Projektowanie wnętrz Grodzisk Mazowiecki

Biuro projektowe Grodzisk Mazowiecki

Udostępnij

Piękne przestrzenie w domach mają na celu zachwycać mieszkańców, a także być funkcjonalne. Wykonujemy projekty wnętrz online, ale zajmujemy się też projektowaniem wnętrz w Grodzisku Mazowieckim, tak aby nie tylko doskonale się prezentowały, ale przede wszystkim, aby ułatwiały życie domowników. Jako profesjonalni projektanci z biura projektowania wnętrz Machina Snu, podejmujemy się renowacji mebli, analizy przestrzeni, a także jej aranżacji. Postaw na solidne i rzetelne wykonanie, które z całą pewnością będzie podobało się zarówno domownikom, jak i wszystkim Twoim gościom.

Architekt wnętrz Grodzisk Mazowiecki

Architekt Wnętrz Grodzisk Mazowiecki

Zadbaj o to, aby Twoje mieszkanie – salon, sypialnia, korytarz i wszystkie inne przestrzenie wywoływały piorunujące wrażenie. Postaw na nasze biuro projektowe operujące/ działające w Grodzisku Mazowieckim, na które możesz liczyć ze względu na to, że zlecone nam prace wykonujemy solidnie i na czas. Poszukujesz inspiracji? Zastanawiasz się, jak urządzić swoje mieszkanie? Właśnie w takich chwilach warto postawić na profesjonalne projektowanie wnętrz. Grodzisk Mazowiecki to miasto, w którym nasze biuro wykonuje naprawdę przepiękne aranżacje oraz renowacje mebli.

Rzetelne biuro projektowe Grodzisk Mazowiecki

Biuro Projektowe Grodzisk Mazowiecki

Wybierz właśnie nasz zespół - Machina Snu, gdzie projektanci dokładają wszelkich starań, aby spełnić Twoje marzenia o pięknym domu. Marzy Ci się renowacja mebli, a może bardziej kompleksowa zmiana aranżacji? Chętnie podejmiemy każde postawione nam wyzwanie. Musisz tylko zaufać naszemu doświadczeniu.

Machina Snu- Realizacje

Dom Grodzisk Mazowiecki
Dom Grodzisk MazowieckiZobacz  nasz projekt

Przestrzeń domu została podzielona w taki sposób aby pięcioosobowa rodzina, mogła komfortowo funkcjonować. Dolny poziom domu zaplanowano jako powierzchnia dla wszystkich. Olbrzymia, otwarta przestrzeń, zachęca do wspólnego spotykania się, spędzania razem czasu

Mieszkanie Warszawa Gocław
Mieszkanie Warszawa GocławSprawdź naszą aranżację

W tym mieszkaniu, właściciele całkowicie nam zaufali. Rzadko spotyka się ludzi tak odważnych w kwestii wyboru kolorystyki mieszkania. Zobaczcie co z tego wyszło 🙂

Dom Pruszków
Dom PruszkówNowoczesna przestrzeń

Naturalne faktury kamienia i drewna oraz wysoki salon, czynią ten dom oazą spokoju. Nasi Klienci oczekiwali spełnienia swoich marzeń- zobacz jak udało nam się zrealizować ten projekt. 

Projektowanie Wnętrz Cennik - Grodzisk Mazowiecki

Podstawowy


80 zł

netto za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkania z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców

3 wizyty nadzoru na budowie


Zapytaj o ofertę !Najtańsza cena

Plus


100 zł

netto za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkania z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców

3 wizyty nadzoru na budowie


Zapytaj o ofertę !Optymalna cena

Kompleksowy


130 zł

netto za m2

Inwentaryzacja pomieszczeń

Spotkania z projektantem

3 warianty układu funkcjonalnego

Punkty hydrauliczne i elektryczne

Moodboard

Wizualizacje 3D

specyfikacja produktowa z cenami

Adresy sklepów z produktami

dokumentacja techniczna dla wykonawców

3 wizyty nadzoru na budowie


Zapytaj o ofertę !Najlepsza cena

Pakiet Podstawowy, jak każdy następny, w swojej cenie zawiera inwentaryzację pomieszczenia, spotkanie z projektantem, 3 warianty układu funkcjonalnego, określenie punktów elektrycznych i hydraulicznych, moodboard(czyli tablicę inspiracyjną ze zdjęciami, fakturami, kolorami i wyposażeniem), oraz wizualizację projektu 3D. Pakiet PLUS ma w swoim składzie również specyfikację produktową z cenami, a także przygotowaną listę adresów sklepów z produktami. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz czas i pieniądze, ponieważ projektanci za sprawą swojego doświadczenia, wiedzą gdzie można taniej kupić meble i dodatki.  Pakiet Kompleksowy zawiera wszystkie poprzednie opcje i dodatkowo: dokumentację techniczną dla wykonawców oraz trzy wizyty nadzoru autorskiego na budowie. Wszystko to sprawia, że wykonawcy wykonają swoje prace zgodnie z wymarzonym przez Klienta projektem.

