Targi GIFT&DECO Warsaw Show 2019- targi dekoracyjne

Tagri Warsaw Gift & Deco Show to festiwal 1000 dupereli, kurzołapów i innych durnostójek 🙂 UWIELBIAM, UWIELBIAM, UWIELBIAM!!! To jedne z moich ulubionych targów w Nadarzynie. Zobaczyłam kilka bardzo ciekawych propozycji, które zwaliły mnie z nóg...

1. Pocztówkowa bomba !

Image

Po raz pierwszy w Polsce globalny rynek branży upominkowej i dekoracyjnej połączyły się tworząc wyjątkowe, trzydniowe targi. Pomiędzy 24- 26 maja mogliśmy mieć okazje doświadczyć przeglądu różnorodnych inspiracji wnętrzarskich i prezentowych. Duperelek i przydasiów nie było końca, co szczególnie mnie cieszyło. Jak zwykle po przekroczeniu progu hali dostała oczopląsu i kołatania serca. Szybko opanowałam chorobliwe podekscytowanie 🙂 i zaczęłam dostrzegać coś więcej, niż jedynie szaleńczą feerię barw. 

W moim odczuciu absolutnym HITEM targów były drewniane kartki okolicznościowe, które mogą zamienić się zgodnie z potrzebami klienta w zaproszenie ślubne czy komunijne, wizytówkę firmy lub pocztówkę z eventu czy miejsca. Wykonane z drewnianych listewek, posiadają wysokiej jakości nadruk o intensywnych kolorach i ciekawej grafice. Fenomenem pomysłu nie jest samo wykonanie kartek chodź niewątpliwie stanowi ich ogromny atut. Na pewno spotkaliście się z czymś podobnym już nie raz. To co producenta Stolarnia Kartek wyróżnia pośród konkurencji to połączenie przedmiotu z aplikacją. Stosując technologię Augmented reality czyli rzeczywistość rozszerzoną, producent w sprytny sposób za grafiką pocztówki "schował" gotowy film w aplikacji. Jak to dokładnie działa? Za przykład posłuży nam kartka odwołującą się do Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbył się we Wrocławiu (zdjęcie powyżej) 

W pierwszej kolejności instalujemy na telefonie aplikacje StolarniaKartek ze sklepu Google Play. Krok po kroku pokonujemy proste elementy rejestracji w aplikacji i już po chwili możemy w sposób magiczny zobaczyć na ekranie telefonu co kryje się za grafiką. W tym konkretnym przypadku mamy filmik będący krótką relacją tego co działo się podczas jarmarku na wrocławskim rynku.

Image
Image

A teraz pomyślcie jak szeroko można stosować tą technologię :). Widząć to sprytne "ustrojstwo", od razu zrozumiałam w jak fajny i niecodzienny sposób mogłabym zastąpić nudne firmowe wizytówki. Zainteresowany klient wchodząc do bezpłatnej aplikacji bez ograniczeń mógłby zapoznawać się z naszym portfolio lub obejrzeć krótki filmik na temat zasad współpracy. Osoby, których głowa zaprzątnięta jest przygotowaniami do własnego wesela z pewnością będą umiały dostosować ten błyskotliwy gadżet do swoich potrzeb. Nagrywając krótki filmik streszczający uroczystość weselną czy osobiste podziękowania dla wszystkich gości, niewątpliwie będzie wartościowym dodatkiem. Uczestnicy przyjęcia w zaciszu już własnego domu mogliby ponownie przeżywać minione chwile. Koszty takiego wynalazku nie są zbyt wygórowane- cena jednej pocztówki przy zamówieniu minimalnym 50szt to około 14zł + minimalny koszt dostępu do aplikacji.

Jestem tym pomysłem powalona na łopatki - BRAWO WY!!! 

Image
ImageImage
ImageImage

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

artystyczna ekstaza

Podczas bezmiaru wydeptanych ścieżek pomiędzy stoiskami, odnalazłam wzrokiem wiele ciekawych drobiazgów, ale te dwa stoiska wyjątkowo przykuły moją uwagę. Wyróżniały się nie tylko unikatowym "produktem", ale przede wszystkim niepospolitą charyzmą samych twórców. A właściwie powinnam napisać twórczyń, bo mowa o dwóch fantastycznych kobietach. Każda z nich uprawia innego rodzaju sztukę, ale żaden projektant wnętrz nie może przejść obok ich obrazów obojętnie 🙂

Maggie piu gallery

Maggie PIU czyli Małgorzata Bieniek-Strączek to osoba wszechstronnie uzdolniona, ale jak sama mówi jej miłość to malarstwo. Z powodu swoich korzeni i artystycznych tradycji rodzinny niemal skazana na los artysty. I dzięki za ta, bo dzisiaj możemy nacieszyć oczy jej niespotykanymi dziełami.

Obrazy Pani Małgosi przedstawiają kobiece twarze lub sylwetki owiane magią, posiadające niezwykła moc przyciągania. Super babki z obrazów, pomimo swojej siły wciąż pozostają bardzo sensualne, zmysłowe i kobiece. Nie potrzebują upodabniać się do mężczyzn aby posiadać energię sprawczą i ducha zarażania pozytywną delikatnością. Właśnie tego potrzebuję współczesny świat- DELIKATNOŚCI, empatii, a zarazem siły do działania. Oby energia płynąca z obrazów Pani Małgosi udzieliła się jak największej ilości osób 🙂

Image
Image
Image
Image
Image

JOANNA KRZEPINA

Pani Asia jest bardzo młodą osobą, na początku swojej kariery artystycznej. Niemniej jednak,  to co wyczynia z barwami, kredkami, pastelami na papierze robi ogromne wrażenie. Oprócz ewidentnego talentu, artystka zaintrygowała mnie niezwykłością odczuwania szczegółów, baśniowym spojrzeniem na rzeczy tak oczywiste. Uwielbiam Salvadora Dali, wiec nic dziwnego, że surrealizm zawarty w pracach Pani Asi ujął mnie całkowicie. Myślę jednak, że zwolennicy również innych nurtów dostrzegą w tych pracach nieprzeciętną oryginalność. Takie obrazy mogą być wspaniałym elementem aranżacji wnętrz.

Czytając zawarte na stronie  www.joannakrzepinaart.com poruszające, szczere wypowiedzi Pani Asi, głęboko liczę, że do podobnych wniosków dojdą również moje dzieci i bez obawy o niedopasowanie społeczne będą umiały i chciały zawalczyć o siebie i swoje marzenia. Słowa "warto zawalczyć o siebie, zamiast walczyć ze sobą" w pełni oddają istotę obrazów młodej artystki. Mam nadzieję, że Pani Asia będzie podążać wybraną przez siebie drogą- głęboko w to wierzę !

Image
Image

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Nasze realizacje

SPRAWDŹ JE!
ZOBACZ Cennik

Projektowanie Wnętrz