Projektowanie Kuchni Warszawa i online

Ile kosztuje projekt kuchni?

Projekt kuchni cena

ceny netto- należy doliczyć podatek VAT 23%

Projekt kuchni, niezależnie od tego, czy chcemy ją zaaranżować na nowo, czy od zera, nie powinien być kwestią przypadku. W kuchni spędza się bardzo dużo czasu, nie tylko na przyrządzaniu potraw, ale również na ich spożywaniu. Nie bez powodu mawia się także, że najlepsze imprezy odbywają się w kuchni – zatem powinna być ona funkcjonalna i sprawiać, że gospodarz będzie z niej dumny.

By ten cel osiągnąć, warto skorzystać z porady naszych specjalistów, którzy dla każdego Klienta przygotowują specjalną, indywidualną ofertę. Samo zapytanie o cenę danej usługi nie wiąże się z żadnymi kosztami i można go dokonać za pomocą naszego formularza kontaktowego. Zawsze jesteśmy w gotowości, dlatego odpowiadamy na każde zapytanie do 24 godzin. Projektowanie kuchni Warszawa jak i w całej Polsce może odbywać się również online. Dlaczego jeszcze warto z nami współpracować? Zapraszamy do naszego przewodnika na temat pracy z biurem projektowym.

Plus


2 500 zł

netto

Inwentaryzacja pomieszczeń

Konsultacje z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Wizualizacje 3D i panorama 360

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców


Zapytaj o ofertę !Optymalna cena

Kompleksowy


3 000 zł

netto

Inwentaryzacja pomieszczeń

Konsultacje z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

WIZUALIZACJE 3D I PANORAMA 360

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców


Zapytaj o ofertę !Najlepsza cena

Ile kosztuje projekt kuchni online?

To, ile kosztuje projekt kuchni, jest zależne od kilku czynników. Nasze studio projektowania wnętrz proponuje dwa pakiety, biorące pod uwagę potrzeby Klienta w takiej kwestii jak projekt kuchni Warszawa. Otóż, jeśli chodzi o projekty kuchni Warszawa, oferujemy naszym Klientom pakiet PLUS oraz Kompleksowy.

Pakiet PLUS (2 500 zł netto) na projekty kuchni Warszawa w swojej cenie zawiera inwentaryzację pomieszczenia, spotkanie z projektantem, 3 warianty układu funkcjonalnego, określenie punktów elektrycznych i hydraulicznych, wizualizację kuchni 3D wraz z panoramą 360 stopni , specyfikację produktową z cenami, a także przygotowaną listę adresów sklepów z produktami. Dzięki takiemu rozwiązaniu projekt kuchni cena staje się znacznie atrakcyjniejszy, ponieważ projektanci za sprawą swojego doświadczenia wiedzą, gdzie można kupić dane meble i dodatki taniej.

Pakiet Kompleksowy (3 000 zł netto) zawiera wszystkie poprzednie opcje a dodatkowo także sporządzoną dokumentację techniczną dla wykonawców. Wszystko to sprawia, że projekt wykonywany przez nasze biuro projektowe jest sprawnie realizowany, co również przyczynia się do zaoszczędzenia cennego czasu i budżetu.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy projektanta kuchni?

Projekt kuchni cena online i Warszawa

Projektowanie kuchni Warszawa bardzo często kojarzy się z dużym wydatkiem. Nie zawsze jednak tak musi być. Praca ze specjalistą, który ma bardzo duże doświadczenie i zna trendy związane z projektowaniem kuchni, nie tylko oszczędza czas, ale również pieniądze. Nasze biuro projektowe charakteryzuje przede wszystkim metodyczny proces projektowania, dzięki któremu powstaje projekt kuchni Warszawa dopasowany do potrzeb Klienta. Składa się na niego w pierwszej kolejności określenie wizji, gustu, a także potrzeb osoby zamawiającej. Projektanci, wiedząc na co należy zwrócić szczególną uwagę, zadają konkretne pytania, by móc w dalszym etapie prezentacji trzech różnych funkcjonalnych projektów jak najbardziej wpisać się w estetykę Klienta. Następnie wspólnie dokonywany jest wybór najlepszej propozycji lub zmieszanie najmocniejszych stron wszystkich pomysłów. Następnie nasze biuro projektowe sporządza wizualizacje 3D i panoramę 360 stopni, by jak najlepiej zobrazować wyobrażenie o pomieszczeniu. Dopiero potem przygotowana jest lista produktów i adresów sklepów, co sprawia, że projekt kuchni cena jest jeszcze atrakcyjniejsza. Oczywiście na każdym etapie tworzenia projektu jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi Klientami.

