Architekt wnętrz Warszawa

Studio Projektowe Machina Snu

W obecnych czasach nie pragniemy niczego więcej niż ciepłego, przyjaznego domu, w którym czujemy się bezpiecznie. To właśnie architekt wnętrz Warszawa jest w stanie pomóc uzyskać taki efekt. Szczególnie jeśli zależy nam również na oszczędnościach – studio projektowe Machina Snu wraz ze swoimi specjalistami w dziedzinie aranżacji wnętrz pomaga nie tylko projektować, ale także płacić za materiały i meble mniej. Dzięki architektowi możesz uniknąć wielu kosztownych błędów i poprawek. Co jeszcze zyskasz, korzystając z pomocy naszego biura? Zapraszamy do lektury naszego wpisu.

Każdy z profesjonalistów pracujących w naszym studio jest w stanie zaprojektować zarówno dom, mieszkanie, jak i samo biuro, sypialnię, wyłącznie łazienkę czy też kuchnię. Dobry architekt wnętrz Warszawa charakteryzuje się przede wszystkim tym, jak pomysłowo i funkcjonalnie zaaranżuje pojedyncze pomieszczenie. Aby nasi klienci przekonali się do pracy z nami, proponujemy, by zaczęli od najważniejszych pomieszczeń w domu. Oferujemy kompleksowe projektowanie łazienek, kuchni, ponieważ są to miejsca, gdzie najbardziej zależy nam na estetyce i funkcjonalności. Nasi architekci wnętrz Warszawa mogą poszczycić się bardzo rozbudowanym portfolio. Wszystkie nasze realizacje, pomysły i codzienne projekty znajdziesz na stronie: Realizacje Machina Snu.

Dlaczego warto zatrudnić architekta wnętrz?

Bardzo często remont już sam w sobie niesie za sobą spore koszty, dlatego architekt wnętrz Warszawa wydaje się nam niepotrzebnym, dużym wydatkiem. Jednak z perspektywy czasu możemy stwierdzić jedno – nasi klienci, wybierając nasze studio projektowe, mogą zaoszczędzić sporo pieniędzy, czasu i… nerwów. Dotyczy to przede wszystkim tak dużego i drogiego miasta, jakim jest Warszawa. Za sprawą pracy z architektem przebieg remontu będzie znacznie szybszy tak jak i zakupy oraz komunikacja z fachowcami. Zdajemy sobie sprawę z tego, że samo kupno domu lub mieszkania jest dużą inwestycją, dlatego też oferujemy konkurencyjne cenowo usługi.
Praca z każdym z naszych projektantów zawsze przebiega bezproblemowo. Na każdym etapie aranżacji klient jest informowany o zmianach i w stałym kontakcie z architektem. Wszystko jest zorganizowane zgodnie z polskim prawem, w relacjach opartych na umowie i zaufaniu. Nasi inwestorzy zawsze są zadowoleni z naszych projektów, które dumnie prezentujemy na naszej stronie internetowej i Social Mediach, co dokładniej opiszemy poniżej.
Dlaczego jeszcze warto współpracować z biurem projektowym Machina Snu? Przede wszystkim dlatego, że znamy się na trendach i wiemy, jak zaaranżować modne, oryginalne wnętrze. Specjaliści w naszym studio stale się kształcą w tym kierunku, śledzą trendy i wiedza, jak ważny jest teraz dom. To oaza spokoju, komfortu i miękkości. Jeśli chcesz przekonać się, czy potrzebujesz naszej pomocy, możesz skorzystać z bezpłatnej, niezobowiązującej wyceny dzięki stronie Kontakt Machina Snu. W ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Tobą, po czym przygotujemy indywidualną, skrojoną na Twoje potrzeby ofertę. Dzięki nam przekonasz się, że Warszawa architekt wnętrz nie musi być tak kosztowny, biorąc pod uwagę inne wydatki.