Przygotowaliśmy zbiór informacji w jaki sposób wyceniane jest zlecenie dla projektanta. Sprawdź naszą stronę:  Projektowanie Wnętrz Cennik na której znajdziesz również porady jak obniżyć koszt projektu. Oczywiście zależy on również od powierzchni pomieszczeń- im jest ona większa, tym koszt jednostkowy m2 jest niższy. Zobacz jak metraż ma wpływ na ostateczną kwotę w naszym artykule na blogu: Projekt mieszkania cena.

Ceny projektów wnętrz

Projektowanie wnętrz cennik
Projektowanie cennikSprawdź nasze ceny

Cena projektów wnętrz zależy od wielu parametrów. Najważniejszym jest metraż, ale ogromne znaczenie ma też zakres zlecenia dla biura projektowego. Sprawdź jakie elementy składają się na ostateczną cenę. Na stronie znajdziesz praktyczne wskazówki w jaki sposób negocjować i obniżyć cenę projektu. Dodatkowo zobaczysz ile kosztuje projekt mieszkania, domu czy pojedynczych pomieszczeń.

Projektant wnętrz cena
Projektant wnętrz cenaZobacz ile kosztuje

Jeśli jesteś zainteresowany ile kosztuje projektant wnętrz, to ten artykuł jest dla Ciebie. Znajdziesz w nim informacje o aktualnych cenach projektanta, składowych kosztów oraz sposób współpracy i rozliczeń z architektem wnętrz. Dodatkowo podsumowaliśmy jakie produkty otrzymasz po zakończeniu projektu.

Projekt mieszkania cena
Projekt mieszkania cenaIle kosztuje projekt mieszkania?
Prace remontowe wymagają starannego zaplanowania, czasu, odpowiedniego nakładu finansowego, a także wiedzy. Z tym ostatnim aspektem doskonale radzą sobie specjaliści, stąd też postanowiliśmy stworzyć mały poradnik na temat ceny projektów mieszkań w zależności od metrażu, zasad projektowania i pokonania wyzwań remontowych.
 • Wybór pracowni projektowej

  Decyzja z którą pracownią projektową chcesz pracować

 • Ustalenie zakresu usług

  Wybór usług projektanta wnętrz

 • Umowa, harmonogram, inwentaryzacja

  Podpisanie umowy i ustalenie harmonogramu prac, pomiary pomieszczeń

 • Wymagania Klienta

  Ustalenie szczegółowych wymagań Klienta

 • Propozycja układu funkcjonalnego

  Przedstawienie propozycji przez projektanta wnętrz

 • Inspiracje wnętrz

  Wybór stylu w aranżacji wnętrz

 • Wizualizacje 3d

  Propozycja aranżacji wnętrz w formie wizualizacji fotorealistycznych

 • Dokumentacja techniczna

  Przygotowanie dokumentacji technicznej inwestycji

 • Nadzór wykonawczy, obsługa remontu

  Kontrola wykonawców, zakupy, obsługa logistyki remontu

Zawsze jesteśmy do ich dyspozycji i cenimy sobie rozmowy na każdym etapie, by jak najlepiej zrealizować marzenia naszych Klientów. W pierwszej kolejności podczas rozmowy telefonicznej, spotkania w biurze lub w każdym dogodnym dla Klienta miejscu, projektant poznaje potrzeby i gusta Klienta. Następnie tworzone są 3 przykłady układów funkcjonalnych, spośród których Klient wybiera swój najlepszy lub łączy cechy trzech w jedno. Następnie projektant tworzy moodboard, czyli zestaw zdjęć wybranych z Klientem, które pokazują wymarzony kierunek i styl aranżacji wnętrz. Kolejny krok to stworzenie wizualizacji 3D projektu i realistycznych panoram 360 stopni, dzięki którym nie trzeba sobie wyobrażać pomieszczeń, tylko można zobaczyć efekt prac z projektantem. W pakiecie PLUS, do którego wyboru zachęcamy, powstaje szczegółowa lista zakupowa wraz z adresami sklepów i cenami produktów użytych w projekcie. Jest to niebagatelna pomoc w zrealizowaniu projektu, ponieważ pozwala Klientowi oszczędzić czas na szukanie produktów i pieniądze(często zaproponowane ceny uwzględniają rabat projektanta). W kolejnym kroku, przy wyborze pakietu Kompleksowy, przygotowywana jest szczegółowa dokumentacja techniczna dla wykonawców, żeby określić sposób wykonania elementów projektu. Dobrym pomysłem jest skorzystanie z nadzoru autorskiego w ramach którego projektant skontroluje zgodność wykonanych prac z projektem.

