Ganek i Szatnia Grodzisk Mazowiecki

Dzięki dużej powierzchni domu mogliśmy sobie pozwolić na aranżację sporego ganku oraz przynależącej do niego szatni. W projekcie zastosowaliśmy praktyczne rozwiązania, które docenią domownicy oraz ich goście. Podczas planowania przestrzeni nie zapomnieliśmy również o wystroju pomieszczenia, który uzupełniają wiszące zdjęcia, rośliny oraz eleganckie lampy. Drzwi wejściowe w kolorze niebieskim już od progu zainteresują swoją oryginalną barwą. Podobną kolorystykę spotkamy w salonie w postaci ścianki oraz zasłon.

Ganek jako wizytówka domu

Dom w Grodzisku Mazowieckim to projekt łączący piękny wystrój pomieszczeń oraz rozwiązania dopasowane do dużej rodziny. Sporą uwagę poświęciliśmy gankowi, ponieważ to pierwszy element zauważany przez gości. Dobrze urządzony ganek jest nie tylko wizytówką, ale także miłym zaskoczeniem po wejściu do domu. Warto wspomnieć, że wiele osób nie przywiązuje wagi do dekoracji pomieszczenia, jakim jest ganek. Większość osób skupia się na pięknym salonie i kuchni. Okazuje się jednak, że to bardzo ważny fragment domu, zwłaszcza dla miłośników tradycji. Wygląd każdego ganku możemy urozmaicić drobnymi dodatkami, dzięki czemu zyska atrakcyjny wygląd. Ganek stanie się przytulny dzięki zastosowaniu odpowiedniego oświetlenia. Obok ganku umieściliśmy sporej wielkości garderobę, która pomieści okrycia wierzchnie członków rodziny oraz ich gości.

Wyposażenie i materiały użyte w projekcie ganku

Praktyczne rozwiązania na ganku

Praktyczne rozwiązania w ganku  Grodzisk Mazowiecki

Po wejściu do domu ukażą się nam duże przeszklone drzwi do garderoby. Model od firmy Gary Woodracker odbijając światło, optycznie powiększy pomieszczenie. Metalowa konstrukcja będzie natomiast elegancka i wytrzymała. W razie potrzeby przy drzwiach można dokonać szybkich poprawek makijażu czy zwyczajnie przejrzeć się w nich. Jako główne oświetlenie wykorzystaliśmy plafon Dione firmy PAWBOL, który jest bardzo subtelny. W roli dodatkowego oświetlenia świetnie sprawdziła się lampa wisząca Anza od firmy BELIANI. Złoty kolor lampy pasuje to stylu glamour, a dodatkowo jest dekoracją pomieszczenia. Na podłodze zdecydowaliśmy się na wzorzyste płytki Rodin od firmy PORCELANOSA. Matowo wykończone i gładkie płytki są wykonane z dbałością o każdy szczegół. Będą również odporne na różnego rodzaju uszkodzenia i zabrudzenia. Oryginalne wzornictwo płytek inspirowane hiszpańskimi markami pozwoli ukazać kreatywność już od progu domu.

Szatnia

Szatnia Grodzisk Mazowiecki

W dużym domu świetnym rozwiązaniem jest szatnia na okrycia wierzchnie. W domu w Grodzisku Mazowieckim wykorzystaliśmy pojemną szafę w kolorze czarno-brązowym od firmy IKEA PAX. Jako oświetlenie wykorzystaliśmy subtelny plafon Dione w kolorze białym od firmy PAWBOL. Uzupełnieniem aranżacji są wzorzyste płytki, które wykorzystaliśmy również na ganku. Szatnia pozwoli zachować porządek, dzięki czemu unikniemy wiszących przy wejściu kurtek czy płaszczy. Wejście do domu nie będzie przytłoczone i zyskamy więcej cennej przestrzeni do przywitania gości czy ubrania się.

Wyposażenie i materiały użyte w projekcie szatni

Ceny projektów wnętrz

Projektowanie wnętrz cennik
Projektowanie cennikSprawdź nasze ceny

Sprawdź jakie elementy składają się na koszt projektu. Na stronie znajdziesz praktyczne wskazówki w jaki sposób negocjować i obniżyć ceny.

Projekt mieszkania cena
Mieszkanie- projektIle kosztuje?

Postanowiliśmy stworzyć mały poradnik na temat cen projektów mieszkań w zależności od ich metrażu. Sprawdź ile będzie kosztował projekt Twojego mieszkania.

Architekt wnętrz cena
Architekt- cenaZobacz ile kosztuje

Jeśli jesteś zainteresowany jaki jest koszt architekta, to ten artykuł jest dla Ciebie. Znajdziesz w nim informacje o aktualnych cenach oraz sposobach współpracy.

Galeria - Ganek i Szatnia- Grodzisk Mazowiecki