Nasz sposób na pracę nad projektem kuchni

 • Wybór pracowni projektowej

  Decyzja z którą pracownią projektową chcesz pracować

 • Ustalenie zakresu usług

  Wybór usług projektanta

 • Umowa, harmonogram, inwentaryzacja

  Podpisanie umowy i ustalenie harmonogramu prac, pomiary pomieszczeń

 • Wymagania Klienta

  Ustalenie szczegółowych wymagań Klienta

 • Propozycja układu funkcjonalnego

  Przedstawienie propozycji przez projektanta

 • Inspiracje wnętrz

  Wybór stylu w aranżacji wnętrz

 • Wizualizacje 3d

  Propozycja aranżacji wnętrz w formie wizualizacji fotorealistycznych

 • Dokumentacja techniczna

  Przygotowanie dokumentacji technicznej inwestycji

 • Nadzór wykonawczy, obsługa remontu

  Kontrola wykonawców, zakupy, obsługa logistyki remontu

Różnimy się od innych biur projektowym przede wszystkim tym, że mamy czas dla każdego Klienta, do projektów podchodzimy niezwykle solidnie i indywidualnie, a zapytanie o ofertę na naszej stronie jest niezobowiązujące i nie liczy się z żadnymi kosztami. Cenimy sobie także stały kontakt, zatem wraz z Klientem ustalamy formę komunikacji – spotkanie, telefon lub wideokonferencja. Klient przesyła nam swoje inspiracje z Internetu lub branżowych gazet, jeśli je posiada. Następnie projektant przygotowuje 3 propozycje układów funkcjonalnych. Wraz z projektantem wybierane są najlepsze rozwiązania, często miksowane z tych wariantów i powstaje zaakceptowany projekt funkcjonalny. W kolejnym etapie powstają wizualizacje 3D, jeśli pojawią się pomysły na usprawnienia – również uwzględniamy je w projekcie. W zależności od wybranego pakietu projektant przygotowuje specyfikację produktów użytych w projekcie i adresy sklepów z cenami, na końcu powstaje dokumentacja techniczna dla wykonawców. Dodatkowo oferujemy opcję godzin nadzoru autorskiego(dodatkowo płatna), w którym projektant sprawdzi zgodność wykonania z projektem.

Wizualizacje 3D projektów kuchni

Nie można zapominać również o tym, że projekt kuchni zawiera realistyczne wizualizacje 3D i panoramę 360 stopni. Nasi Klienci dzięki tym materiałom mogą sprawdzić jak będzie wyglądało wspólnie zaprojektowane pomieszczenie. Oczywiście, jeśli na tym etapie pojawią się jeszcze korekty, nasz projektant wprowadzi zmiany w projekcie żeby spełnić oczekiwania wymarzonej kuchni.

Machina Snu- przykładowe realizacje

Mieszkanie Warszawa Gocław
Mieszkanie Warszawa GocławZobacz naszą aranżację

Ten kolorowy projekt aranżacji wnętrz podyktowany był wymaganiami naszych Klientów, których pasją są podróże. Stworzyliśmy dla nich miejsce w którym mogą odpocząć po intensywnych dniach i równocześnie pielęgnować fascynujące wspomnienia i planować kolejne wyprawy.

Mieszkanie 50m2 Warszawa Mokotów
Mieszkanie 50m2 Warszawa MokotówSpełnione marzenie

Dla młodego małżeństwa stworzyliśmy przestrzeń nowoczesną, prostą i maksymalnie funkcjonalną. Na powierzchni 47,5m2 zmieściliśmy 3 pokoje, kuchnię i łazienkę.

Dom Grodzisk Mazowiecki
Dom Grodzisk MazowieckiSprawdź nasz projekt

Projektowanie wnętrza domów jest dla nas bardzo ciekawym wyzwaniem w którym ze względu na duży metraż można zaszaleć. Wykorzystaliśmy tu wiele ciekawych rozwiązań i materiałów.

Projektowanie kuchni online – czy jest możliwe?

Projekt kuchni- cena w Warszawie i online

Oczywiście projektowanie kuchni jest jak najbardziej możliwe do wykonania całkowicie przez Internet. Projektowanie kuchni online niewiele różni się od tego standardowego – wszystkie rozmowy można odbyć poprzez wideokonferencję, łącznie z przedstawieniem projektantowi aranżowanego pomieszczenia. Projektant także może udać się samodzielnie na budowę, by projektowanie zaszło w bezpiecznych dla obu stron okolicznościach. Następnie wszelkie sugestie i pomysły mogą być przekazywana drogą mailową lub telefoniczną.

Co Klient otrzyma po zakończeniu projektu kuchni w zależności od wyboru pakietu?

Projekt kuchni? Cena będzie najlepsza w Machina Snu!

Po zakończeniu projektu otrzymasz od nas komplet dokumentów, które pozwolą na zrealizowanie projektu z dowolnym wykonawcą. W szczególności są to:

 

 • projekt funkcjonalny w każdym pakiecie,
 • wizualizacje 3d,
 • wytyczne do elektryki i hydrauliki,
 • specyfikację produktów użytych w projekcie z cenami i adresami sklepów (pakiet PLUS),
 • projekt techniczny dla wykonawców (pakiet Kompleksowy), w tym projekt podłogi, układy ścian, podwieszanych sufitów, zabudowy meblowej itp.

Ceny projektów wnętrz

Projektowanie wnętrz cennik
Projektowanie cennikSprawdź nasze ceny

Sprawdź jakie elementy składają się na koszt projektu. Na stronie znajdziesz praktyczne wskazówki w jaki sposób negocjować i obniżyć ceny.

Projekt mieszkania cena
Mieszkanie- projektIle kosztuje?

Postanowiliśmy stworzyć mały poradnik na temat cen projektów mieszkań w zależności od ich metrażu. Sprawdź ile będzie kosztował projekt Twojego mieszkania.

Architekt wnętrz cena
Architekt- cenaZobacz ile kosztuje

Jeśli jesteś zainteresowany jaki jest koszt architekta, to ten artykuł jest dla Ciebie. Znajdziesz w nim informacje o aktualnych cenach oraz sposobach współpracy.

FAQ

Projektowanie kuchni cena