HOME STAGING WARSZAWA

zasady współpracy

Home Staging to technika marketingowa polegająca na takim zaprezentowaniu mieszkania, aby spodobało się potencjalnym kupującym. Nie stosujemy żadnych nieuczciwych sztuczek, jedynie proste zabiegi marketingowe. Ich celem jest uwypuklenie wszystkich zalet nieruchomości, tak aby nabywca wyobraził sobie siebie mieszkającego w tym miejscu.

Podjąłeś decyzję o sprzedaży mieszkania, ale Twoje działania nie przynoszą oczekiwanego skutku i nie doprowadziły Cię do sfinalizowania transakcji? Zachęcamy do skontaktowania się z nami. Dzięki naszym prostym i zdroworozsądkowym działaniom uda Ci się szybko sprzedać własna nieruchomość.

Działamy na terenie województwa mazowieckiego: Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Piaseczno, Milanówek, Podkowa Leśna, Komorów, Otrębusy, Piastów, Brwinów, Błonie, Nadarzyn, Nowa Wieś, Ożarów Mazowiecki, Michałowice, Magdalenka, Konstancin Jeziorna, Janki, Sękocin Nowy, Kanie i okolice.

Home Staging Konsultacje

Home Staging spotkanie konsultacje sprzedaż mieszkania

SPOTKANIE- KONSULTACJE

Spotkanie odbywa się w nieruchomości, która ma zostać poddana przemianie. Spotkanie ma na celu ustalenie mocnych i słabych stron nieruchomości. Oceniamy funkcjonalność poszczególnych pomieszczeń oraz ich spójność stylistyczną. Zastanowimy się również nad ustaleniem grupy docelowej sprzedaży mieszkania. Po spotkaniu Klient otrzymuje raport opisujący zalecane zmiany w mieszkaniu.


Home Staging Wycena

Home Staging kosztorys usługi budżet obliczenie wydatków

SPOTKANIE- WSTĘP DO METAMORFOZY

Kolejny etap rozpoczynamy od ustalenia zakresu zmian, a także wysokości budżetu, jakim dysponuje inwestor.


Home staging Realizacja

Home Staging,realizacja usługi,rozmowa projektanta z wykonawcą,ustalenie zakresu prac

REALIZACJA Metamorfozy

Dużą część prac możemy wykonać wspólnie z inwestorami lub zatrudnić fachowców. Części mebli możemy własnoręcznie nadać wygląd bardziej atrakcyjny. Metamorfoza mebli jest zawsze tańsza niż zakup nowych elementów wystroju. Na tym etapie zajmiemy się nadzorem nad wykonywanymi pracami, zakupimy wszystkie niezbędne materiały wykończeniowe i artykuły dekoracyjne. Mieszkanie zostanie przygotowane do profesjonalnej sesji fotograficznej.


Sesja

Home Staging,sesja fotograficzna, dziewczyna fotograf robi zdjęcie

SESJA FOTOGRAFICZNA

Profesjonalny fotograf wykona sesję zdjęciową zmienionego mieszkania. Opracowane fotografie można wykorzystać do oferty rynkowej.

Home Staging_duży dekor_global-swirl-górny

cel bez planu jest jedynie życzeniem

Home Staging_duży dekor_global-swirl-dolny

cel bez planu jest jedynie życzeniem

Ilu kupujących nie widzi potencjału nieruchomości
80%
Ilu klientów szuka mieszkań w internecie
95%
Home Staging umożliwia skrócenie czasu sprzedaży
40%
Home Staging skutkuje zwiększeniem ceny sprzedaży
10%
W tym czasie
0 sekundy
nieruchomość wzbudza lub nie zainteresowanie w kupującym
W tym czasie
0 sekund
kupujący podejmuje decyzję o kupnie nieruchomości

10 RZECZY, O KTÓRYCH MUSISZ PAMIĘTAĆ

 • SPAWDŹ STAN NA ZEWNĄTRZ

  Mieszkanie na zewnątrz musi prezentować się równie dobrze jak w środku. Obraz powinien mówić potencjalnym nabywcom:" zapraszam, wejdź do środka". Dlatego zadbaj aby na klatce schodowej było schludnie i czysto.

 • DOMOWE ZWIERZĘTA POD KONTROLĄ

  Ogranicz swobodę zwierzą na czas prezentacji mieszkania. Wielu osobą przeszkadza ich obecność, a zwłaszcza ich zapach. Po co zniechęcać na samym wstępie?

 • POSPRZĄTAJ MIESZKANIE

  Spakuj lub wyrzuć wszystko czego nie używasz na co dzień. Jeżeli kupujący zobaczy pomieszczenie zastawione rupieciami, na pewno nie wyobrazi sobie, że mógłby w nim zamieszkać.

 • OKREŚL PRZEZNACZENIE KAŻDEGO POMIESZCZENIA

  Sprzedajesz styl życia. Kupujący chce wiedzieć gdzie będzie odpoczywać, jeść obiad, uczyć się, pracować czy bawić.

 • ZRÓB TO SAM

  Dokończ wszystkie prace, które mogą świadczyć, że w mieszkaniu jest dużo poważnych niedoróbek.

 • ODPOWIEDNIE OŚWIETLENIE

  Jeśli jest to konieczne, wymień żarówki na mocniejsze oraz zainwestuj w nowe żyrandole i abażury. Dobrze doświetlone pomieszczenia wydają się bardziej przestronne i czyste.

 • ZADBAJ O DODATKI

  Nie zapominaj o roślinach, świeżych kwiatach i subtelnych zapachach. Używaj luster, aby zmaksymalizować dostępne światło. Dodatki w tym samym kolorze i charakterze pozwolą zachować spójność mieszkania.

 • ZNEUTRALIZUJ

  Stonowane kolory sprawią, że pomieszczenia będą wydawać się większe i bardziej zadbane. Intensywne kolory używaj oszczędnie, na zasadzie dodatków, które będą charakterystyczne dla całego mieszkania.

 • ODPERSONALIZUJ

  Pozbądź się rodzinnych fotografii i dziecięcych rysunków. Pozwól nabywcy skoncentrować się na samej nieruchomości. Niech poczuje się jak u siebie.

 • WYCZYŚĆ

  Zrób to do skutku, tak jak nigdy przedtem. Nikt nie chce mieszkać w czyimś brudzie. Na czas sprzedaży mieszkania ustal z domownikami regularne dyżury.

Ceny projektów wnętrz

Projektowanie wnętrz cennik
Projektowanie cennikSprawdź nasze ceny

Sprawdź jakie elementy składają się na koszt projektu. Na stronie znajdziesz praktyczne wskazówki w jaki sposób negocjować i obniżyć ceny.

Projekt mieszkania cena
Mieszkanie- projektIle kosztuje?

Postanowiliśmy stworzyć mały poradnik na temat cen projektów mieszkań w zależności od ich metrażu. Sprawdź ile będzie kosztował projekt Twojego mieszkania.

Architekt wnętrz cena
Architekt- cenaZobacz ile kosztuje

Jeśli jesteś zainteresowany jaki jest koszt architekta, to ten artykuł jest dla Ciebie. Znajdziesz w nim informacje o aktualnych cenach oraz sposobach współpracy.

Home Staging Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Milanówek,  Piaseczno, Podkowa Leśna, Komorów, Otrębusy, Piastów, Brwinów, Błonie, Nadarzyn, Nowa Wieś, Ożarów Mazowiecki, Michałowice, Magdalenka, Konstancin Jeziorna, Janki, Sękocin Nowy, Kanie i okolice.