Zapytaj o koszt renowacji mebli

Bez zobowiązań, odpowiemy w 24h

Renowacja mebli- profesjonalnie i szybko

Przygotujemy dla Ciebie wycenę odnowienia mebli.
Podaj swój adres email

Renowacja mebli- sprawdź nas!

881 200 667

Nasze wartości

Uczciwość Współpraca Rzetelność

Szczerze polecam! Profesjonalny kontakt, rzetelnie wytłumaczony zakres prac, konkretna wycena. A najważniejsze - pięknie odnowiony mebel, wygląda fantastycznie!

Agata Z.

Renowacja Mebli- nasze realizacje

Sprawdź nasze realizacje te na poważnie i nie tylko. Przykłady odnowionych mebli znajdziesz na stronie Renowacja Mebli.
Renowacja MebliZobacz jak pracujemy

Renowacja Mebli Cennik

Sprawdź nasze szacunkowe ceny renowacji mebli.
Renowacja Mebli CennikSprawdź

FAQ

Renowacja Mebli

Wszystko zależy od typu mebla oddanego do renowacji i zakresu prac jaki trzeba wykonać żeby przywrócić go do świetności. Renowacja to rękodzieło które trudno jest ująć w jednoznaczny cennik. Na stronie Renowacja Mebli Cennik znajdziesz szacunkowe koszty renowacji. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie żeby przedstawić Klientowi korzystną ofertę.

Używamy tylko bezpiecznych ekologicznych farb i wosków najwyższej jakości. Bardzo często korzystamy z farb kredowych Annie Sloan i różnego rodzaju farb kazeinowych. Są to farby bezpieczne dla alergików i małych dzieci.

Machina Snu- Renowacja Mebli

Renowacja Witryny
Renowacja WitrynyNowe życie mebla

Nasza Klientka znalazła starą witrynę na jednym z portali ogłoszeniowych. Jej stan techniczny był całkiem dobry, jednak lata użytkowania odbiły na niej swoje piętno. Nowa właścicielka od początku miała swoją wizję na renowację: od koloru, poprzez wygląd wnętrza na gałeczkach skończywszy. Zrealizowaliśmy ją w stu procentach !

Renowacja Mebli w Sypailni
Renowacja SypialniSprawdź Efekt Renowacji

W aranżowanym mieszkaniu właściciele całkowicie nam zaufali i dali wolną rękę. Zależało im na stworzeniu oryginalnego i spokojnego wnętrza. W części sypialnianej poddaliśmy renowacji łóżko wraz z szafkami nocnymi, stare dębowe biurko i krzesło. Dodatkowo wykonaliśmy ścianę z desek oraz kinkiety.

Renowacja mebli kuchennych
Renowacja KuchniZobacz nasz projekt
Jesteśmy absolutnymi zwolennikami wszelkich akcji charytatywnych i zawsze, w ramach naszych możliwości wspomagamy ludzi w potrzebie. Podjęte działania pomagają nie tylko tym, do których są skierowane, ale również nam samym. Wzbudzają poczucie własnej wartości, uwrażliwiają na potrzeby innych, uczą empatii, a przede wszystkim tego, że wspólnie możemy zdziałać więcej!!! Nam udało się pomóc- metamorfoza kuchni za przysłowiową złotówkę wyszła całkiem, całkiem.

Renowacja mebli Warszawa, Pruszków, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Podkowa Leśna, Komorów, Otrębusy, Piastów, Brwinów, Błonie, Nadarzyn, Nowa Wieś, Ożarów Mazowiecki, Michałowice, Magdalenka, Konstancin Jeziorna, Janki, Sękocin Nowy, Kanie i okolice.