięki czemu zmniejszone zostaną koszty. Szczegółowo opracowany cennik prac projektowych każdy nasz Klient otrzymuje w formie elektronicznej. Po pierwszej wycenie projektant wnętrz cenę za metr ustala w oparciu o stan faktyczny planowanej inwestycji. Wartość zależy od charakteru inwestycji - domu, mieszkania czy pomieszczenia gospodarczego. Usługi  architekta wnętrz cennik obejmuje także przygotowanie wizualizacji fotorealistycznych, które mają za zadanie nakreślić przedsmak realnego wyniku pracy zespołu profesjonalistów!