Sypialnia- jak stworzyć przytulny azyl?

Aranżacja Sypialni Dekoracje, Oświetlenie

Wiosenna dekoracja, sypialnia, sypialnie dekoracje, dekoracje nad łóżkiem, aranżacja sypialni, ściana w sypialni za łóżkiem, dekoracja ściany nad łóżkiem

Udostępnij

To pomieszcenie wraz z coraz większym tempem życia zyskuje na znaczeniu. Niezależnie jaki styl preferujemy w sypialni chcemy odpocząć, zrelaksować się  i odciąć o zgiełku dnia codziennego. Aby sypialnia spełniała swoją funkcję musi być odpowiednio urządzona, ale dzisiaj nie o tym. W Dzisiejszym wpisie skoncentrujemy się nie na funkcjonalności ale głownie na estetyce aby sypialnia stała się azylem i stylowym wnętrzem jednocześnie.

Kluczowy element tworzy wnętrze

Sama często wpadam w pułapkę kryzysu twórczego przy projektowaniu sypialni. Oprócz łóżka często w pomieszczeniu znajduje się szafa czy komoda. W mieszkaniach, w których jest osobna garderoba sypialnie trudno zapełnić meblami, które stworzyłyby charakter wnętrza. Z pomocą jak zawsze przychodzą nam różnego rodzaju dodatki i bibeloty które ( wcale nie w nadmiarze) stworzą klimat o jaki Ci chodzi. Miękkie tkaniny sprawią, że Twoja sypialnia stanie się ciepła i przytulna. Pamiętajmy o poduszkach, narzutach i zasłonach lub roletach. Obity tkaniną zagłówek łóżka będzie stanowił ciekawą dekorację. Można się o niego wygodnie oprzeć i poczytać ulubioną książkę. Pod nogami chętnie z rana poczujemy puszysta wykładzinę lub dywan. Wykładziny najlepiej jeżeli są wykonane z materiałów naturalnych: wełny owczej, bawełny, łodyg agawy, kokosu lub trawy morskiej. Na ścianach możesz zawiesić różne ręczne plecionki, czy ciekawą tapetę w formie plakatu.

W moim odczuciu sypialnie urządzamy przede wszystkim dla siebie. Tutaj liczy się głównie Nasze dobre samopoczucie. Dlatego stylistyka sypialni nie musi być ściśle związana z resztą pomieszczeń. Poniższe aranżacje udowadniają, że wystarczy jeden kluczowy element aby sypialnia była ciekawym i przytulnym wnętrzem 🙂

Machina Snu- Realizacje

Dom Pruszków
Dom PruszkówSpełnione marzenie
Bryła budynku jest niezwykle ciekawa. Na pierwszy rzut oka niby nic niezwykłego, ale zgłębiając plany budowlane dostrzegamy jej złożoność i subtelny urok. Olbrzymia przestrzeń, wysoki sufit i imponująca pustka nadają poczucie luksusu i komfortu.
Mieszkanie Warszawa Gocław
Mieszkanie WarszawaZobacz naszą aranżację

Ten kolorowy projekt aranżacji wnętrz podyktowany był wymaganiami naszych Klientów, których pasją są podróże. Stworzyliśmy dla nich miejsce w którym mogą odpocząć po intensywnych dniach i równocześnie pielęgnować fascynujące wspomnienia i planować kolejne wyprawy.

Dom Grodzisk Mazowiecki
Dom Grodzisk MazowieckiSprawdź nasz projekt

Projektowanie wnętrza domów jest dla nas bardzo ciekawym wyzwaniem w którym ze względu na duży metraż można zaszaleć. Wykorzystaliśmy tu wiele ciekawych rozwiązań i materiałów.