KONTAKT

Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie. Wspólna rozmowa pozwoli nam przedstawić różne formy współpracy, a Państwu podjąć świadomą decyzję o ewentualnym dalszym współdziałaniu.

Dobro Klienta jest zawsze najważniejsze. Dla naszych Klientów tworzymy wnętrza realne do realizacji, w założonym budżecie i funkcjonalności.

Nasze najważniejsze usługi to: projektowanie wnętrz, aranżacja wnętrz, lifting mieszkania, home staging i renowacja mebli. Działamy na terenie: Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Komorów, Podkowa Leśna, Nowa Wieś, Milanówek, Otrębusy, Piastów, Brwinów, Błonie, Ożarów Mazowiecki, Nadarzyn, Michałowice, Magdalenka, Konstancin Jeziorna, Piaseczno, Janki, Sękocin Nowy, Kanie i okolice Warszawy.

Kontakt Machina Snu

kilka słów o mnie

Wnętrza to moja pasja. Odkąd pamiętam zawsze brałam udział w remontach rodziców, dziadków, koleżanek, itd….. Sama też wielokrotnie remontowałam własne mieszkania- a było ich wiele :). Z biegiem czasu moja pasja i zainteresowanie przerodziły się w sposób na życie. Obecnie zajmuję się aranżowaniem wnętrz zawodowo. Tworzę projekty funkcjonalne, a zarazem nietypowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości Klienta. Potrzeby i oczekiwania Klienta stawiam na pierwszym miejscu, to on musi czuć się dobrze w nowym otoczeniu. Działam na terenie Warszawy i okolic, ale nie tylko. Zachodnie tereny regionu warszawskiego to mój docelowym kierunek, ale dojazd do innych regionów w pobliżu Warszawy nie stanowi problemu. Zapraszam do współpracy.


Kontakt bezpośredni

GSM. 881200667; info@machinasnu.pl


Podaj swój adres email
Image

to możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.

Image