Machina Snu- Biuro Projektowe

Aranżacja i Projektowanie Wnętrz Online
Projektowanie wnętrz onlineZobacz jak pracujemy

Aranżacja i projektowanie wnętrz z naszym biurem projektowym, to prawdziwa przyjemność. Stworzymy dla Ciebie unikalny projekt który spełni Twoje oczekiwania estetyczne jak i funkcjonalne. Dzięki dokładnej analizie wymagań tworzymy rozwiązania, które są dostosowane do Twojego trybu życia. Na stronie opisujemy sposób współpracy z naszymi Klientami. Współpracę podzieliliśmy na etapy projektowania wnętrz, z których każdy jest ważny żeby spełnić marzenia naszych Klientów.

Projekt łazienki cena
Projekt łazienki cenaIle kosztuje projekt łazienki

Biuro projektowe Machina Snu wykonuje również projekty łazienek. Są to pomieszczenia, w których kluczowa jest funkcjonalność, jednak dzięki wyjątkowym materiałom i aranżacji naszych projektantów powstają piękne i unikalne wnętrza. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Sprawdź ile kosztuje projekt łazienki i dlaczego warto z nami współpracować.

Projekt kuchni cena
Projekt kuchni cenaIle kosztuje projekt kuchni

Dobrze zaprojektowana kuchnia, to rzecz niezbędna w każdym domu. W cenie projektu zaproponujemy Ci 3 koncepcje Twojej kuchni z których wybierzesz najlepsze dla Ciebie rozwiązania. Przygotujemy również realistyczne wizualizacje 3D i panoramę 360, dzięki którym zobaczysz swoją kuchnię już na etapie projektowania. Zobacz jaki jest koszt projektu.

Profesjonalna Renowacja Mebli Grodzisk Mazowiecki

Renowacja Mebli Grodzisk Mazowiecki

Nasz architekt wnętrz wykonuje cały wachlarz usług! Właśnie u nas możesz liczyć na renowację mebli. Ich odmalowanie, a także odnowienie mebli może poprawić wygląd pomieszczeń w Twoim mieszkaniu. Zobacz, jak zniszczone elementy wyposażenia, dzięki profesjonalnemu podejściu naszego architekta w Grodzisku Mazowieckim, zyskują drugie życie. Nierzadko renowacja mebli jest bardziej opłacalna od kupowania nowych szafek, półek czy komód(zobacz: Renowacja Mebli Cennik )! Szczególnie jeśli zdecydujesz się na wykonanie tej usługi w naszym biurze.

Machina Snu- Renowacja Mebli

Renowacja Witryny
Renowacja WitrynyNowe życie mebla

Nasza Klientka znalazła starą witrynę na jednym z portali ogłoszeniowych. Jej stan techniczny był całkiem dobry, jednak lata użytkowania odbiły na niej swoje piętno. Nowa właścicielka od początku miała swoją wizję na renowację: od koloru, poprzez wygląd wnętrza na gałeczkach skończywszy. Zrealizowaliśmy ją w stu procentach !

Renowacja Mebli w Sypailni
Renowacja SypialniSprawdź Efekt Renowacji

W aranżowanym mieszkaniu właściciele całkowicie nam zaufali i dali wolną rękę. Zależało im na stworzeniu oryginalnego i spokojnego wnętrza. W części sypialnianej poddaliśmy renowacji łóżko wraz z szafkami nocnymi, stare dębowe biurko i krzesło. Dodatkowo wykonaliśmy ścianę z desek oraz kinkiety.

Renowacja mebli kuchennych
Renowacja KuchniZobacz nasz projekt
Jesteśmy absolutnymi zwolennikami wszelkich akcji charytatywnych i zawsze, w ramach naszych możliwości wspomagamy ludzi w potrzebie. Podjęte działania pomagają nie tylko tym, do których są skierowane, ale również nam samym. Wzbudzają poczucie własnej wartości, uwrażliwiają na potrzeby innych, uczą empatii, a przede wszystkim tego, że wspólnie możemy zdziałać więcej!!! Nam udało się pomóc- metamorfoza kuchni za przysłowiową złotówkę wyszła całkiem, całkiem.

FAQ

Projektowanie Wnętrz Grodzisk Mazowiecki

Prowadzimy projekty online w całej Polsce, natomiast województwo Mazowieckie i Grodzisk Mazowiecki są przez nas preferowane. Nasze biuro projektowe jest  ok. 15 km od Grodziska, dzięki czemu nie istnieją koszty związane z dojazdami projektanta na budowę czy remont. Poza tym bardzo dobrze znamy lokalny rynek i wykonawców, co ma niebagatelne znaczenie w jakości świadczonych przez nas usług.