Zapytaj o ofertę na renowację mebli

Aktualnie ze względu na ilość zleceń, renowację mebli wykonujemy tylko dla Klientów projektowania wnętrz. Zapraszamy do kontaktu z naszym studiem projektowym.

Renowacja mebli- profesjonalnie i szybko

Przygotujemy dla Ciebie ofertę na odnowienie Twoich mebli.
Podaj swój adres email

Renowacja mebli- sprawdź nas!

881 200 667

Nasze wartości

Uczciwość Współpraca Rzetelność

Szczerze polecam! Profesjonalny kontakt, rzetelnie wytłumaczony zakres prac, konkretna wycena. A najważniejsze - pięknie odnowiony mebel, wygląda fantastycznie!

Agata Z.

Renowacja Mebli- nasze realizacje

Sprawdź nasze realizacje te na poważnie i nie tylko. Przykłady odnowionych mebli znajdziesz na stronie Renowacja Mebli Warszawa.
Renowacja MebliZobacz jak pracujemy

Renowacja Mebli szacunkowe koszty

Sprawdź nasze szacunkowe ceny renowacji mebli.
Koszty renowacjiSprawdź

FAQ

Renowacja Mebli

Machina Snu- Meble

Renowacja Witryny
Renowacja WitrynyNowe życie mebla

Nasza Klientka znalazła starą witrynę na jednym z portali ogłoszeniowych. Jej stan techniczny był całkiem dobry, jednak lata użytkowania odbiły na niej swoje piętno. Nowa właścicielka od początku miała swoją wizję na renowację: od koloru, poprzez wygląd wnętrza na gałeczkach skończywszy. Zrealizowaliśmy ją w stu procentach !

Renowacja Mebli w Sypailni
Renowacja SypialniSprawdź Efekt Renowacji

W aranżowanym mieszkaniu właściciele całkowicie nam zaufali i dali wolną rękę. Zależało im na stworzeniu oryginalnego i spokojnego wnętrza. W części sypialnianej poddaliśmy renowacji łóżko wraz z szafkami nocnymi, stare dębowe biurko i krzesło. Dodatkowo wykonaliśmy ścianę z desek oraz kinkiety.

Renowacja mebli kuchennych
Renowacja KuchniZobacz nasz projekt
Jesteśmy absolutnymi zwolennikami wszelkich akcji charytatywnych i zawsze, w ramach naszych możliwości wspomagamy ludzi w potrzebie. Podjęte działania pomagają nie tylko tym, do których są skierowane, ale również nam samym. Wzbudzają poczucie własnej wartości, uwrażliwiają na potrzeby innych, uczą empatii, a przede wszystkim tego, że wspólnie możemy zdziałać więcej!!! Nam udało się pomóc- metamorfoza kuchni za przysłowiową złotówkę wyszła całkiem, całkiem.