Ceny architekta wnętrz w Warszawie

Podstawowy


190 zł

netto za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkania z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców

2 wizyty nadzoru na budowie


Zapytaj o ofertę !Najtańsza cena

Plus


215 zł

netto za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkania z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców

2 wizyty nadzoru na budowie


Zapytaj o ofertę !Optymalna cena

Kompleksowy


270 zł

netto za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkania z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców

2 wizyty nadzoru na budowie


Zapytaj o ofertę !Najlepsza cena

Architekt wnętrz Warszawa wcale nie musi być tak drogi, jak nam zazwyczaj się wydaje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy trzy pakiety, dzięki którym zaoszczędzą oni czas, pieniądze i nerwy. Pakiet Podstawowy obejmuje w dużej mierze inwentaryzację pomieszczenia, spotkanie z architektem wnętrz, propozycje trzech funkcjonalnych układów, określenie punktów elektrycznych i hydraulicznych, moodboard, czyli planszę z kolorami, teksturami i przykładami wyposażenia pomieszczenia oraz wizualizację projektu 3D. Oczywiście każdy etap to ścisła współpraca i stały kontakt, jednak w pakiecie PLUS inwestor otrzymuje także specyfikację produktową z cenami, a także listę adresów sklepów wraz z produktami. Pakiet Kompleksowy to najbardziej kompletna wersja, ściągająca z barków naszego klienta wszystkie kwestie związane z aranżacją. Oprócz wszystkich opcji z Podstawowego i PLUS zawiera także nadzór architekta wnętrz nad pracami na budowie obejmujący 3 wizyty oraz dokumentację techniczną dla wykonawców.

Jak pracują architektci wnętrz w Warszawie?

 • Wybór pracowni projektowej

  Decyzja z którą pracownią projektową chcesz pracować

 • Ustalenie zakresu usług

  Wybór usług projektanta

 • Umowa, harmonogram, inwentaryzacja

  Podpisanie umowy i ustalenie harmonogramu prac, pomiary pomieszczeń

 • Wymagania Klienta

  Ustalenie szczegółowych wymagań Klienta

 • Propozycja układu funkcjonalnego

  Przedstawienie propozycji przez projektanta

 • Inspiracje wnętrz

  Wybór stylu w aranżacji wnętrz

 • Wizualizacje 3d

  Propozycja aranżacji wnętrz w formie wizualizacji fotorealistycznych

 • Dokumentacja techniczna

  Przygotowanie dokumentacji technicznej inwestycji

 • Nadzór wykonawczy, obsługa remontu

  Kontrola wykonawców, zakupy, obsługa logistyki remontu

Warszawa architekt wnętrz to hasła, które stoją obok siebie nieprzypadkowo. Otóż to w mieście Warszawa najchętniej i najczęściej wybiera się usługi projektanta. Dlaczego? Ponieważ projektowanie wnętrz z profesjonalistami, takimi, jak w naszym biurze projektowym to sama przyjemność. W pierwszej kolejności należy wybrać architekta, z którym chcemy współpracować. Następnie świetnym rozwiązaniem będzie wspólne ustalenie zakresu pracy – czy klient ma ochotę, by architekt wnętrz Warszawa podjął się wyłącznie aranżacji, by tez kompleksowo obsługiwał projekt całej inwestycji. Można również wybrać projektowanie kuchni – to jedno z najczęściej projektowanych pomieszczeń, zaraz po łazience i salonie. Kolejne etapy to podpisanie umowy i ustalenie harmonogramu prac, pomiary pomieszczeń, ustalenie szczegółowych wymagań Klienta, przedstawienie propozycji układu funkcjonalnego przez projektanta. Następnie dokonuje się wyboru stylu w aranżacji wnętrz i propozycji aranżacji wnętrz w formie wizualizacji fotorealistycznych. Przygotowanie dokumentacji technicznej inwestycji oraz kontrola wykonawców, zakupy, obsługa logistyki remontu to zakres prac dotyczący najbardziej opłacalnego, kompleksowego pakietu. Oczywiście architekci wnętrz Warszawa z naszego studia projektowego Machina Snu, na każdym etapie remontu są w stałym kontakcie z naszymi klientami. Są też otwarci na propozycje i zmiany, wszędzie tam, gdzie da się je jeszcze wprowadzić. Warto także podkreślić, że nasze biuro projektowe zajmuje się również taką dziedziną jak renowacja mebli.

Co jest efektem pracy architekta wnętrz?

Architekci Wnętrz Warszawa
Architekt Wnętrz Warszawa
Warszawa Architekt Wnętrz

Wiemy, jak pracuje się z architektem, jakie są jego zadania, ile kosztuje architekt wnętrz, zatem musimy także dokładnie ustalić, co klient otrzymuje po takiej współpracy. Na piękne wnętrza składa się kilka etapów i prac do wykonania. Poszczególne z nich wymienimy i szczegółowo opiszemy, tak by każdy gość naszej strony wiedział, jak bardzo cenimy sobie jakość naszych realizacji. Wszystkie etapy pracy znajdują się w zakresie pakietu kompleksowego.


Inwentaryzacja

rzut mieszkania

Każdy nasz klient w usłudze projektowania otrzymuje rzut mieszkania, czyli dokładne pomiary jego elementów. Dzięki niemu nie tylko architekt wnętrz Warszawa może sprawniej wykonać aranżację, ale przydaje się to również wykonawcom i samemu inwestorowi.


Układy funkcjonalne

czyli plan mieszkania

Nasi Klienci w każdym z pakietów (w tym w kompleksowym) otrzymują 3 propozycje układów funkcjonalnych. Układ funkcjonalny to plan mieszkania, domu czy poszczególnych pomieszczeń, na którym pokazane są elementy wyposażenia przestrzeni. Pomaga on dokładnie zagospodarować daną przestrzeń z uwzględnieniem ścianek działowych, a nawet węzłów sanitarnych.


Moodboard

czyli zbiór nastrojów

Moodboard to tablica, na której znajdują się wszystkie skojarzenia związane z klimatem danego pomieszczenia. To różnego rodzaju zdjęcia, fragmenty tkanin, wzorniki, a także np. elementy mebli, takie jak klamki i uchwyty. Moodboard jest stale uzupełniany i zabierany na każde spotkanie z klientem, który również może go uzupełniać.


Wizualizacja 3D

fotorealistyczny obraz projektu

Wizualizacja mieszkania 3D jest najważniejszym elementem w całej pracy architekta wnętrz. Dzięki niej Klient może zobaczyć, jaką formę przybrała nasza propozycja, a także ocenić, czy propozycja ta jest zgodna z jego wyobrażeniami i oczekiwaniami. Stanowi późniejszą podstawę w pracach remontowych, a także pamiątkę metamorfozy mieszkania, domu, poszczególnego pomieszczenia.


Specyfikacja produktowa

oraz lista adresowa sklepów

Nic tak nie ułatwia zakupów, jak szczegółowa lista tego, co mamy kupić. W naszym biurze projektowym sporządzamy taką listę i specyfikację produktową w pakiecie kompleksowym tak, by inwestor mógł w szybki sposób odnaleźć elementy aranżacji. Dysponujemy także listą sklepów wraz ze zniżkami dla naszych klientów.


Dokumentacja techniczna

dla wykonawców

Wiemy jak często może dojść do pomyłek i niedomówień podczas komunikacji z fachowcami. Dlatego też w pakiecie kompleksowym każdy nasz architekt wnętrz Warszawa jest w stanie sporządzić szczegółową dokumentację dla wykonawców. Znacznie skraca to proces remontu i minimalizuje ryzyko wystąpienia ewentualnych błędów.

Ceny projektów wnętrz

Projektowanie wnętrz cennik
Projektowanie cennikSprawdź nasze ceny

Sprawdź jakie elementy składają się na koszt projektu. Na stronie znajdziesz praktyczne wskazówki w jaki sposób negocjować i obniżyć ceny.

Projekt mieszkania cena
Mieszkanie- projektIle kosztuje?

Postanowiliśmy stworzyć mały poradnik na temat cen projektów mieszkań w zależności od ich metrażu. Sprawdź ile będzie kosztował projekt Twojego mieszkania.

Architekt wnętrz cena
Architekt- cenaZobacz ile kosztuje

Jeśli jesteś zainteresowany jaki jest koszt architekta, to ten artykuł jest dla Ciebie. Znajdziesz w nim informacje o aktualnych cenach oraz sposobach współpracy.

Warszawa Architekt Wnętrz

FAQ- Machina Snu